Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden Nie chcesz a wstawiasz typa który powinien siedzieć w więzieniu i uciekł do Brukseli przed odpowiedzialnością.
0
@Arkon Skkorza I legia? Raczej nie, może w przyszłości Sienieniec obejmie, ale ten pewnie chce zrobić karierę za granicą.
1
@michal26 Ten klub jest źle zarządzany pod kątem trenerskim, a Legia staje się przeciętniakiem.
Pamiętam jak wywalili Magiere który robił wyniki ponad stan.
0
@partymaker racsej stary kapitalista, jakby był komuchem to kanały by oddał xd.
11
Myślę że Gerard Pique się zaangażuje, to wtedy Messi go poprze, aczkolwiek Laporta raczej bez problemu wygra wybory.
1
@partymaker Myślę że jeszcze kanały wrócą, ale dopiero od nowego roku, jednak było to mefa wygodne i 15 zł w zasadzie się doplacalo, a tak musimy się przerzucić na Polsat box.
0
@VeB 1899 Szkoda ale co zrobisz, trzeba znów się przerzucić na coś nowego, albo pilot WP albo Polsat box.
1
Na ten moment udany transfer, bo z każdym meczem wygląda coraz lepiej i tylko w spotkaniu przeciwko Gironie nie dawał nam liczb.
Najlepszego Marcus.
1
@Ojciec5tkidzieci Ba, jeszcze nie mówiąc o tym jakie ceny widuje Intercity gdzie brak o porządną konkurencję.
0
@Ojciec5tkidzieci Pociąg do Chorwacji ogólnie jest ok, ale szkoda ze państwo dalej nie rozwija komunikacji w mniejszych miejscowościach, bo przecież powiatowa wytrzyma, a później dziw czemu dzietność idzie łeb na szyję jak na każdym kroku podkładają ludziom kłody pod nogi.
0
Tournee jest tylko po to aby nabijać kasę do klubowej skarbonki Barcy, a że tam piłkarze ledwo zipia to nic, z drugiej strony zarabiają tyle kasy, że też nie jest mi ich jakoś specjalnie szkoda.
0
Liverpool ma wąską kadrę? Niby tak, bo druga linia nie jest bogata, tak samo środek obrony gdzie masz w tej chwili Konate, Gomeza I VVD, a każdy z nich w tym sezonie jest krótko mówiąc słaby, ale bez przesady, jednak atak mają naprawdę świetny, bo Wirtz, salah, isak, ekitike, Gakpo, ngoumaha który dobrze wchodzi do drużyny to naprawdę gwarancja goli, tak samo mają dobrze obsadzoną bramkę, więc o czym slot mówi? Moim zdaniem to słabe tłumaczenie trenera, bo problemem jest forma Salaha i moim zdaniem odejście Luisa Diaza okazało się gorsze niż przypuszczano, bo to jedyny piłkarz po Egipcjaninie który potrafił stworzyć coś z niczego i szarpnąć po lewej stronie, a teraz został jedynie Momo który przeżywa najgorszy sezon w barwach The Reds, no I reszta prócz chiesy I ekitike nie dojeżdża.
0
@kamiVeB Nie, yamal jest bezcenny.
0
@Frimpong Olise to prawe skrzydło.
0
@BorzyKrzys Ale czym tu Tusk zawinił?
0
@Ptasior Jak ja nie lubię Linkin park.
0
@Vegeta88 Weddingplanerka czyli weddingplanerka.
0
@PatrykBarca Nie wiem, tam zacierają się kwestie kulturowe, to może dlatego.
3
Spaletti trenerem Juve xddddd, a ma tatuaż z Napoli xdddddd.
0
@AlexDark00 Nie wiem, jestem kierowca i chodzę pieszo i najczęściej w życiu to widzę samochodziarzy jako największą Patologię.
