Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@Safrani Przyszła brauniara.
1
O, widzę Ko odpały niczym pisowcy xd. :
https://www.donald.pl/artykuly/xcoGy9wp/krakow-radna-ko-tlumaczy-sie-z-doklejenia-swojej-twarzy-do-zdjecia-z-trzaskowskim
0
@Przemekee Dobry jesteś Przemo, ale @John Cena to już w ogóle się udziela, gadatliwy że hej.
0
@Fc112 No wiadomo, po co pracownika doceniać xd.
0
@draxidox Może będziesz odpowiadać ludziom, a nie jak zawsze grach tchórza,? Wstawiasz posta, każdy komentuje, a ty nigdy nie odpowiadasz na pytania.
Żałosna premia, skoro dają to chociaż niech dadzą coś godnego, bo mogą nie dawać, ale jeśli firma daje benefity, to już nie takie xd.
0
@arasz1819 beznadziejny premier I równie beznadziejny prezydent.
0
@gumaz Normalnie.
0
@MesQueUnClub_87 Ja nawet kilka bym nie uzbierał. Serio, skąd na to czas.
1
@macio_944 eh, :(
0
@Krzysztof1987 Nie wiem.
1
@Roobo Ale ty masz na bani.
7
@michal26 Tak tak tak, ruskie wcale po ew sukcesach w Ukrainie nie będą mogli napaść na kraje bałtyckie, a później Polskę. Co Putina obchodzi gospodarka? To reżim, a takie państwa mają to w nosie. Ruskie byle by gruz mogli jeść to będą kontynuować działania wojenne i napaść na kraje po możliwym sukcesie? To tylko kwestia czasu, bo te państwo jak historia pokazała jest zdolne do wszystkiego.
10
@sokot Przestań pisać kocopoly, bo czytać się tego nie da. Nie wiem, te twoje zdanie nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym. Ruskie od x lat nie idą na żadne kompromisy, czego przykładem jest choćby Czeczenia, Gruzja, teraz Ukraina, a kiedyś to kto nas zaatakował wraz z III Rzesza? Dodać fakt okresu PRL gdzie byliśmy pod butem Ruskich?
Tak, wierzyć prorosyjskiemu politykowi jak Miller to trzeba mieć wiarę na poziomie tego że ziemia jest płaska.
2
@Roobo Akurat ty o myśleniu nie powinieneś się zbytnio wypowiadać.
0
@derus nie no Norweg jest piekielnie szybki.
3
O, Vini wygwizdany? Ależ to jest piękne, że nawet twoi kibice mają ciebie dosyć. Zresztą co tu się dziwić, gość od ponad roku jest w beznadziejnej dyspozycji i jego ratuje tylko to, że żaden klub nie chce wykładać tyle kasy na niego, bo tak to pewnie już biali dawno by się go pozbyli jakby brazylijczyk był w rozsądnej cenie.
Pominę fakt, że facet robi z siebie klauna niemal w każdym momencie, ale forma sportowa pozostawia wiele do życzenia.
1
@NeroTFP1 Kreml mówił inaczej.
0
@marcin62 No to już widać, że to jest gra pod ruskich.
2
@Kapitan hawk Odmienne pozycje i tyle, nie ma z czym nawet dyskutować. CR 7 był skrzydłowym w United, a Haaland to typowy striker Gdzie każda akcja jest ustawiona pod Norwega.
No a już w młodym wieku mógł się pochwalić złota piłka, tego Haaland już nie osiągnie.
Co do kontuzji no to akurat jest fakt, że gra z tym po dziś dzień.
2
@Comentateiro No rozsądni xd. Zwłaszcza ten co tak siebie uważa za rozsądnego, a wychodzi co do czego to nim nie jest. Jak ktoś tego Michała uważał za rozsądnego to sorry, ale chyba nie zna ludzi.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP1 Zależy, ja do hipertensjologa czekałem niecały miesiąc, no i u neurologa także mam dość szybkie terminy wizyt.
1
@Criss18Barca Gdzie nam do gry trójka. My nawet nie mamy takiej ilości obrońców.
0
@marcin62 Jak jest opłacany przez kreml.
1
@Roobo Majonez jak majonez, wywalone, ale u ciebie to już się włączyła jakaś nienawiść do Tuska więc to logiczne że będziesz wszystko wstawiać byle wylać frustrację.
13
@John_Doe Czego ty tu? Za ural spadaj i w ogóle czemu redakcja nie dała tobie bana? Za to co ty wypisujesz to jakbym znał twoje dane to chętnie bym cię zgłosił jeszcze dalej.
0
@Roobo ale zyskują, dalej chleją tani alkohol xd.
Zresztą nie oczekuje z drugiej strony cudów od typa który egzaltował się piwem.
0
@BorzyKrzys Ale z drugiej strony co jest złego w okrągłym stole? Wszak to jest miejsce historyczne coś jak Auschwitz.