2

Nieważne jaką karierę osiągnie ten piłkarz, to uważam, że jego ew powrót do Barcy powinien zostać raz na zawsze zamknięty.

1

@krycha2201 Good choice

0

@mmaciass No czasem się zje A co?

0

@PeRRy Szczerze? Dla mnie zbyt intensywne, ale. Moja dziewczyna uwielbia takie smaki, to byście się tutaj dogadali.

0

@MesQueUnClub_87 Na słonecznikowym bodajże crunchips jest.

Dobrze, bardzo dobrze, ale smaki bardzo fajne.

1

@LeszekFCB Dużo la bamby lubiło chakalake :)

0

@Laminedependencia kiedyś było masło snickers, ale teraz nikt nie jest w stanie tego powtórzyć.

1

@Luciano99 Ja nawet nie poświęcam czasu na komentowanie w trakcie, bo za duży młyn jest.

0

0

@StevenGastonMartin99 Zależy, smaków jest. Od. Groma ale z mojej strony polecam crunchips kremowe, chyba właśnie są w takich half price albo dealz.

0

@Laminedependencia A to rzadkość, bo mało kto jest fanem curly.

Polecam ze swojej strony sezonowe smaki pringles, na pewno są w dealz.

1

@macio_944 Ja jednak wolę Lays i właśnie z uwagi na tą słodkość, bo jakoś mi to bardziej oddaje paprykę niż Crunchips, no i ta grubość od lorenz trochę mi jednak w przypadku tego smaku przeszkadza.

Ja ze strongami mam tak że raz na jakiś czas, aczkolwiek kiedyś uwielbiałem wasabi.

To ty Ogólnie fan chipsów, dobrze, jest w pytę.

0

@Hosh Ale to fakt, dobre chipsy.

0

@Ignareks Nie wiem, dla mnie crunchips żeberka to absolutny top. No tak genialne chipsy.

1

@Hosh Dlaczego? :D

1

@Barceloniarz987 ogarnij się, ty go nawet nie znasz.

1

Jakie są wasze ulubione chipsy oraz ich smaki? U mnie to na pewno Crunchips żeberka oraz Lays paprykowe ew jakieś sezonowe typu kurkowe.

1

@tbas nie, to nie jest spalony.

0

@wyrek Szkoda ze to dania nam ostatnio pomagała, ale no wiadomo, tylko na Amerykę mozna liczyć która przypomne nie reagowała na atkai ruskich na nasz kraj.

Dalej snuj bajeczki, ale rzeczywistość takich jak ty na ziemię szybko sprowadza.

2

@Pedri16Future "bo jest za duża swoboda co do ubioru w szkołach" - niech oni zajmą się naprawdę poważnymi problemami jak finansowanie nauczycieli czy program nauczania, a nie biorą się za coś co nie ma znaczenia xd.

5

@Kgorecki2500 No lizusy Ameryki.

1

@Kozinho. I to paczka na spółę dla calej drużyny.

0

@Rifek A jednak grali 1 składem.

0

@maroon Ta a później była zimna wojna..

0

@MOLESTA Że to miejsce wcale aż tak nie definiuje?

0

@ranger3120 Trudno się mówi, zarabiają taką kasę to moga mieć dwa dodatkowe w nogach.

1

A tam niektórzy macie bóle. Awansujemy tam do tej 1/16 czy którejś, myślę że ja przejdziemy i będzie 1/8 ligi mistrzów. Ja tam się o naszych nie martwię.

Przypomnę, że psg ledwo weszło do fazy pucharowej, a później co? No zaliczyli sezon życia.

1

@mkord No dokładnie, bo żaden polityk Z usa nigdy się tak nie przymilał jak właśnie pomarańczowy do Rosji.

Ja to wiedziałem od 1 dnia, ale plus jest taki że przynajmniej jego kraj ma go powoli dosyć i nawet pro maga zaczyna się wylamywać.

0

@Irmscher10 No kto zna Trumpa ten wie, że on od dawien dawna przymilał się do ruskich. Przecież on kiedyś robił biznesy w Moskwie.

0

@Trojanek23 Mmm, poddanstwo Ameryce, mmm to takie kochane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?