0

@Cygan BRC Bo państwo nie dokłada do nfz tylko przerzuca to na obywatela.

0

@maroon Choćby w deficycie kolego.

0

@Bykunn A jakie województwo?

0

@Cygan BRC ZUS? A jak ty chcesz finansować służbę zdrowia?

0

Czy ja dobrze widzę? Nfz jakoby zbankrutował? Bo widzę że nawet pacjenci z nowotworem są odprawiani z kwitkiem.

Hurra, super, dalej bawmy się w handlowanie zdrowiem, dalej opieprzajmy cały personel medyczny, a szkoda, że od czasu wolnych wyborów i eksperymentów z kapitalizacja służby zdrowia mamy taki stan A nie inny i to jest wina KAŻDEGO POPRZEDNIEGO RZĄDU.

Poważnie się obawiam, że jeśli coś mi się stanie, to państwo zapewni mi opiekę, z roku na rok coraz bardziej w to wątpię.

0

@JordiAlbion Okej, ale to indywidualnosci

5

Ten klub nie ma stylu, oni wiecznie swoją grę opierają na indywidualnosciach. Jak do niedawna Vinicius, tak później jude, a teraz Mbappe, no ta drużyna nigdy nie miała określonego systemu gry, u nich tylko granie pod danego piłkarza który zapewni coś ekstra.

Barcelona, city, psg, bayern,Atletico, Liverpool, arsenal, Napoli - każda z tych drużyn ma określony system, a real? Laga na piłkarza i niech się dzieje, a przyszła drużyna topowa, pokryła zawodnika który ma formę I wypunktowala real, bo to powinno skończyć się wyżej.

Jedyni tacy, wiecznie na farcie i skillu gracza.

1

Jak tam Nico Williams? Bo jak na razie widzę cienizna w porównaniu do Rashforda.

1

@ferdas_rawa "nie używaj pojęć których nie rozumiesz" - A skąd ty niby wiesz czy ja nie rozumiem? W głowie mi siedzisz? Ja śledzę Rymanowskiego od dawna, zawsze był prawicowy, tylko to jeszcze ukrywał, a gdy założył podcast no to pokazał swoje prawdziwe oblicze.

Nie, po prostu nie jesteś zbytnio lotnym umysłem jak czytam twoje komentarze i tyle.

0

@ViscaelBarca2007 Najlepsza 9 na świecie w tej chwili i człowiek aspirujacy do top 3 historii napastników.

1

@ferdas_rawa "zrobil się niewygodny" - hahaha, no szkoda ze on całe życie byl prawicowy, ale bajduż dalej, lubisz to robić, lubisz ludziom wciskać kit bez żadnego potwierdzenia.

0

@4drian0 Oj trudno powiedzieć. Na pewno nie skyrim bo grałem i przyznam że się mega wciągnąłem, bo klimat, system walk, questy, rozwój, ogromny świat, to wszystko mnie przyciągnęło, tak samo gothic bo jak na tamte lata była to dobra produkcja.

Co do przereklamowanej, to też uważam GTA I wiedźmin, no i uważam że Elden Ring, bo pomimo że to naprawdę świetna gra, to jednak trylogia dark souls jest lepsza i liniowa historia do souls like bardziej pasuje.

0

Uwielbiam jak borek wkręca się w typowego ukiczniaka. Tym razem mówił w ostrych słowach co sądzi o ludziach którzy krytykują Rymanowskiego xddd.

1

@michal26 Ja nie uważam tak, tak uważa kodeks karny co już kiedyś go tobie podałem, ale najwidoczniej nie potrafisz tego zrozumieć i to jest właśnie kolejny argument na to, że nie oddzielasz swoich przekonań od faktów.

Nie wiem, każdego można skrytykować i zweryfikować, w. Przypadku tej pani nie jest to żaden kłopot, bo gada takie głupoty, że w głowie się nie mieści, a idioci klaszczą, bo Ola boga Rymanowski który pokazuje swoją prawdziwą twarz.

1

@michal26 Nie, po prostu brak ci krytycznego myślenia i kierujesz się swoimi poglądami niż stanem faktycznym. Walić takich dziennikarzy jak Rymanowski.

1

@michal26 Tak myślałem czytając twoje posty, ale wolę wiedzieć.

Cóż, no to już wiadomo skąd w tobie taka wiara w Rymanowskiego.

0

@Ojciec5tkidzieci Z tego co wiem on doktoryzuje się albo habitalizuje.

1

@michal26 Masz wykształcenie?

1

@YeastMoss W jaki sposób chcesz zwiększyć dzietność rodzinna, co proponujesz od siebie?

3

@Pedri16Future Tak, aż tak to tak. Cały stały fragment gry wybitny.

3

Gol Zielińskiego to śmiały kandydat do nagrody Puskasa.

2

@mekston Za duży kot w worku który moim zdaniem nie odpadli w Barcy.

0

@EvenepoelRemco00 Hahah, bo Ameryce zależy tam na Wenezueli. To będzie przeskok z jednej dyktatury do drugiej, bo poczytaj sobie jaka ta pani ma poglądy i ja uważam że w tym roku laureatka Nobla jest skandaliczna.

1

@draxidox Taki top, że zaprasza szurów i widać jaki masz research jak mówisz o kimś top.

0

@Kgorecki2500 Przypominam, ta pani jest bardzo bliska z Trumpem, a usa bardzo mocno zależy na Wenezueli, bo ich złoża ropy są największe na świecie, żaden inny kraj nie ma tyle ropy, więc tutaj dla Trumpa liczy się wyłącznie zysk z ropy i także dla UK aby wpuścić shelle I inne BP.

To że Maduro jest dyktatorem to prawda, ale ta kobieta może przyszykować jeszcze gorsze piekło ludziom, bo jej sposób rządzenia niczym się nie różni od Mileia i Trumpa.

0

@FcPortoFan1999 Cos czuje, że skończy karierę szybciej niż się spodziewamy.

2

@Eklerek A szkoda, bo to bardzo fajna liga jest i ma swój wyjątkowy klimat gdzie żadna liga pod tym względem nie jest w stanie tego zagwarantować.

1

Serie A w tym sezonie jest doprawdy fatalna. Mało bramek, mało emocji, żaden zespół nie wychodzi przed szereg, a przecież od wielu lat włoska liga bardzo mocno się zmieniła pod kątem gry i wiele drużyn chce grać miła piłkę dla oka, przez co mecze są ciekawe.

0

@draxidox Typowe korpo które zarabia na wyglądzie, byle by się klikało.

Cos jak fb kiedyś na Lgbt, ale przyszedł trampek i już nie promują tak Lgbt ochoczo.


1

@Arden No to następnym razem zobacz bo serio, takich śmieciow jak on to nawet nie powinno się udostępniać (tak, ten człowiek to śmieć)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?