0
@AlexDark00 " Rowerzyści obok głupio chodzących pieszych to największa zaraza na drogach" - Jest I on, naczelny farmazoniarz, a szkoda tylko że za ponad 90 procent wypadków na drodze odpowiadają kierowcy aut i masz tą swoją Patologię w postaci pieszych I rowerzystów.
0
@directedbyfcb No ale nie możesz grać intensywnie mając takie braki, to niemożliwe po prostu, no i brak jakości.
0
@directedbyfcb Ale nie główny powód, a dziennikarze opierają to jako najważniejszy argument.
32
Jaka to jest różnica gdy się wypowiada piłkarz, a jaka gdy teoretyk snujacy bajki o tym, że wina porażki jest słaby pressing. Bardzo mądre słowa panie Kroos.
0
@Kgorecki2500 Nah, ludzie nie lubią gdy ktoś robi takie rzeczy, zazwyczaj jest cancelowany, a teraz przy każdej okazji będzie mu się dostawać, a. Tłumaczenie mentzena jest jeszcze bardziej głupie.
To że Mejza jest okropny to. Wiemy i niestety ktoś taki funkcjonuje, a normalnie ten człowiek to powinien siedzieć długie lata za kratami.
0
@PeRRy Nie, gadałeś takie bzdury, że aż oczy bolały od czytania twoich wypocin które w żaden sposób nie były zgodne z prawdą. Ja powiedziałem, z grafomanem nawet nie wchodzę w polemikę.
0
@Kgorecki2500 Nie ma co już go tam usprawiedliwiac, bo facet defacto kończy swoją karierę jako polityk, bo od tego momentu będzie mu ciągle wytykane złodziejstwo I na miejscu mentzena ja bym go się pozbył.
0
@PeRRy Akurat ja tobie w nic nie wierzę, już ty się popisałeś swoją wiedzą o brexit i wiem że rozmowa z tobą to strata czasu.
Yhy, zwłaszcza u mnie kiedy nie można było się dostać do szpitali na początku pandemii i w okresie wrzesień - grudzień 2020 roku xd, już nie mówiąc o niemożliwości nawet zwykłych odwiedzin.
0
@MesQueUnClub_87 Nadal te teorie nie są potwierdzone, bo niczym nie potwierdzasz swoich teorii, żadnym faktem więc tak, to są twoje teorie spiskowe. No że ludzie nosili maski i były ograniczone wejścia do sklepu? No wow, nowy wirus który przemielil cały świat, to akurat niespotykane w historii świata.
No to że mogło dojść do poważnego kryzysu gospodarczego, a wtedy PiS by się niczym nie mógł wybronić, notowania po covid mocno im spadły (oczywiście po drodze był kryzys aborcyjny)
Jakbym nie wiedział że poprzednia władza była lasa na kasę, to jeszcze nieudolna w swoich czynach, nie znaczy że covid komukolwiek sprzyjał i ba, nikomu on nie sprzyjał, a że jednostki się nachapaly to cóż.
Ale przepraszam, lekarze to wtedy z resztą personelu pracowalo świątek, piątek i co więcej to szpitale otrzymywały dodatki A później to rozdzielano na personel medyczny i dochodziło do takich sytuacji gdzie person medyczny otrzymywał odmowę w związku z dodatkiem, bo nie spełniali warunków, a mimo to pracowali nadgodzinowo.
Zadajesz pytania, ja odpowiadam, co więcej no próbujesz zrobić z covid absurd ale nie, to nie był absurd bo wiele ludzi po covid ma trwałe uszkodzenia układu oddechowego, przykład ciotki która po covid ma astmę, często ludzie skarżyli się także na spadek odporności po przejściu bezobjawowego covida bądź problemy z oddychaniem.
Nie, rząd wtedy akurat zareagował szybko, bo jakby doszło do liberalizacji, to moglibyśmy widzieć sceny jak na początku w lombardii.
4
O, Ikea oświadczyła, że ma nagrania jak Berkowicz kradł xddd.
Myślę że po tym jego kariera już całkiem powinna runac, bo tego nie da się po prostu wybronić.