Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Bocheno1 Koronkę za niego znów o 15, może będzie lepiej.
8
Typowy polski jarmark odcinek 2137:
https://www.donald.pl/artykuly/WXSLeaCh/afera-na-jarmarku-w-gdansku-tania-czekolade-z-aldi-sprzedawano-w-nowym-opakowaniu-jako-czekolade-gdanska-z-potezna-przebitka
@Gary @Safrani @Konradowskyy @Comentateiro @Kgorecki2500 @lithotripter @semafor @AxelF @macio_944
0
@Laminedependencia a na co chorujesz
1
@LAMC_10 Budować armię w czasach pokoju? Ludzie mają inne potrzeby. Europa przede wszystkim źle zareagowała po aneksji krymu.
1
@Safrani To się nazywa kapitalizm zwłaszcza w rękach libkow.
0
@Trojanek23 Proste. Łatwe utozsamianie się z publika, pomimo statusu gwiazdy nie robi z siebie nie wiadomo kogo jak wielu innych artystów, prosty przekaz płynacy z jej osobistych przeżyć, dlatego jest też poniekąd tak popularna.
Nie jest to osoba bez kontrowersji, bo jej loty prywatnym odrzutowcem już są legendarne (ale to nadal nic w porównaniu do kardashianek).
0
@Gall No i kto jest tym Miernym?
4
@KamQiX Falcao, Luis Suarez czy sorloth w ubiegłym sezonie w lidze strzelili więcej niż Alvarez, także nie. Julian to nie jest 9
0
@Arden Nie, bo prime time dawno za nim.
1
@kuz Ale Ferran potrafił strzelać nawet w wielkich meczach, mecze z Realem, mecze z Interem, poza tym no przy Torresie to Alvarez nie jest nam potrzebny.
Tutaj potrzeba prasowej 9 i nie wiem czy ktoś powinien o tym zbytnio dyskutować.
3
@Czyhrynski Mierny piłkarz nie gra tyle lat w Barcy I jednak Ferran co sezon to gra lepiej, także zbastuj z tym określeniem " Mierny "
0
@Rastafarnianin Po pierwsze, to sektor rozrywkowy od zawsze lepiej funkcjonuje w weekend, bo ludzie wtedy mają więcej czasu dla siebie, stąd wychodzą do restauracji, więc to logiczne że takie restauracje mają większy profit w trakcie weekendu. Kiedy chcesz się wyrwać na taki wypad? W środku tygodnia? Po drugie - taki zakaz funkcjonuje nie tylko w Polsce ale i w Niemczech, w Austrii, Szwajcarii, większość sklepów w niedzielę jest zamknięta w Skandynawii, a to raczej nie są prawackie państwa, po trzecie to sorry ale są ząbki, są stacje benzynowe gdzie masz pełno dóbr konsumpcyjnych, masz sklepowy całodobowe także nie rozumiem szumu o ten zakaz, po czwarte mówisz stare baby? Nie wiem, każdego kogo znam z tej branży zachwala ten zakaz, bo dzięki temu masz sobie wolna niedzielę i nie musisz odbierać wolnego w trakcie tygodnia, no i sektor handlu nie jest sekatorem krytycznym jak służby, jak sektor paliwowy gdzie zatankować znaczna większość musi, czy to służby czy to zwykły obywatel, a i jak ktoś nie umie zrobić zakupów w trakcie tygodnia w markecie no to ewidentnie coś jest z tym człowiekiem nie tak, poza tym ja wielkiej różnicy nie odczułem gdy go wprowadzili, bo ludzie w niedzielę i tak przeważnie nie chodzili za bardzo do sklepów.
Bardzo dobre rozwiązanie I popieram całościowy zakaz handlu w niedzielę.
Gadanie prawakow jest śmieszne w innym sektorze, sektorze mieszkalnictwa gdzie podatek katastralny powinien być wprowadzony na już i wzmocnienie PIP, ale wielka obrona przed poszkodowanym przeciembiorcom robi swoje.
0
@Vegeta88 Ja to wiem, ale polskie media opisują piłkarzy którzy rywalizuja z nim o pozycje jak wrogów publicznych, bardziej to mam na myśli i zawsze tak było.
