0

@MesQueUnClub_87 Nie bawię się w teorie spiskowe, licza się fakty, a fakt jest taki że szczepionki są przebadane i te mity o tym, że koncerny coś przed nami ukrywają można włożyć do kosza (choć Pfizer został pozwany jedynie za skutki uboczne aniżeli za skuteczność covid) , a co do zarobku no szkoda, że państwa straciły na covid 19 niż zyskały I (w latach 20-25 mówi się o bilionach) aniżeli zyskały. Ogólnie to szczepionki bada się dłużej niż leki co więcej, tak ludzie są przeciw szczepionkom, ale leki już lykamy hurtowo (polska to ścisły top 10 na świecie jeśli chodzi o zażywanie leków) które są mniej przebadane od szczepionek, zwłaszcza pod kątem skutków ubocznych.

Ale wiesz co lekarz wpisuje w akcie? Najpierw wpisuje główna przyczynę, później choroby pierwotne, a później współistniejące co nie? Więc to oczywiste że covid mógłby zostać wpisany.

100.tys osób do 22 roku to mało? Zresztą nie ma co liczyć ile, ale sam fakt że ludzie umierali masowo od covid był alarmujacy, do tego polska wykazywała się wysoka śmiertelnościa na wirusa.

Dobrze ze się badasz, bardzo dobrze, bo świadomość swojego zdrowia jest bardzo ważna.

1

@MesQueUnClub_87 No ale szczepionka jest przebadana to raz, po drugie no nie wiem, badasz się regularnie aby to stwierdzić? Bo ja się badam i myślałem że jest podobnie jak u ciebie, że znam swój organizm, a okazało się że mam nadciśnienie tętnicze w młodym wieku, więc jeśli się nie badasz to ciężko mi uwierzyć w taką opinie, bo równie dobrze możesz mieć jakąś chorobę nie wiedząc o tym, a to częsty przypadek wśród ludzi.

Media wcale z przypadku nie poruszały tej sprawy, bo żaden wirus nie sparaliżował całego świata w takim czasie jak covid19, a pamiętam jak szpitale były zapełnione i jak ludzie w domu dogorywali, a pochodzę z małej miejscowości.

1

@MesQueUnClub_87 "Ja nie uległem" A co coś niby złego jest w szczepionkach?

0

@Kinginiesta A ty w ogóle rozumiesz kontekst czy piszesz co ci ślina na język przyniesie?

4

Hahahaha, Czarzasty już chce się przytulić do Zandberga mówiąc o tym aby połączyć siły xdddd.

Co za żałosny polityk, najpierw głosują ramię w ramię w po - psl w każdej ustawie, teraz wiedząc że po - psl ma ich w nosie to nagle przytulają się do razemkow.

Niech już ten człowiek odejdzie na zawsze z polityki, a ta jego nowa lewica nie ma nic z lewicą wspólnego.

0

@Szakalaka12369 Błędny? Poza tym Raphy nie ma, Pedri jest zmęczony i tyle, a czołowi pomocnicy też są pod formą. Real ma wybiegana druga linie, do tego Guler który zawsze coś da ekstra i dzięki temu mogą wygrywać mecze.

0

@Roobo Nie no jak ty zaczynasz się wypowiadać to nigdy nic mądrego od ciebie nie płynie, także jak mówisz o sobie w tym kontekście to tak, mamy tutaj rację.

Yhy, szkoda że większość dzieci te prace domowe ma przepisane, szkoda, że to rodzice głównie odrabiają prace domowe i w dobie wszechobecnego internetu prace nie są potrzebne. Nie wiem, ale ty chyba nie masz pojęcia jak wygląda rzeczywistość w placówkach i matematyka? Poziom i tak już spadał z pracami domowymi, problemy są inne z systemem nauczania.

0

@draxidox Powiedz mi po co w tych czasach są potrzebne prace domowe?

0

@Szakalaka12369 Nie no Tchouamemi to bardzo dobry zawodnik.

Heh, bo jeden Pedri odmieni grę, nie wiem skąd tacy ludzie się biorą którzy nie mają pojęcia o piłce nożnej.

1

Vinicius znowu w ogniu krytyki? Jak to mnie wcale nie dziwi. Ja I tak się dziwię ze on jeszcze w tym Realu siedzi, bo co chwile są z nim związane jakieś afery (które mnie bawią, bo gość jest jednoczenie pocieszny w swojej głupocie), a to nawet jak na Real jest za dużo, bo sorry ale żaden piłkarz w historii nie odwalał tylu burd co ten typ I super ze nie udało się go kupić Barcy gdy była walka o Viniego.

