Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lukas82 Ziemi świętej która w. Tej chwili dokonuje ludobójstwa, wspaniały kraj i we wspaniałej chwili to robi, niesamowity łeb.
1
@YeastMoss Możesz polecieć razem z Araujo, śmiało kozaku.
https://www.amnesty.org.pl/cale-rodziny-gina-w-wyniku-izraelskich-atakow-na-strefe-gazy/
Masz tu raport od amnesty, ale pewnie zawieje od ciebie ignorancja w tym temacie, może jeszcze powieś flagę Izraela.
Az brzydzę się takimi ludźmi jak ty i dobrze ze ktoś taki nie mieszka w Polsce.
0
@vangoor Przecież Balde to lepszy piłkarz.
1
Real przegrał I humor gituwa.
Dobrze, niech tak przegrywają do końca sezonu, niech nawet odwala to co odwala legia w tej kampanii.
0
@Jacob9402 Akurat gdy mordują Palestynczykow, z Barcelony, no fajnie xd.
0
@Mateonvious No spoko, jaki import? Z izraelem nie prowadzimy za wiele interesów, po drugie no ale to twój argument, więc? Przecież alianci wspierali III Rzesze.
No nie wiem, jak chcesz to jedz dzisiaj, tobie i wielu innym nic nie znaczy że piłkarz z Barcy pojechał do izraela, a jego żona wspiera Izrael ale ok, dalej bron.
Jakby ja nie wiem o co w tym wszystkim próbujesz wojować kiedy sytuacja jest widoczna gołym okiem w związku z Araujo.
0
@MesQueUnClub_87 Ale tak btw, żona Araujo nawet w ig ma followy gdzie wspiera izrael, więc?
0
@Mateonvious jak wspieram jak firm z Izraela w Polsce praktycznie nie ma żadnych.
Idąc twoim tokiem to każdy z nas musiałby zrezygnować z picia pepsi czy coca coli za ich wybryki w państwach Ameryki łacińskiej. Kapitalizm nie posiada zbytnio konsumpcji etycznej i poza tym to igrzyska w Berlinie to też każdy zły co nie? Wspierają gospodarkę za III Rzeszy?
0
@martool2 Dla tutejszych kibiców to i taak nic nie znaczy, bo nie angażuje się politycznie, ale wyjazd do gazy z chęcią.
0
@Mateonvious Oho, czyli teraz to ja wspieram machine wojenna tak? Niezłego chochola sobie urządziłeś, ale wiadomo, piłkarzyka trzeba jakoś obronić xd.
0
@ShawnC No I dla mnie to zdrada pośrednio stanu. Jeśli latasz sobie do wrogiego państwa które urządza akcje dywersyjne, to taki ktoś u mnie nie ma zbytnio szacunku.
0
@webber Nope, po prostu celowo uważam nie bierzesz pod uwagi tego jaki ma to związek z całą otoczka sytuacji.
Dyskusja koniec końców dąży do przekonania odbiorcy do swoich racji, więc?
0
@MesQueUnClub_87 Ale to w dużej części społeczeństwo tapla się w politykę, nie tylko elity, bo elity jedynie zbijają na tym śmietankę, ale cała otoczkę buduje masa. Piłka nożna jest w pewien sposób zastąpieniem wojny, bo zawiera podobne elementy plemienne.
0
@pax Ale przekaz z medii I nie tylko jasno sugeruje co jest problemem tego gościa. Niech poszuka innego klubu, bo już był tu taki jeden co dostał depresji przez presję, zwał się André Gomes.
1
@Bogan Łamanie praw człowieka jest wszędzie, a ludobójstwo? No niekoniecznie.
0
@webber No zacznijmy od tego że jak ktoś mi mówi że według niego nie ma to powiązania to dyskusja już powinna zostać zakończona i tyle.
0
@PeRRy Ja kółka wzajemnej adoracji nie posiadam, są ludzie blizsi poglądowo i tyle, ale kółko? Działam sam więc bajduż chłopie dalej. Nie, dobrze mówię, to co zrobił Araujo jest sprzeczne, a że klub wydał na to zgodę to pozostawię bez komentarza. Zapewne też byś prywatnie do państw wrogich od byłbyś wycieczkę jak jesteś taki lotny.
Ale odpisz, bo musisz mieć ostatnie zdanie nawet gdy gadasz totalne brednie byc tym ostatnim.
