0

@Aragorn33 Dobrze, czyli dokładnie jakich niuansów?

Poza tym w Polsce stale rośnie forma zatrudnienia na śmieciowce, tak samo jak na umowie b2b? W jaki sposób chcesz to zatrzymać?

0

@Aragorn33 Wytłumacz mi dlaczego to wymaga skomplikowanej oceny prawnej? Poza tym wielu pracodawców jest nieuczciwa, co przyznam sam doświadczyłem na własnej skórze.

0

@VeB 1899 Znając realia polski to pewnie tak się stanie. Kobiety po macierzyńskim tracą pracę.

1

@FcPortoFan1999 Jak na sytuację w United króciutki. Stary, o tym klubie ja mogę napisać pracę magisterską.

0

Dobrze widzę? Właśnie nie dojdzie do reformy pip, bo Tusk to storpedował I co więcej, tak zmienili zasady, że podczas l4 będziesz musiał odbierać telefony od pracodawcy.

A dziemianowicz Bąk tak hucznie zapowiadała reforme w państwowej inspekcji pracy XDD.

Gratulacje, nowa lewica to prawdziwa sprawczosc.

0

@Roobo Bardziej stuknięty jest ktoś kto wstawia materiały na la bambe z wolność tv.

0

@draxidox Stary, ty masz w ogóle Pojęcie o jeździe w warunkach pogodowych? Na zimę oczywiście że lepiej sprawdza się manual, raz że hamowanie silnikiem, a dwa wykopywanie się ze śniegu. Nie z przypadku duża część Europejczyków jeździ manualami i nas system dróg jest bardziej zawiły niz w usa (w Ameryce drogi budowane są linią prosta) . Może na daily Gdzie Nie robi się wielu km w umiarkowanej pogodzie faktycznie jest lepsza skrzynia automatyczna, ale w trudnych warunkach pogodowych bardziej sprawdza się automat.

0

Przykra sprawa jeśli znów poważny uraz. Gość chyba powinien powoli zawiesić buty na kółku.

1

@MessiForeverTheBest Musimy jakąś czerwona książeczkę ogarnąć.

1

@FcPortoFan1999 Uwielbiam wks, moja ulubiona reprezentacja

1

"Jesteśmy biedni" - tytuł brzmi jakbyśmy byli klubem robotniczym.

2

@blakkudium Będzie grać dla reprezentacji Turcji?

1

@mekston No to, że Cancelo wybrał z takich pobudek też jest faktem i nagle powrót do Barcy (bo w Interze panuje większy reżim w defensywie I tam ma większą konkurencję), a ludzie ochy I achy nad nim robią.

Mieć miał prawo, a czy to jest takie fair? Cóż, według mnie mógł nie brać, przynajmniej ludzie nie mieliby mu za nic za złe, a mają jak widać, aczkolwiek dla mnie to nie ma znaczenia, był i jest goatem.

0

@Schoogs Ale taka piłkę grało United za Fergiego I jak widać piłkarzom ta piłka pasowała.

0

@Czyhrynski No ale psuć się zaczęło i klub go wywalił, co było bezsensowne, a psuć się zaczęło w trakcie tego sezonu, bo i Ronaldo grał coraz gorzej, a ole odgórnie nawet nie mógł go zdjąć, Eth to zrobił i później CR się obraził i nara.

20

Wspaniały piłkarz I jakże to jest fajny człowiek. Jeden z niewielu których bardzo lubiłem w Madrycie, a teraz nosi koszulkę Milanu.

0

@mekston No ale brał kasę dalej, miał do tego prawo i tyle. Ja mówię o faktach, fakt jest taki że Messi pobierał dalej wynagrodzenie od Barcelony.

Był, odrzucił, fajnie, ale to nie zmienia faktu że kasę pobierał po odejściu.

