1

@Jakchcesz Pff, nawet dwa razy.

0

@Popitek12 No ale kto zaatakował Fatu przez co wypadł storylineowo?

0

@Benz Wnioskuję z nagrania. Baba ruszyła, gość wyciągnął giwere I ja kropnal. Nie, to jest egzekucja.

0

@JimMorrisonFCB W sumie nie chciała położyć rak przed rewizja i później odjechała, po czym bojowkarz ice oddał 3 strzały. Swoją drogą ten bojowkarz ma ponoć zone filipinke Więc niezłe combo.

2

@Kgorecki2500 Dzbanbele na środku i Wojtula na bramce. A żeś dał sinusoidalny skład xd.

1

@PatrychoO Jak już to na Snme.

1

@zadafcb Świetna walka, świetny finish tej walki. Tego nam było trzeba.

0

@Popitek12 Ale to akurat zostało zajebiscie zabookowane.

0

@7black4 Przeczytałem, to dalej ciebie nie upoważnia do pisania takich tekstów.

1

@macio_944 Może, ale jednak to raczej kwestia turystyki. Polacy nigdy nie byli asami w tej dziedzinie.

BTW, z top 100 rankingu aż 20 miast jest z Italii, damn!

1

@macio_944 Jak my żałośnie wypadamy, nas nawet nie ma w top 100 Jezu.

Włochy to Włochy, tam kuchnia jest po prostu wybitna. Kogo bym nie znał (a sam mam zamiar się wybrać w tym roku do Milano) to każdy ubóstwia tą kuchnie.

0

@clyde nie mam.

0

@Kozinho. Treningi dostosowane pod grę w piłkę.

0

Dlaczego uważacie ze Barca nie ma szans kupić Van De Veena? Kwestia uważam odejść piłkarzy I Barca czasem potrafi sypnac groszem na zawodnika, a Van De Veen to zawodnik wręcz pod nas idealnie sklejony i dodać należy fakt jak radzi sobie Tottenham.

Myślę że akurat to się może udać.

0

@Unbe Kryjesz typa który pije i prowadzi? Boże drogi człowieku co ty wyprawiasz.

3

@CLS63AMG Nie przepadam za Nawrockim, no ale pięknie zgasił Czarzastego.

Swoją drogą jak ten Czarzasty jeszcze się trzyma? Chyba musi bardzo głęboko wchodzić w tyłek Tuska, głębiej niż Wasiewicz.

0

@Zelazny_Mike No to zobaczymy.

3

@JanuszKorwinMikke A co mnie to interesuje do czego? Nie ma prawa zaatakować niepodległych ziem. To jest to samo co stosuje Rosja w stosunku do Czeczeni kiedyś, do Ukrainy obecnie I do Gruzji.

Imperialista.

4

@JanuszKorwinMikke Przy okazji odchodzi od umów międzynarodowych i zaostrza pazurki na Grenlandie która należy do Danii która należy do NATO.

Ale no po tobie Janusz to tam cudów nie oczekuje.

0

@ranger3120 A na samej górze czerwone mięso pełne tłuszczy zamiast chudego xd. Zresztą już dawno się odchodzi od tej piramidy żywieniowej, każdy teraz stawia na zdrowy talerz, ale w Ameryce kupno zdrowej żywności jest tak drogie, że niedziwne jest czemu ludzie tak tyją.

0

@Fc112 Zgadzam się z tym, dlatego no tym razem trzeba trafić, nie ma wyjścia.

0

@JimMorrisonFCB Raczej mam tutaj na myśli sposób gry Arsenalu. Często te mecze są szarpane, często wygrywane minimalna różnica, nie ma tam już tak porywającej gry, ale Arsenal oczywiście daje rady, tylko czy nie zauważyłeś że w tym roku każdy w premier league gdzieś się mocniej potyka o własne nogi?

0

@malypuzon Ja od początku mówiłem że to przeceniany zawodnik. Nam nie potrzeba kolejnego pół napastnika, tylko rasowej 9.

0

Śmiechem żartem uważam że najlepiej ogląda się w tej chwili mecze Manchesteru United jeśli mowa o meczach premier league.

Ot taki wesoły football gdzie zawsze wpadnie jakaś bramka, czy to z jednej czy to z drugiej strony, a reszta w lidze angielskiej niemiłosiernie męczy bułe, patrz Arsenal, jak to mój przyjaciel mówi "Arsenal to najgorsza dobra drużyna jaką widziałem, jeśli ma to sens" bo coś w tym jest uważam, a takie United wiadomo jest jakie jest, ale przynajmniej wesołe.

Premier league w tym sezonie jest doprawdy przeciętne i Arsenal najpewniej wygra ligę z powodu braku konkurencji, bo każdy gdzieś nie dojeżdża.

0

@7black4 Słucham? Posądzasz moja dziewczynę o kłamstwo? Napisała wszystko co jest potrzebne odnośnie cv, doświadczenie, umiejętności miękkie, dodała zainteresowania, choć to nie jest potrzebne, mocne strony, nawet wysyłała list motywacyjny więc? Stary usuń ten komentarz, bo to przegięcie.

1

Boże ten mecz na san siro absolutne kino pod koniec!!

2

@ZwyklyCuler48 Nie wiem, myślę że zawodnikiem meczu był Pedro.

0

@ferdas_rawa Ale to rynek pozwala na założenie firm, nie geniusz tychże przedsiębiorców, prawo popytu i podażu.

0

Komentarz usunięty

1

@kuz Uważam że jednak pracodawca zbytnio prywatnych spraw nie powinien wiedzieć, bo ty idziesz do roboty, a nie na randkę. To się wpisuje jako dodatek, nie obowiązek, najważniejsze to są kompetencje oraz jakie wpisałeś umiejętności do cv, a to co piszesz to dodatek który może ale nie musi podbić twoich notowan, a czy warto? Cóż, to zależy gdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?