Uważam że po odejściu z Realu to ten gość będzie pikował jeszcze bardziej w dół.

7

@draxidox Przecież PiS i po wywodzą się z tej samej kasty, tylko jedni udają socjalistow jak PiS jednocześnie niszcząc media i sądy, drudzy też którzy chcą z chęcią demontować publiczna służbę zdrowia i nie tylko.

Dwie żałosne partie

2

@kubix05 Metallica - zespół wybitny który na zawsze zmienił hard rocka.

0

@MessiForeverTheBest Ale są bardziej ofensywni jak Spal.

4

Patrze na potencjał ofensywny Juve I wygląda to tak : Vlahović, David, Openda, Zhegrova, Yildiz, Conceicao - Przecież to napad który spokojnie gwarantuje 1 czy 2 bramki w spotkaniu i serio nie wiem która drużyna w Italii może pochwalić się takim atakiem, ale ciągle coś tam nie klika i w tej drużynie aż się prosi o trenera który preferuje grę ofensywna, bo tamte czasy gry obronnej już do Starej damy nie wrócą.

2

Real Madryt to coś na wzór partii jedna Rosja, a wy co sądzicie?

0

@Gibbon_FCB wygrali przecież.

0

@RozowaPantera Zandberg, Konieczny, Liroy, bocheński jak pamiętam, truskolaski młodszy. Myślę że trochę tego jest.

0

@tomek8756 a niech odwracają, przynajmniej zabawnie.

2

Alves kaznodzieja? Aż mi to przypomina naszych ksiezy z Polski xdddd.

2

@michal26 A co drazetki? Nie wiem co trzeba mieć w bani aby usprawiedliwiać złodziejstwo, zwłaszcza ze strony polityka, bo konfederacja? Ja to mam gdzieś jaka partia, złodziej pozostaje złodziejem i po tej akcji to facet nawet powinien przestać być posłem.

2

@michal26 Stolika nie zauważyć? Wywalone I dobrze, każda patologia ze strony polityka musi być naglasniana, bo nie ma miejsca na takie akcje i dobrze, niech mu się dostaje za to.

0

Juventusowi potrzebny jest trener który preferuje grę ofendywna, taki ktoś jak Spaletti czy Palladino, bo to za mocna kadra do gry defensywnej.

0

@gumaz Nie ma opcji co ty, razem pójdzie samodzielnie.

0

@Kozinho. A dlaczego? Lewy to stary wyga i wie co robi.

1

@MesQueUnClub_87 Dlatego jak kogoś porównuję się do Leo to tylko takich piłkarzy jak Diego, jak pele itp, bo Messi to był geniusz piłkarski, talent czystej wody i ta chora powtarzalność w jego grze, no żaden piłkarz nie grał w sposób tak schematyczny A jednocześnie tak skuteczny, to też go czyni wielkim.

1

@shinthps ostatnio w modzie tych ekspertów pojawiło się słowo intensywność, no jakby to jest ich koronny argument gdy dana drużyna gra gorzej, bo nikt nie wspomina o błędach technicznych piłkarzy, o braku szczęścia (to ważne w piłce), o tym że ktoś popełnia błąd który waży o losie meczu, o jakości graczy, tylko ta intensywność, bo jak zespół za mało biega to już kaplica i dlatego wiele innych drużyn jest lepsza i żeby nie było ja nie neguje samego w sobie pressingu, ale ci eksperci z bożej łaski cały swój argument opierają na tym aspekcie.

0

@mateusz33 Okej.

0

@barcelonaLM No właśnie, a przecież jeśli chodzi o grę w piłkę to sorry ale Cristiano nie ma podjazdu do Messiego i tyle, gole I trofea to maskują.

0

@MessiForeverTheBest Ale nie praktyczna, tu jest problem, bo to teoretyk, ale ma ewidentne braki.

Presja algorytmów, no i fakt faktem ciężko dziennikarzom sportowym poradzić sobie bez telewizji, czego przykładem był twarowski, a ludzie szli do cwiakaly bo go kojarzono z canal plus.

2

@AxelF Tylko tutaj obaj wyskakiwali I arbiter powinien gwizdnac faul, ale zapewne zinterpretował to tym, że piłka leciała do Bellinghama.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?