Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 Tyle, że kobiety na swój sukces w sporcie pracują równie ciężko co mężczyźni, także twoj argument nie ma racji bytu.
0
@directedbyfcb Przecież o tym wiem, zresztą ja mówię o stopniowym równaniu plac, bo siła rzeczy do tego dojść musi. Poziom kobiecej piłki nożnej stale rośnie, coraz więcej kobiet garnie się do sportu, no i trzymam się swego zdania, że piłkarze zarabiają zbyt wielkie pieniądze przez co to nie pomaga rozwojowi piłki, patrz Yamal który już dostaje taką kasę, że nie śniło to się nawet fizjologom. Jednak warto podnosić debate płac damskiej piłki, a przy tym nie deprecjonowac przy każdym potknięciu pan jak w ostatnim meczu Szwajcarek gdzie dostały srogi hejt patrząc na to, że piłka nożna to sport kontaktowy.
0
@Pnog37 a dlaczego nie mogłoby w kobiecej skoro popularność stale rośnie? Stopniowe zwiększanie służy sprawie.
0
@Pnog37 Skoro potrafią pokryć horendalne place mężczyzn to stopniowe wyrównanie plac kobietom też pokryją.
0
@Irmscher10 A czy stopniowe wyrównywanie plac jest czymś złym?
0
@jacobFCB Na najwyższym poziomie i nawet w takiej ekstraklasie place mężczyzn są ogromne, wręcz uważam że za duże, bo wolny rynek bez takich regulacji (takie co mamy obecnie nie są żadnymi regulacjami, czego przykładem są kluby jak psg) daje o sobie znać i jeszcze pazerność menadżerów. O zarobkach nawet wypowiadają się piłkarze na najwyższym poziomie jak Bellerin czy niegdyś Daniele De Rossi.
0
@kondzix2115 No na Adriana głosowałem, a coś ci nie pasuje? Poza tym co, boli cie równianie płac kobietom?
0
@Chada Dziwne ze by nie był dłużej jak faceci dłużej siedzą w sporcie, poza tym wyrównanie plac przyniosło by korzyści i wcale piłkarze by na tym nie stracili, bo sorry, na czym multimilionerzy mieliby tracic?
1
@BorzyKrzys Nie, bo sport męski ma dłuższą tradycje, ale zainteresowanie stale rośnie, przez co świat piłkarski powinien stopniowo wyrównywać place, to jeszcze bardziej się przyczyni do rozwoju kobiecej piłki.
0
@lithotripter Ale oglądają, no poza tym cos ci to zmieni?
4
To co się dzieje od pewnego czasu w internecie po porażce Szwajcarek z drużyną u 15 mężczyzn jest chore. Oczywiście samce alfa najczęściej deprecjonuja kobiety bo jedna czy druga krzyczy o tym aby zrównać płace (sam jestem tego zwolennikiem, bo kobiety to też dużo kosztuje aby grać na profesjonalnyn poziomie i pomogloby to rozwojowi piłce nożnej) i mówią aby zaorać kobieca piłkę nożną, bo nie jest na takim poziomie jak męska (trudno żeby była jeśli sport opiera się na grze kontaktowej gdzie fizyczność jest jedna z ważniejszych cech tej gry).
Zresztą to także widać w innych zawodach sportowych gdzie kobiety są krytykowane za to, że robią to co kochają. Najgorsi są ludzie którzy jeszcze bronią zarobków mężczyzn i tego, że "biedni grają za dużo" tak serio to mi ich nie żal, bo place piłkarzy są tak ogromne, że dla mnie mogą grać codziennie i tak nie będzie mi ich szkoda, bo oh, mam się przejmować ułamkiem procenta. To tak jakby się przejmować deweloperem któremu podnoszą podatki pomimo że należy do gdzieś tam 1 - 3 procenta ludności.
0
@FcPortoFan1999 Wiem wiem, regularnie czytam nagłówki gazet które podają artykuly na Facebooku, niemniej jednak po wyborach widać wzmożony front prawicy, no i oczywiście mnie to nie dziwi, bo przegrana KO jest sromotna, a i oczywiście razemkow której to rząd dostarcza materiał aż miło.
1
@Konradowskyy Fakt, zrobił się tutaj straszny ściek, ale no cóż, efekt rządów Tuska który nie za bardzo ma się czym bronić, to i prawica mocniej dochodzi do głosu i pamiętaj, jesteś w środowisku jednak kibiców i tutaj najczęściej są grupy sprzyjające tej grupie.
1
Uwielbiam oglądać Chukwuemekę. Chłopak ma niesamowity luz z piłką i świetne warunki fizyczne oraz ciąg na bramkę. Szkoda, że kontuzje go stopują , bo jakby tak nie było , to jest nieprzeciętnym zawodnikiem mającym potencjał na grę w najlepszych klubach świata.
