0

@Ogorinho1974 Bo linia obrony była słaba, zobacz jak źle wyglądał cały środek pola, za to nadrabialismy pomysłem w polu karnym rywala.

1

@szela1899 Puścił okej, ale karny był głównie wina idiotycznego faulu Kuby, przecież mając takie doświadczenie nie robisz takich rzeczy w polu karnym jak Kiwior. Nie no uważam że gol tylko na konto Kuby.

1

@adamek20151 To przez kiwiora, jaki Zieliński człowieku xd?

3

Szczerze? Tylko błędy kiwiora nam mogły przegrać mecz (no i fatalna postawa Drągowskiego, bo prócz tej parady był tragiczny, zwłaszcza przy stałym fragmencie gry), bo tak to byliśmy zespołem lepszym I powinniśmy kończyć z wyższym wynikiem i uważam że tam nawet nie powinno być karnego, bo chyba zawodnik Malty wychodził za linie w trakcie podania.

Cóż, widać że to inna ekipa niż to co oglądamy od 2017, czyli aż 8 lat degrengolady I ja w końcu mogę się cieszyć z gry piłkarzy, a nie się męczyć gdy odpalam tv, w końcu i oby baraże były udane :)

4

@Pablozeusz A mi tam wcale się źle na Montujic nie oglądało.

4

Przypomnę, że Włochy do Norwegii miało wygrane 6 meczy z rzędu, z czego większość spotkań to były pewne wygrane prócz dramatycznej końcówki z izraelem, a w pierwszej połowie byli lepsi od Norwegii, tylko tak to jest jak trafiasz na fenomenalna ekipę i jeszcze w takiej formie.

Gattuso prócz blamazu wyciągnął Włochow zza grobu i teraz są pewni gry w barażach, no i uważam że jak mental nie siadzie to będą grali na mundialu, czego im życzę, bo szkoda aby 3 raz z rzędu takiej drużyny nie było na mistrzostwach świata, a co by nie mówić, to ekipa, która zdobyła aż 4 razy mundial.

0

@Sulimo Już nie przesadzaj serio. Oglądam Włochy i gattuso prócz tego spotkania naprawdę wyciągnął ich z dna, bo do niedawna nawet nie byli pewni gry w barażach, no i w pierwszej połowie już mogli zamknąć mecz, ale Norwegia w tej chwili jest nieosiągalna, to kolektyw i na dodatek jakość, a jak wróci odeegard to już w ogóle.

Brak po raz 3 z rzędu 4 krotnego zdobywcy mundialu jest dobry dla piłki? Italia to wciąż historia i swego rodzaju prestiż.

1

@mientusek1407 A ja uwielbiam. Moja trzecia ulubiona reprezentacja.

0

@Czajka90 Nah, mocno jednak podniósł Włochy. Do niedawna to. Bili się z izraelem, a teraz pewne baraże i jednak w 1 połowie grali świetnie, ale Norwegia pokazała, że w tej chwili jest to bardzo silna reprezentacja gdzie chyba tylko Hiszpania oraz Argentyna mogłaby coś im zrobić.

Uważam że w. Końcu pojadą na mundial.

0

@APTAPT Jeszcze dimarco bym dał I barelle.

9

Norwegia najlepsza drużyna eliminacji bez dwóch zdań.

5

Nusa ma ogromny potencjał. Szybki, silny, świetna słabsza noga, świetny technicznie, no i skłonny do gry kombinacyjnej.

Kolejny Norweg który prawdopodobnie zrobi wielka karierę.

3

16 bramek w eliminacjach mistrzostw świata, czy ktoś strzelił więcej w historii?

2

Haaland 15 bramka, co za gość.

3

@Roobo Jakby od początku był obowiązkowy to byłoby spoko, a teraz to dupa.

1

Boże co ten ryerson ma na głowie, wygląda jak jakiś gepard.

5

@MessiForeverTheBest Wybitny napastnik, a ma tylko 25 lat.

1

Erling haaland w kadrze 47 meczy - 53 bramki

Lewandowski 47 meczy - 15 bramek
Cristiano Ronaldo 47 meczy - 18 bramek
Lionel Messi 47 meczy - 13 bramek

Co to jest za maszyna, on może w takim tempie strzelić do 150 bramek w kadrze.

0

@mordini123 Dazn był beznadziejny. Serio, oby do tego nie doszło.

1

@blakkudium Asysta I forma palce lizać obydwu panów.

1

@Criss18Barca cos czuje, że la liga będzie po prostu w eleven sports.

0

Rash nie przestaje asystować.

No co gość ma instynkt do ostatniego podania to szacun.

0

@lucas/catalan Jakbyście się normalnie zachowywali, to byście nie mieli takiego problemu.

1

@blakkudium Szkoda ze nie Samsung, to był sponsor który dawał im jakąś tozsamosc.

4

@Aragorn33 O jeny jak ludzi interesuje jakaś flaga serio xd. Mnie tam interesuje to co robią na boisku, ale wiadomo, dawno dymów nie było w kadrze więc trzeba podgrzać atmosfere.

0

@Arkon Nie, nie przeszkadza mi w to żaden sposób, że wynik jest znany z góry, ja to traktuje jako serial, w końcu rozrywka sportowa.

Nie oglądałem, ja oglądam bardziej stricte dokumenty o wrestlerach, ale chciałbym dokument o Vince McMahonie obejrzeć, kawał dobrego dokumentu.

0

@Arkon Jest jest, jedna ze sztandarowych ofert Netflixa

1

@Arkon Canal plus, no baza jest świetna i cenowo bardzo ładnie wygląda, a tak to Netflix z uwagi na wwe a później Disney +

2

@Aragorn33 Reacher jeszcze spoko z amazon.

0

@TR3YWAY Gość który jakością znacznie odstaje od reszty, na dodatek to nie 9 ale ok xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?