0

@Arkon Braun wie co robi.

3

@MesQueUnClub_87 Braun I Miller używają ruskiej nowomowy aniżeli krytyki, poza tym nadal na współpracy z Ukraina czerpiemy zdecydowanie więcej korzyści niż strat.

3

@draxidox Prawda.

1

@Gall Dlaczego? Ja Nawołuje do walki z ruska dezinformacja która jest szkodliwa i która powinna być zakazana.

1

@MesQueUnClub_87 Nawołuje do tego aby moderacja zajęła się wpisami prorosyjskich polityków. Ty wiesz, że Rosja to nasz wróg, a każde udostępnianie ludzi którzy sympatyzuja z Rosją jest propagowaniem wrogich treści?

2

@Foton Przecież kasa płynie z całej Unii Europejskiej. Pożyczka wyniosła 90 mld Euro z czego każdy obywatel Unii Europejskiej licząc na złotówki płaci raptem 18 zł.

Co do NFZ zgoda, wina KO która chce sprywatyzować służbę zdrowia.

2

@MesQueUnClub_87 Wskaż znamiona totalitaryzmu w moim tekście, śmiało.

1

@Bocheno1 Poranek dawno się skończył, a ja zaraz kończę 1 rozdział licencjatu i ide do roboty, więc niech się tłuką.

8

Dlaczego posty związane z Millerem czy Grzegorzem Braunem nadal tutaj są wstawiane? Jestem zdania, że posty prorosyjskich polityków nie powinny się tutaj znajdować, ponieważ ci ludzie działają na szkodę Polski.

Zaraz ktoś mi tutaj krzyknie "ola boga, mamy wolność słowa " ale rozpowszechnianie prorosyjskiej narracji w dobie wojny Rosji z Ukrainą i przede wszystkim w dobie akcji dywersyjnych jakie służby rosyjskie wymierzają w nasz naród powinny zostać zabronione oraz powinny kończyć się długimi banami.

0

@draxidox A ty dalej wrzucasz posty i na nie odpowiadasz, taki typowy Tchórz.

Wstawianie prorosyjskiego polityka powinno być tutaj zabronione, bo takowym Miller jest, poza tym czy w tej chwili lewica coś na ten temat mówi? Bo ja nie zauważyłem w Main streamie.

2

@Comentateiro widzisz, mówiłem że wygrają.

0

@Kinginiesta Ale jednak program doprowadził do spadku ubóstwa i dzięki temu wiele rodzin mogło z niego skorzystać, zresztą no nie każdy musi korzystać z tego programu, bo tak.

Dane z 2023 mówię o spadku nawet 14 procentowym względem spadku ubóstwa więc tak, ten program dalej poprawia status materialny ludzi.

2

@Comentateiro Uważam że United wygra to spotkanie.

0

@Kinginiesta Nie zauważyłem w danych aby to była przepalona kasa, bo program poprawił status ubóstwa wśród ludzi. Spadki w 2015 to był 5 procent, a w 2017 to było 4,7 procent i najbardziej to poprawiało byt dzieciom ze wsi, rodzinom wielodsietnym oraz rodzinom o niskich dochodach.

Dobry program który nie powinien zostać usunięty i zapewne w jakis tam sposób troszkę poprawił demografie, ale mówić że jest to nietrafiony program jest niezgodny z liczbami.

Przecież najwięcej przepalen kasy były ogromnym wzrostem stawek menadżerskich w spółkach skarbu państwa czy ich upolitycznianiu, państwo straciło na tym miliardy, czy na tym, że PiS niezbyt chętnie inwestował w energię atomowa czy odnawialna (ale tego nie robiło wiele poprzednich rządów) czy także masa nietrafionych projektów jak Izera itd itd. Ja już nie mówię o tym, że państwo straciło mnóstwo na przekrętach partii dotyczących covid kiedy zakupiono respiratory od handlarzy bronią, czy wręcz rekordowe finansowanie TVP.

Człowieku, 500 plus było kropla w. Morzu, bo sam wiesz ile PiS zniszczył finansów publicznych za swojej kadencji.

0

@Dankho94isback No tylko szkoda, że zawsze jest inaczej, zawsze, do tego brak uniwersalnosci, bo nie każdego stać na prywatne ubezpieczenie.

USA jest jasnym przykładem jak ubezpieczyciele są nie uczciwi.

0

@Kinginiesta No to jest pomoc najubozszym, dzięki temu zmniejszasz ubóstwo, a człowiek który jest nakarmiony, który dostaje pomoc zawsze przyniesie więcej korzyści ludziom niż jedna firma która liczy tylko na maksymalizacje swojego kapitału.