Ogólnie BVB ma mnóstwo fajnych piłkarzy jak Guirassy, Svensonn, Adeyemi, Jobe , Chukwuemeka . Fajna paczka .
2
@Deathwing112 Tak, najlepiej głowę uciąć.... Boże, niektórzy naprawdę mają plemienne myślenie odnośnie stosowania kar .
Kara jest żałośnie słaba, bo w takim przypadku osobnik powinien mieć co najmniej 10- 25 lat pozbawienia wolności . To nie tylko zabójstwo zwierząt, ale także groźba zabójstwa człowieka i stanowił znaczną szkodliwość społeczną , no i oczywiście sąd powinien zlecić nawiązkę w wysokości 200 tys złotych.
2
@IamBeauty Nie wiem, La Rambla zawsze była bliżej prawicy więc nie, ot po prostu skonczyły się wybory , to i skończyły się tak gorące tematy.
Zresztą zaraz wrócą jeśli Nowa Nadzieja brała faktycznie pieniądze z niewiadomych źródeł, bo Sławka trzeba jakoś wybronić, a Braun to cóż, efekt fatalnego 1,5 rocznego rządzenia, przez co młodzi szukają alternatyw.
0
@mekston A co z Vinim? Realu nie stać na to aby odstawić brazylijczyka, poza tym Mbappe dobrze sobie radzi na 9. Na miejscu tego klubu kupiłbym prawoskrzydlowego, bo ta pozycja u nich leży.
0
@Derean Ale Holender sam chciał opuścić zespół więc? Poza tym na rok modric spoko opcja.
0
@tbas Z drugiej strony krytyka Ukraińców, że przecież do gospodarki się nie dokładają i że to Zelenski jest rzeźnikiem, ale krytyka Izraela już ok ok.
Grigorij Braun w pełnej krasie.
0
@tbas Zwłaszcza spece od gaśnic.
2
@tbas Uczyli się od najlepszych ze wschodu,a dokładnie z Moskwy.
0
Widzę że USA to leci na pełnej z wjazdem do kraju. Tym razem nie wpuszczono Norwega za to, że miał mem z Jd Vancem xd.
0
@MOLESTA Simeone marnuje potencjał piłkarzy. Przy bardziej ofensywnie usposobionym trenerze to ta ekipa by chodziła jak w zegarku.
0
@clyde Jak liczysz cala trylogię to owszem i uważam że poziom bosow w ds jest wyższy niż w Bloodborne. Bb to kwestia nauki mechaniki i jak ktoś lubi agresywny styl walki to mu podejdzie, w Soulsach musisz jednak bardziej się nauczyc bossa. Sekiro nawet bym nie nazwał soulsami, bo sama gra to totalne oderwanie się od kanonu, choć gra wybitna.
23
No w końcu na Camp Nou. Obyśmy przywieźli upragnioną ligę mistrzów.
0
@Pablozeusz Bloodborne jest świetny. Mechanika, tempo gry robi robotę, no i klimat bossów także robi różnicę. Ja też polecam Sekiro, świetna seria która wręcz nie wygląda jak gra od From Software.
2
Dla wielu ludzi najlepsze gry to seria GTA, Wiedźmina, a ja przyznam że w moim przypadku najlepszą seria jest seria dark souls. No tak genialną trylogię można przechodzić bez końca (choć druga część wymaga remakeu, bo sam świat i lore jest super), a zwłaszcza 3 cześć która po pewnym czasie wciąga niemiłosiernie.
Elden ring niby ma otwarty świat, ogromną ilość bossów, ale liniowosc dark souls, brak mapy czyni tą grę wyjątkowa.
0
@Dieselzor Pamiętniki z wakacji będziesz nagrywać?
0
@APTAPT Bo w sumie kto chce do Bayernu? Już nawet perspektywiczni piłkarze jak Bellingham wybierają Borussie czy Lipsk. Bayern to powolnie schodzący do bazy gigant i wcale się nie dziwię, że coraz gorszej klasy piłkarze przychodzą do Monachium jak chociażby Palhinha czy Boey którzy totalnie nie wypalili, a trochę za nich zapłacono. Oczywiście są przypadki takie jak Harry Kane, ale o niego zbytnio nikt się szczególnie nie ubiegał.
0
@Konradowskyy Musisz sprzedać któregoś obrońcę. Kandydatem jest Araujo, ale jak widać klub nie robi żadnych ruchów aby pozbyc się Urugwajczyka, a Christensen nie chce odchodzić z Barcy.