16

@Safrani Przyszła brauniara.

0

@Przemekee Dobry jesteś Przemo, ale @John Cena to już w ogóle się udziela, gadatliwy że hej.

0

@Fc112 No wiadomo, po co pracownika doceniać xd.

0

@draxidox Może będziesz odpowiadać ludziom, a nie jak zawsze grach tchórza,? Wstawiasz posta, każdy komentuje, a ty nigdy nie odpowiadasz na pytania.

Żałosna premia, skoro dają to chociaż niech dadzą coś godnego, bo mogą nie dawać, ale jeśli firma daje benefity, to już nie takie xd.

0

@arasz1819 beznadziejny premier I równie beznadziejny prezydent.

0

@gumaz Normalnie.

0

@MesQueUnClub_87 Ja nawet kilka bym nie uzbierał. Serio, skąd na to czas.

1

@macio_944 eh, :(

0

@Krzysztof1987 Nie wiem.

1

@Roobo Ale ty masz na bani.

7

@michal26 Tak tak tak, ruskie wcale po ew sukcesach w Ukrainie nie będą mogli napaść na kraje bałtyckie, a później Polskę. Co Putina obchodzi gospodarka? To reżim, a takie państwa mają to w nosie. Ruskie byle by gruz mogli jeść to będą kontynuować działania wojenne i napaść na kraje po możliwym sukcesie? To tylko kwestia czasu, bo te państwo jak historia pokazała jest zdolne do wszystkiego.

10

@sokot Przestań pisać kocopoly, bo czytać się tego nie da. Nie wiem, te twoje zdanie nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym. Ruskie od x lat nie idą na żadne kompromisy, czego przykładem jest choćby Czeczenia, Gruzja, teraz Ukraina, a kiedyś to kto nas zaatakował wraz z III Rzesza? Dodać fakt okresu PRL gdzie byliśmy pod butem Ruskich?

Tak, wierzyć prorosyjskiemu politykowi jak Miller to trzeba mieć wiarę na poziomie tego że ziemia jest płaska.

2

@Roobo Akurat ty o myśleniu nie powinieneś się zbytnio wypowiadać.

0

@derus nie no Norweg jest piekielnie szybki.

3

O, Vini wygwizdany? Ależ to jest piękne, że nawet twoi kibice mają ciebie dosyć. Zresztą co tu się dziwić, gość od ponad roku jest w beznadziejnej dyspozycji i jego ratuje tylko to, że żaden klub nie chce wykładać tyle kasy na niego, bo tak to pewnie już biali dawno by się go pozbyli jakby brazylijczyk był w rozsądnej cenie.

Pominę fakt, że facet robi z siebie klauna niemal w każdym momencie, ale forma sportowa pozostawia wiele do życzenia.

1

@NeroTFP1 Kreml mówił inaczej.

0

@marcin62 No to już widać, że to jest gra pod ruskich.

2

@Kapitan hawk Odmienne pozycje i tyle, nie ma z czym nawet dyskutować. CR 7 był skrzydłowym w United, a Haaland to typowy striker Gdzie każda akcja jest ustawiona pod Norwega.

No a już w młodym wieku mógł się pochwalić złota piłka, tego Haaland już nie osiągnie.

Co do kontuzji no to akurat jest fakt, że gra z tym po dziś dzień.

2

@Comentateiro No rozsądni xd. Zwłaszcza ten co tak siebie uważa za rozsądnego, a wychodzi co do czego to nim nie jest. Jak ktoś tego Michała uważał za rozsądnego to sorry, ale chyba nie zna ludzi.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

@NeroTFP1 Zależy, ja do hipertensjologa czekałem niecały miesiąc, no i u neurologa także mam dość szybkie terminy wizyt.

1

@Criss18Barca Gdzie nam do gry trójka. My nawet nie mamy takiej ilości obrońców.

0

@marcin62 Jak jest opłacany przez kreml.

1

@Roobo Majonez jak majonez, wywalone, ale u ciebie to już się włączyła jakaś nienawiść do Tuska więc to logiczne że będziesz wszystko wstawiać byle wylać frustrację.

13

@John_Doe Czego ty tu? Za ural spadaj i w ogóle czemu redakcja nie dała tobie bana? Za to co ty wypisujesz to jakbym znał twoje dane to chętnie bym cię zgłosił jeszcze dalej.

0

@Roobo ale zyskują, dalej chleją tani alkohol xd.

Zresztą nie oczekuje z drugiej strony cudów od typa który egzaltował się piwem.

0

@BorzyKrzys Ale z drugiej strony co jest złego w okrągłym stole? Wszak to jest miejsce historyczne coś jak Auschwitz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?