0

@Schoogs Szaleństwem było zwolnienie Ole kiedy ta drużyna za niego tylko rosła, a że mieli gorszy start? Trudno, bo tak to jest jak zatrudnia się piłkarza który stawia siebie ponad klub i tak samo było w Juve.

0

@mekston Prawdę mówiąc Messi i tak wziął pieniądze. Zresztą Messi nie jest święty, już i tak ma wyrok za podatki więc akurat to, że ciągnął pieniądze z klubu do 2025 mnie wcale nie zaskakuje, ale czy nie miał prawa? Miał, ale czy to jest fair wobec klubu? Nie mnie to oceniać.

0

@PatrychoO Twarz rozumiem nieskalana.

0

@Stinger_ To kapitalizm ma jakieś wyższe idee? Chodzi o zysk.

Poza tym gest xd, od samego Messiego klub się nie zadłużył, Messi to kropla w morzu.

0

@Arden E, @LeszekFCB do Choroszczy na badania się zgłoś, a nie co chwila mnie oznaczasz gdy nadejdzie okazja o Francji, bo szczerze mówiąc guzik mnie to interesuje, mam poważniejsze problemy w życiu niż twoje wojenki.

0

@esem91 I podniecanie się nią.

0

@sendesara Z braku laku bo Balde często doznawal kontuzji I nie było takich piłkarzy jak Gerard Martin.

0

@APTAPT Od czego jest obrońca?

2

Jak podaje The Atletic Ruben Amorim swoje odejście w zasadzie ogłosił przed meczem z Leeds, a o to powody według dziennika :

Klub miał nadal nie zapewniać mu zaplecza medycznego o które prosił przez cały rok.

Chciał doświadczonego napastnika, a dostał w zamian nieopierzonego kolejnego mlokosa (ponoć chciał Watkinsa)

Nie dostał lewego ani środkowego obrońcy o których także prosił, a także nie dostał środkowego pomocnika gdzie zabiegał o to już w trakcie poprzedniego sezonu.

Miał całkowity zakaz krytyki decyzji klubowych, do tego często popadał w wewnętrzne konflikty z Wilcoxem.


No co tu dużo mówić, jak to prawda (a coraz więcej mediów potwierdza ze tak), to ten cały INEOS jest jeszcze gorszy od glazerów. No serio nie zapewnić odpowiedniej pomocy medycznej? Przecież to wygląda jak sytuacja z. Klubu a klasy, bo nie wiem który klub na świecie nie ma ogarniętego zaplecza medycznego.

0

@clyde A bo nie pracująca matka to patologia tak? Weź może naprawdę zajmij się grami, a poważne życie zostaw innym, bo nie masz zielonego pojęcia o czym w ogóle gadasz i aż mnie szlag gada, że kobieta kobiecie takie rzeczy gada. Matki w Polsce (zwłaszcza samotne) są niesamowicie stygmatyzowane, są bez pracy i odziwo nie są patologią.

Ta kasa to jest czasem ostatnia deska ratunku dla biednych rodzin czy tego chcesz czy nie, ale co tam może obchodzić osobę która nawet dzieci nie ma i najwidoczniej nie wie jak to jest z dziećmi przebywać.

2

@marcin62 Nie będzie. Balde w defensywie jest lepszy.

Poza tym w. Arabii grał jako prawy defensor.

4

@Filipem To bardziej prawy niż lewy obrońca.

0

@Szreko No właśnie o to mi chodzi. Wiadomo, wyniki szalu nie robiły (choć styl się poprawiał i uważam osobiście, że jakoś to szło) ale czasu to mu nie dano jak Eth który dostał go mnóstwo, a zostawił po sobie zgliszcza.

Tak, zgadzam się, razem z Amorimem powinien polecieć Berrada I Wilcox którzy w głównej mierze odpowiadają za stan klubu. Na moje wróci Ogs, bo lepszego kandydata nie ma, a po drugie no to za jego kadencji United było najbardziej znośne i czasem warto wrócić na stare śmieci, patrz Ancelotti.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?