Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@FcPortoFan1999 Do cyrku, jego miejsce.
3
Manchester United to najśmieszniejszy klub na świecie, bez dwóch zdań.
1
@tomek8756 United skradło 12 kolejkę xd.
3
https://www.donald.pl/artykuly/4ANiqLsJ/poslanka-pis-krytykuje-zakaz-alkoholu-w-restauracji-sejmowej-to-jest-wstyd-na-caly-swiat
O Jezu a PiS dalej w ryk w związku z zakazem spożywania alkoholu w stołówce sejmowej. To pokazuje jak dobrą podjął decyzję Czarzasty.
0
@Aragorn33 O, pamiętam go,był asystentem Setiena.
6
@Kgorecki2500 Nic nie jest, to jest jak dasz swojemu dziadkowi internet 1 raz w życiu, takim dziadkiem jest Trump xd.
1
@macio_944 Sukces, historia, stolica, barwy - No jest za co temu klubowi defacto kibicować, tylko większość z kibiców realu posiada nieodwracalne zmiany w mózgu.
0
@Arkon Z moich obserwacji wynika że dużo jest w tym prawdy, nawet internet jest tego przykładem.
1
@Arkon Tak mówią ludzie z zaburzeniami umysłowymi i nie przepracowanymi traumami z życia i ludzie którzy przez swoje porażki życiowe w relacjach damsko męskich obwiniają je za taki stan.
1
Ten Real miał być taki silny i nie do zatrzymania? No to właśnie widzę xd.
Uważam że jak my sie rozpędzimy, to na spokojnie obronimy mistrzostwo.
Tak btw brawo Milan, Inter na deskach.
0
@Hosh Ale botów się teraz ujawni. Szkoda ze cukierberg nie może zrobic czegoś podobnego.
1
@Dari0G można się domyślić ze chodzi o jego wypowiedzi zanim jeszcze żył.
2
@Dari0G Twój argument nie ma zbytnio sensu.
0
@Dari0G No nie, jeśli ludzie bliscy trumpa mówią o nim, że nie jest on zbytnio inteligentny no to wolę w to uwierzyć niż tobie, poza tym za nim nie stoja zbytnio liczby aby stwierdzić że jest inteligentny, on nawet zachowuje się jakby brakowało mu oleju w głowie.
Taki typowy amerykański yuppie.
0
@Aragorn33 Trump chyba za dużo pro wrestlingu ogląda i chyba myśli że to jest takie wwe.
0
@Aragorn33 a to brat miał wszystko to mieć, bo jego brat jak mówiła siostra trumpa był niezwykle inteligentnym człowiekiem.
1
@Dari0G Nie no nie jest zbytnio inteligentny. Co miał to przebimbal i co więcej to jego ojciec budował imperium, a wcześniej to jego brat miał przejąć schede po ojcu dt, ale był "zbyt dobrym człowiekiem" a stary potrzebował socjopaty, dlatego z trumpa zrobił takowego, przykład wysłanie trumpa do szkoły wojskowej.
Jest głupi, pokazał to w swojej poprzedniej prezydenturze, wypowiedziach i nawet epstein potwierdził ze Trump to świetny sprzedawca, ale nigdy nie był zbytnio inteligentny.
2
@kuz Soulsy próbuj, możesz się ostro wkręcić.
1
@Comentateiro Nie no brakowało dużo piłkarzy, tego nie da się zaprzeczyć. To piłkarze tworzą grę.
2
Tak grają mistrzostwie właśnie. Brawo Barca, a zwłaszcza Ferran I Lamine za wyborne spotkania.
0
@Faro Nie wiem, masz prawo to zgłosić, wnioskuję się ze strony pokrzywdzonego.
0
@Faro Jest, bo mówi o tym kodeks karny, a to się wydarzyło, tylko nie zostało zgłoszone. Jak nie masz pojęcia o prawie, to się nie wypowiadaj.
0
@Trojanek23 No ale co się śmiejesz? Twój czyn jest karalny, mowa o tym w art. 190 kodeksu karnego. Śmiej się śmiej, zobaczymy komu jeszcze tutaj groziłeś.
0
@Danny Gaucho Jeny co za człowiek, jakieś zachowania prymitywne.
@Trojanek23 Groziłes człowiekowi. Jakbyś nie wiedział, to jest karalne.
0
@Trojanek23 A ty co, obrońca uciśnionych?
2
@shinthps Bo sam pewnie pije.
4
@Deathwing112 Ale to Mentzen robi z siebie eksperta dotyczącego finansów, a partia spod jego skrzydła nie potrafi złożyć sprawozdania co uderza w jego kompetencje.
5
O, widzę że nowa nadzieja kierowana przez wielkiego doktora ekonomii slamowira mentzena nie złożyła sprawozdania dotyczącego o źródłach pozyskiwania środków finansowych z roku 2024, przez co decyzją sądu okręgowego w Warszawie partia została wykreślona z list ewidencji partyjnych.
Hahaha, jak ten gość chce zostać ministrem finansów to ja już zakładam pas i trzymam się w pokładzie jak najmocniej. Nie złożyć sprawozdania? Przecież to robi każda partia xd.
0
@esem91 usa I tak już mało pomaga Ukrainie, teraz to my musimy pomagać jeszcze bardziej, my czyli unia, bo na tego psychola nie ma co liczyć.
0
@Destroyer_of_Worlds Wszystko w porządku?