0

Komentarz usunięty

0

@Derpowsky No ale barca inaczej grać nie będzie, poza tym taki nasz styl gry jest od x lat, tylko Xavi próbował kombinować przez co nie wyszło.

0

@Comentateiro Griezmann miał podobne walory, a jednak to nie pyklo, jak zresztą z każdym piłkarzem w ostatnich latach z Atletico (to kolejny argument sprzeciw tak swoją drogą)

Fakt, nie ma, albo odważny eksperyment z jakąś 9, albo polsrodki z powodów finansowych i czy też takim polsrodkiem będzie Julian? Wszak będzie trzeba też za niego wydać krocie.

13

@Rafalloxfcb Zagrał bardzo dobre spotkanie a la bamba go hejtuje wtf xd. Skoro on grał słabo to jak słabo musiał zagrać olmo?

0

@Aragorn33 No ale co to za argument spokojnego wyniku? Zresztą po 4 do 2 mógł już wchodzić, bo Celta całkowicie się poddała, a tu dalej siedział, ot i masz argument na bernala.

Osobiście przypuszczam, że piłkarz nie przekonuje flicka i możliwe że w zimę pójdzie na wypożyczenie.

0

@Comentateiro Owszem ma, ale mam nadzieję że Alvarez tutaj nie trafi, bo to nie ten profil, nie ta jakość i zresztą jest Ferran, więc po co nam piłkarz który wygląda podignie do Torresa?

0

@DonCarletto Po czym od 2022 był ciałem obcym Manchesteru United, a po przyjściu ten haga nawet grając wyglądał beznadziejnie.

Poza tym lewy w podobnym wieku 28 bramek w la liga, to tak w gwoli ścisłości.

1

@Comentateiro Sam widzisz jak potrzebny jest Barcy lis pola karnego. Alvarez nim nie jest i jak już to tylko Haaland, ew kane, ale Harry to rozwiązanie średnio terminowe.

0

@Eto'o9 R10 Tylko, że to nie byli prócz Luisa aż tacy goleadorzy, a Barca zawsze potrzebuje mieć kogoś takiego, a Alvarez tego na pewno nie da, poza tym ja nie ufam ruchom z Atletico Madryt.


0

@Aragorn33 No ale teraz jest okazja grać hiszoanem i dalej nie gra, no coś musi być na rzeczy.

0

@Aragorn33 Gavi jednak grał po tej samej kontuzji, bernal już w zasadzie w ogóle się nie podnosi.

6

@SelloutCrowd Dlatego w jego miejsce tylko godny jest Haaland i żadne inne polsrodki. Jak chcemy kozaka na tą pozycję to tylko Norwega.

1

A i coś jeszcze, niech Cr7 już naprawdę zamilknie, bo on w wieku 37 lat (lewy jest w tym wieku) już nie dawał w ogóle rady na poziomie Europejskim czego przykładem była jego końcówka gdzie wyglądał jak ciało obce, a lewy właśnie strzela hat tricka w trudnej lidze do gry, no ale co narcyz Cristiano powiedział to jego, szkoda, że nawet nasz polak rodak zaczyna go zawstydzać, bo jeszcze gra w najbardziej technicznym zespole na świecie.

6

@Pedri16Future Gorszy jest aspas który szuka kontaktu po czym idzie w dyskusje z sędzią xd.

19

Najlepsza 9 XXI wieku na ten moment, podkreślam 9.

1

@Aragorn33 Bernal to chyba jest na wylocie.

15

Możecie mówić co chcecie na Anglika ale dzisiaj naprawdę udany występ. Dwie asysty (z czego 1 świetna) oraz w drugiej połowie w końcu nakładał pressing i udanie asekurował Balde.

Anglik daje rade w Barcy i cieszę się że mu się powodzi, bo niewątpliwie jest to dobry zawodnik który nie schodzi ponizej pewnego poziomu.

A Lewandowski takimi występami jak dzisiaj może Ferrana na długo posadzić na ławce, bo jak będzie w takiej formie jak dzisiaj w kolejnych meczach to facet może nawet przegonić Mbappe, brawo Robert, jesteś wielkim piłkarzem!

0

@Lionel_Messi10 Szkoda eh, dawaj Lazio.

1

@MirusAmisz Mhm xdd.

1

Vinicius "ja chce tylko grać w piłkę" po raz kolejny zagrał beznadziejne spotkanie? Jakie to przykre, ojejejej.

0

@Criss18Barca E tam, tak bywa po prostu. Bayern tym czasem jedzie każdego równo.

0

@Safrani No ale nie popełnił właśnie m

1

@tbas Skończa jak Kukiz jeśli wejdą.

0

@Sysia11 Ale gole I asysty w przypadku pomocnika to nie wszystko, gościowi czasem odcina prąd, bywa, że ma problemy z trzymaniem pozycji, no i też jego pociąg do przodu potrafi skończyć się strata, a wiem go oglądam czasem the blues I ma swoje gorsze momenty.

Czy jest dobrym piłkarzem? Owszem jest, ale uważam że są nawet lepsi od niego w drużynie jak caicedo który jest hersztem w drugiej linii.

0

@Sysia11 Normalny. Raz bywa lepszy, raz gorszy, piłkarz o chwiejnej dyspozycji.

1

@JanuszKorwinMikke Rash daje rady, ale Williams jest przeciętny.

0

@LeszekFCB Ludzie jedzą codziennie taki syf, a nawet jeszcze gorszy, ale sama w sobie kanapka dobra, choć do burgerów które się robi z własnych bułek nawet nie ma podjazdu.

0

@Safrani Ale z drugiej strony co to za życie bez przyjemności, jeszcze w takim pięknym wieku?

3

@Bolton rodzina może zadłużyć się poprzez kupno pomnika i miejsca pochówku, to też są koszta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?