Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i klasycznie. United gra kolejny dobry mecz to nie, zawsze ktoś coś zepsuje w drugiej linii i to wszystko się sypie.
No świetny dzisiaj Sesko, motm całego widowiska, tak samo Bruno I ogólnie atak dobrze się spisywał, ale reszta? Ja nie wiem która drużyna która aspiruje do topu ma tak słaba druga linie jak United? Przecież to nikt tam nie dojeżdża (choć ugarte nieco lepiej, ale to nadal nie ta liga), bo Casemiro stracił najważniejsze walory I jednak wychodzi na to, że świetnie go kroos obudowywal w tej formacji, a w United zbytnio nie ma kto tego robić.
Ta drużyna musi wzmocnić na już druga linie, bo nawet grając dobrze ich gra w środku pola prędzej czy później pada z powodu intensywności oraz braku kontroli nad wydarzeniami.
0
@PeRRy Nie wiem, dla mnie ta cała sprawa po prostu tak śmierdzi, że ja sam nic z tego nie rozumiem.
0
@Eklerek Fajny atak, ale ta obrona to jakiś koszmar w tej drużynie, ale. Nie tyle co obrona A druga linia, tam wszystko przez nią idzie.
0
@directedbyfcb Iniesta też tak piłkę przyjmował i z tego bardziej to kojarzę.
0
@damian16161212 Gra coraz więcej, spokojnie.
1
Ronny motm póki co meczu. Świetnie ciągnie ten atak, no i to przyjęcie ala iniesta bajka.
0
@damian16161212 Ale po co? Mamy dobrego piłkarza za Yamala a tutaj ma odejść, także zagra po lewej stronie ehh.
0
@NeroTFP1 Czemu? W
0
@Hosh Jego gra robiła duża różnice, nie ma co się oszukiwać m
2
@July_6_BcN Ja podam. Świetna technika użytkowa, duża wizja gry jak na skrzydłowego, ciężko jest go upilnować samemu, zazwyczaj jest podwajany bądź potrajany, do tego gaz na 1 metrach.
Dawno polska nie miała takiego talentu.
0
@clyde Odpowiedziałaś, ale nadal uważam że twój komentarz był pasywno agresywny.
Nie odpowiedziałem, bo nie było na co odpowiadać.
0
@DariaFCB Może ma jakiś gorszy stan? Cholera wie, ale faktycznie, to kolejny post pasywno agresywny, niedawno było z 800 plus, teraz to.
Sam jestem niewierzący, ale nie w smak mi stawiać takie posty bo po co?
Z polityką zależy od głowy, jak ktoś ma w miarę otwarty umysł to da się przekonać, z religia Nope, nieważne jak inteligentny jest człowiek.
5
@Kgorecki2500 Jezu ten Tarczyński to taki przychlast, że głowa mała.
0
@Irmscher10 Czyli wszystko w ręce przedsiębiorcy? No super xd.
0
@Aragorn33 Dobrze, czyli dokładnie jakich niuansów?
Poza tym w Polsce stale rośnie forma zatrudnienia na śmieciowce, tak samo jak na umowie b2b? W jaki sposób chcesz to zatrzymać?
0
@Aragorn33 Wytłumacz mi dlaczego to wymaga skomplikowanej oceny prawnej? Poza tym wielu pracodawców jest nieuczciwa, co przyznam sam doświadczyłem na własnej skórze.
0
@VeB 1899 Znając realia polski to pewnie tak się stanie. Kobiety po macierzyńskim tracą pracę.
1
@FcPortoFan1999 Jak na sytuację w United króciutki. Stary, o tym klubie ja mogę napisać pracę magisterską.
0
Dobrze widzę? Właśnie nie dojdzie do reformy pip, bo Tusk to storpedował I co więcej, tak zmienili zasady, że podczas l4 będziesz musiał odbierać telefony od pracodawcy.
A dziemianowicz Bąk tak hucznie zapowiadała reforme w państwowej inspekcji pracy XDD.
Gratulacje, nowa lewica to prawdziwa sprawczosc.
0
@Roobo Bardziej stuknięty jest ktoś kto wstawia materiały na la bambe z wolność tv.
0
@draxidox Stary, ty masz w ogóle Pojęcie o jeździe w warunkach pogodowych? Na zimę oczywiście że lepiej sprawdza się manual, raz że hamowanie silnikiem, a dwa wykopywanie się ze śniegu. Nie z przypadku duża część Europejczyków jeździ manualami i nas system dróg jest bardziej zawiły niz w usa (w Ameryce drogi budowane są linią prosta) . Może na daily Gdzie Nie robi się wielu km w umiarkowanej pogodzie faktycznie jest lepsza skrzynia automatyczna, ale w trudnych warunkach pogodowych bardziej sprawdza się automat.
0
Przykra sprawa jeśli znów poważny uraz. Gość chyba powinien powoli zawiesić buty na kółku.
1
@MessiForeverTheBest Musimy jakąś czerwona książeczkę ogarnąć.
1
@FcPortoFan1999 Uwielbiam wks, moja ulubiona reprezentacja
1
"Jesteśmy biedni" - tytuł brzmi jakbyśmy byli klubem robotniczym.
2
@blakkudium Będzie grać dla reprezentacji Turcji?
1
@mekston No to, że Cancelo wybrał z takich pobudek też jest faktem i nagle powrót do Barcy (bo w Interze panuje większy reżim w defensywie I tam ma większą konkurencję), a ludzie ochy I achy nad nim robią.
Mieć miał prawo, a czy to jest takie fair? Cóż, według mnie mógł nie brać, przynajmniej ludzie nie mieliby mu za nic za złe, a mają jak widać, aczkolwiek dla mnie to nie ma znaczenia, był i jest goatem.
0
@Schoogs Ale taka piłkę grało United za Fergiego I jak widać piłkarzom ta piłka pasowała.
0
@Czyhrynski No ale psuć się zaczęło i klub go wywalił, co było bezsensowne, a psuć się zaczęło w trakcie tego sezonu, bo i Ronaldo grał coraz gorzej, a ole odgórnie nawet nie mógł go zdjąć, Eth to zrobił i później CR się obraził i nara.
20
Wspaniały piłkarz I jakże to jest fajny człowiek. Jeden z niewielu których bardzo lubiłem w Madrycie, a teraz nosi koszulkę Milanu.