Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Derpowsky No ale barca inaczej grać nie będzie, poza tym taki nasz styl gry jest od x lat, tylko Xavi próbował kombinować przez co nie wyszło.
0
@Comentateiro Griezmann miał podobne walory, a jednak to nie pyklo, jak zresztą z każdym piłkarzem w ostatnich latach z Atletico (to kolejny argument sprzeciw tak swoją drogą)
Fakt, nie ma, albo odważny eksperyment z jakąś 9, albo polsrodki z powodów finansowych i czy też takim polsrodkiem będzie Julian? Wszak będzie trzeba też za niego wydać krocie.
13
@Rafalloxfcb Zagrał bardzo dobre spotkanie a la bamba go hejtuje wtf xd. Skoro on grał słabo to jak słabo musiał zagrać olmo?
0
@Aragorn33 No ale co to za argument spokojnego wyniku? Zresztą po 4 do 2 mógł już wchodzić, bo Celta całkowicie się poddała, a tu dalej siedział, ot i masz argument na bernala.
Osobiście przypuszczam, że piłkarz nie przekonuje flicka i możliwe że w zimę pójdzie na wypożyczenie.
0
@Comentateiro Owszem ma, ale mam nadzieję że Alvarez tutaj nie trafi, bo to nie ten profil, nie ta jakość i zresztą jest Ferran, więc po co nam piłkarz który wygląda podignie do Torresa?
0
@DonCarletto Po czym od 2022 był ciałem obcym Manchesteru United, a po przyjściu ten haga nawet grając wyglądał beznadziejnie.
Poza tym lewy w podobnym wieku 28 bramek w la liga, to tak w gwoli ścisłości.
1
@Comentateiro Sam widzisz jak potrzebny jest Barcy lis pola karnego. Alvarez nim nie jest i jak już to tylko Haaland, ew kane, ale Harry to rozwiązanie średnio terminowe.
0
@Eto'o9 R10 Tylko, że to nie byli prócz Luisa aż tacy goleadorzy, a Barca zawsze potrzebuje mieć kogoś takiego, a Alvarez tego na pewno nie da, poza tym ja nie ufam ruchom z Atletico Madryt.
0
@Aragorn33 No ale teraz jest okazja grać hiszoanem i dalej nie gra, no coś musi być na rzeczy.
0
@Aragorn33 Gavi jednak grał po tej samej kontuzji, bernal już w zasadzie w ogóle się nie podnosi.
6
@SelloutCrowd Dlatego w jego miejsce tylko godny jest Haaland i żadne inne polsrodki. Jak chcemy kozaka na tą pozycję to tylko Norwega.
1
A i coś jeszcze, niech Cr7 już naprawdę zamilknie, bo on w wieku 37 lat (lewy jest w tym wieku) już nie dawał w ogóle rady na poziomie Europejskim czego przykładem była jego końcówka gdzie wyglądał jak ciało obce, a lewy właśnie strzela hat tricka w trudnej lidze do gry, no ale co narcyz Cristiano powiedział to jego, szkoda, że nawet nasz polak rodak zaczyna go zawstydzać, bo jeszcze gra w najbardziej technicznym zespole na świecie.
6
@Pedri16Future Gorszy jest aspas który szuka kontaktu po czym idzie w dyskusje z sędzią xd.
19
Najlepsza 9 XXI wieku na ten moment, podkreślam 9.
1
@Aragorn33 Bernal to chyba jest na wylocie.
15
Możecie mówić co chcecie na Anglika ale dzisiaj naprawdę udany występ. Dwie asysty (z czego 1 świetna) oraz w drugiej połowie w końcu nakładał pressing i udanie asekurował Balde.
Anglik daje rade w Barcy i cieszę się że mu się powodzi, bo niewątpliwie jest to dobry zawodnik który nie schodzi ponizej pewnego poziomu.
A Lewandowski takimi występami jak dzisiaj może Ferrana na długo posadzić na ławce, bo jak będzie w takiej formie jak dzisiaj w kolejnych meczach to facet może nawet przegonić Mbappe, brawo Robert, jesteś wielkim piłkarzem!
0
@Lionel_Messi10 Szkoda eh, dawaj Lazio.
1
@MirusAmisz Mhm xdd.
1
Vinicius "ja chce tylko grać w piłkę" po raz kolejny zagrał beznadziejne spotkanie? Jakie to przykre, ojejejej.
0
@Criss18Barca E tam, tak bywa po prostu. Bayern tym czasem jedzie każdego równo.
0
@Safrani No ale nie popełnił właśnie m
1
@tbas Skończa jak Kukiz jeśli wejdą.
0
@Sysia11 Ale gole I asysty w przypadku pomocnika to nie wszystko, gościowi czasem odcina prąd, bywa, że ma problemy z trzymaniem pozycji, no i też jego pociąg do przodu potrafi skończyć się strata, a wiem go oglądam czasem the blues I ma swoje gorsze momenty.
Czy jest dobrym piłkarzem? Owszem jest, ale uważam że są nawet lepsi od niego w drużynie jak caicedo który jest hersztem w drugiej linii.
0
@Sysia11 Normalny. Raz bywa lepszy, raz gorszy, piłkarz o chwiejnej dyspozycji.
1
@JanuszKorwinMikke Rash daje rady, ale Williams jest przeciętny.
0
@LeszekFCB Ludzie jedzą codziennie taki syf, a nawet jeszcze gorszy, ale sama w sobie kanapka dobra, choć do burgerów które się robi z własnych bułek nawet nie ma podjazdu.
0
@Safrani Ale z drugiej strony co to za życie bez przyjemności, jeszcze w takim pięknym wieku?
3
@Bolton rodzina może zadłużyć się poprzez kupno pomnika i miejsca pochówku, to też są koszta.
6
To chłopy odkładamy kawkę i jazda po nowe m :
https://www.donald.pl/artykuly/Mtinehik/usa-ceo-firmy-od-nieruchomosci-radzi-mlodym-ludziom-zeby-przestali-pic-kawe-w-starbucksie-to-bedzie-ich-stac-na-mieszkanie
@Comentateiro @Bykunn @Konradowskyy @osa91 @Abegor @Kgorecki2500 @JustJiff @l