1
@MesQueUnClub_87 Każdy klub prezentuje pewne wartości, bez tego nie ma klubu. Barca od lat wspiera walkę z wykluczeniem, od lat wspiera środowiska lewicowe, Barcelona wspiera Palestyne, to że kopia sobie piłkę? Ok, ale to Barca mimowolnie wybrała taki kierunek A nie inny, poza tym no nie, żeby nie wiedzieć że piłka nożna z polityką nie ma związku to trzeba być ślepym.
0
@webber A dlaczego pewne wartości nie są dla mnie ważne? Ty podajesz taki przykład abym mógł się zgodzić z twoja narracja (z marnym skutkiem ci to wyszło),
No jeśli nie widzisz powiązania to cóż, my naprawdę nie mamy o czym dyskutować.
0
@Mateonvious Nie wiem, ja aktywnie nie wspieram tej nacji, a jeśli ja krytykuje to chyba jestem od tego daleki, ale dobrze, argumentuj w ten sposób. Pewnie jak zjadłem kawałek boczku z Korei Północnej to wspierałem reżim kima mimo że krytykuje go ciągle?
0
@webber Dlaczego podajesz mi sytuacje skrajne? Takie marne odwrócenie kota ogonem.
1
@MesQueUnClub_87 Jesteś kapitanem st Pauli reprezentując skrajnie prawicowe poglądy? Raczej nie, a Barca ma pewne wartości i wspiera pewne opcje polityczne, a kapitan klubu to też swoisty ambasador więc tak. No super napisał, bo to nie ma związku z tą sytuacją, nie z regionem który wspiera Palestyne.
0
@Barcanajlepszyteam Bruh, no to bardzo ładnie ze strony klubu, doprawdy xd.
Okej, dobrze wiedzieć, trochę to zmienia postać rzeczy ale dalej jest to uważam za obrzydliwe.
0
@Kgorecki2500 Czyżby? Na pewno? Kraj w którym prowadzone są czystki na ludności Palestynskiej? Wątpię w to.
1
@Vegeta88 Też tu mieszkam ale pochodzę dosłownie z 20 km od granicy i naprawdę nie jest już mi tak łatwo znaleźć ludzi którzy tak płynnie dyskutują po rusku. Owszem, komunikatywność istnieje, ale z biegiem lat strasznie to spadło i. Mocno przerzucilismy się na trend angielski.
0
@MesQueUnClub_87 Taki, że wybiera się do kraju który zabija ludność palestynska, taki ze to osoba popularna, nawet sama próba odwiedzenia takiego kraju wiąże się z konsekwencjami prowymi, zresztą ja u góry napisałem argumenty dotyczące jego wizyty, a kolejny raz nie będę już tego pisać.
0
@Kgorecki2500 Ale dlaczego nie teraz? Przecież prywatnie możesz, no dlaczego? Aaa, bo może Rosja to nasz wróg i trochę się boimy, że życie stracimy albo pójdziemy do paki hm?
A tak na serio, Araujo po tym co zrobił w moich oczach na pewno jest skończony, ja nie mam szacunku do takich ludzi, ale mam nadzieję że klub wyciągnie wnioski w związku z tą sytuacją.
0
@PeRRy O wow, wyrażam oburzenie, ojej straszne xd.
Szukający czy nie mam to gdzieś, Araujo po takim czymś nie powinien nawet reprezentować tych barw, to zaprzeczenie wartości tego klubu i sytuacji ale ok, bądź ignorantem dalej, nikt ci nie broni i w twoim przypadku ignorancja to zjawisko powszechne.
0
@MesQueUnClub_87 Uwielbiam te gadanie "prywatna podróż" a co mnie to obchodzi. Jako obywatel polski prywatnie mogę sobie lecieć do ruskich? Ot tak? No sorry ale pośrednio wspieram machine śmierci i to samo robi Araujo i podałem powody dla których jest to skandaliczne.
1
@Kgorecki2500 Żaden skandal? To leć do Rosji jako obywatel polski, śmiało, droga wolna i wtedy powiemy czy to jest skandal czy nie.
Tak jest to skandal, będąc w Barcy lecisz jako kapitan do Izraela ? Ładnie xd, zresztą ja już u góry podałem powody dlaczego ta decyzja jest okropna.