Nie wiem, fetyszyzm towarowy w ludziach jest aż nadto żałosny.

0

@Dankho94isback Nie, bo to jest firma, a firma co do zasady ma maksymalizowac kapitał, więc prędzej ubezpieczyciel będzie szukać wszelkich kruczkow prawnych do nie wypłacenia przykładowego odszkodowania bądź opłacenia badania.

1

@Dankho94isback No ale ty byś chciał likwidacji podstawowych pomocy społecznej ludziom, nie ja xd.

1

@Dankho94isback No twoja wypowiedź to żadne równe traktowanie wobec ludzi, bo pomoc ubogim jest jedna z podstawowych zasad państwa.

Spoko, tylko mówimy tutaj o 800 plus, o tym. Gdzie KAŻDY dostaje te pieniądze.

Poza tym facet, bez nfz czy ZUS byłbyś w dupie i owszem, oba systemy wymagają reform, ale. To nadal lepiej niż to co widzimy w usa.

Mówię, to są libkowe slogany które nie mają pokrycia z rzeczywistością.

1

@Dankho94isback Przecież ja żyłem w rodzinie wieloletniej xd.

Ludzie to nie jest firma, ludzie jednak znaczą więcej dla świata niż jakaś nierentowna prywatna kopalnia.


Tak, wiadomo, bieda to stan umysłu i wyboru xd. Jezu z kim ja dyskutuje, Julia Wieniawa czy to ty?

Bla bla, libkowe pierdzielnie. Państwo jest dla ludzi, ma służyć nam, więc ma nam zapewnić takie podstawowe warunki jak bezpieczeństwo, jak utrzymanie, a zresztą każdy obywatel jest na wagę złota, bo to napędza państwo, ale ok, dalej mi tu wypisuj slogany.


0

@PatrychoO Myślę że jednak po tym co ludzie przeszli w xx wieku nie spodziewali się, że będzie jeszcze gorszy twór, ale jednak, powstała Rosja, tylko Rosja nie ma takiego Arsenalu ani wpływów jak ZSRR.

1

@Barcanajlepszyteam Jest, ale wiadomo że w rzeczywistości był jednym z bohaterów świata.

To Człowiek o mentalności zachodniej.

1

@FcPortoFan1999 Bo tych ludzi nikt nie nauczył buntu, zupełnie inna mentalność niż na zachodzie.

0

@FcPortoFan1999 No wiesz, to społeczeństwo zmieniło ten kraj, ale niestety takie imperia nie działają, ponieważ mamy zbyt duże różnice kulturalne, społeczne itd itd. Najlepiej aby ten cały kraj się podzielił, wtedy ryzyko wojen zostało by zmniejszone do minimum, tylko do tego potrzeba buntu, a w Rosji nigdy tego za bardzo nie było.

2

@Dankho94isback Ale wiesz, że to jest bodziec dla rodzin? Dodaj, że 800 plus zmniejszyło ubóstwo wśród rodzin, a zwłaszcza rodzin wieloletnich.

Dlaczego nieuczciwe? Jest to uniwersalne, więc jaki to ma związek z nieuczciwoscia wobec obywateli?

Przypomnę, że Polska i tak bardzo mało w porównaniu do reszty krajów przeznacza na środki socjalne, raptem 24 procent.

Nie uczciwie to jest dopłacać do nierentownych firm, nieuczciwe jest nie zrobić podatku katastralnego, nieuczciwe jest nie podnosić podatku dla najbogatszych.

0

@Kinginiesta Ale żeś dał argument O kuźwa, nie podniosę się po nim, ale czego spodziewać się od libkow.

1

Człowiek myślał że po upadku ZSRR więcej tak zbrodniczego reżimu nie będzie, a tutaj powstała Rosja która w krótszym czasie przekracza wszelkie granice. Historia federacji rosyjskiej obejmuje dwie wojny czeczenskie, atak na gruzje, wojna z Ukraina czy destabilizacja całej Europy.

Szkoda ze Gorbaczow nie został na dłużej, ale co zrobisz.

1

@Dankho94isback Bo to jest nawet pomoc zwykłym ludziom, a do czego komu potrzebne nierentowna kopalnia?

1

@Kgorecki2500 Później narodziło się coś gorszego, federacja rosyjska.

0

Co tam? Madryciak się pojawił i w święta szuka powodów do kłótni? Niech spada na drzewo i tyle. Nie wiem czemu nie dostał bana, bo to osoba która jawnie obraża Barcę, bo nazywanie nas skorumpowanymi to łamanie regulaminu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?