2
@Rastafarnianin Co jest idiotycznego w tym zakazie?
3
Uwielbiam polskie szmatlawce. WP sportowe fakty właśnie napisało, że rywal (rywal xd) Lewego z hat trickiem xd.
Kurcze nie wiedziałem że piłkarz z jednego klubu to jego rywal, ale ok, poza tym tytuł tak tendencyjny jakby wielkiemu polakowi rodakowi Ferran zrobił krzywdę.
1
@norbi77 Trudno powiedzieć, na ten moment gdy zagrałem w cała trylogię dark souls to ciężko mi znaleźć jakieś lepsze gry.
0
@Aragorn33 Weee jest dużo lepszych gier.
0
@Bernard777 Człowieku masz pojęcie o tym, że aby wydobyć polski węgiel to za wydobycie trzeba zapłacić więcej niż się zarobi? Drugi fakt to jakość polskiego węgla pozostawia wiele od życzenia, bo kaloryczność węgla jest niższa niż surowca zza granicy, no ale bron dalej tego nierentownego biznesu.
1
@PatrychoO Ja wiem? Jemu brakuje rywalizacji klasy premium, a to jest problem Austriaka.
0
@norbi77 Nie no cassilas genialny bramkarz, moim zdaniem lepszy niż tibo, ale nie lepszy niż manu.
0
@Barclonismo No nie, tym bardziej, w to ostatnia walka.
0
@AmigoBlancos Neuer to najlepszy bramkarz w historii i w wieku 39 lat dalej podstawowy bramkarz Bayernu. Fenomen na tej pozycji i żaden uważam bramkarz nie ma do niego podjazdu.
0
@Barclonismo Ale to się mija z celem,,bo edge już ma karierę w zasadzie domknięta, poza tym trzeba budować nowych.
0
@PatrychoO Dlaczego? Świetny zapasnik który reprezentuje stara brutalna szkole wrestlingu.
0
@lithotripter bezsensownie darcie mordy gdzie wszystko składa się w logiczna całość? Ok, poza tym na heavy metalu nie zawsze drze się japę(no nie rozumiem też argumentu darcia japy, jakby to była ujma, bo wszystko ma zgodność z podstawowymi elementami muzycznymi) np metalica ma wiele utworów gdzie potrafi dostosować się do brzmienia, ba, nawet nie muszą śpiewać, wystarczy zagrać cały utwór instrumentami. Byłem na juwe gdy grał rap I publika była najmniej żywa, dopiero gdy zaczęto śpiewać to coś się zaczynało ruszać, a tak to trzeba ciągnąć publikę za język, a gdy grali inni publika już lepiej współgrala z artysta więc jeśli to dla ciebie jest energicznosc no to ok, dla mnie nie. tego nie musisz robić w innych gatunkach Elektroniczna muzyka to jest symfonia brzmienia, a rap? Losowy sampel gdzie dobierasz teksty i tyle, ale za Chiny nie znajdę tam harmonii ani tej melodyjnosci żeby wczuć się w artystę.
1
@zadafcb Przede wszystkim gunther to największy heel w branży i zobacz jaki ma genialny powrót, wrócili do starego dobrego generała, a nie Tchórza jak z yeetmanem gdzie jego booking pozostawil wiele do życzenia.
0
@Barclonismo Edge? To ostatnia walka ceny, jednak ostatnie walki topowych gwiazd nie były z zawodnikami którzy mieli jakąś wielka historie, to było bardziej na zasadzie ugruntowania pozycji bądź zbudowania gwiazdy, a edge by. Był mega jakby był w trakcie Runu, bo na koniec to uważam spluniecie w twarz młodszemu pokoleniu wrestlerów.
0
@Arden Popieram zamykanie kopalń (fakty naukowe o tym świadczą) tak decyzja jest skandaliczna.
0
Gunther ostatnim rywalem Johna Ceny w jego karierze zawodowej, co sądzicie o tym fani wrestlingu? @Barclonismo @zadafcb @Popitek12 @PatrychoO