0

@Barcafan2020 E, ale ja na dole przyznałem się do błędu, więc o co ty kuźwa bijesz pianę?

1

Komentarz usunięty

4

@Barcafan2020 To było morderstwo rozumiesz? Nie wiem, ja nie usprawiedliwiam takich ludzi, a ice już I tak przekracza za dt granice.

1

@mkord Dzięki za info, bo akurat tego nie wiedziałem.

2

@Barcafan2020 A czy ja jestem ekspertem?

No poza tym kto dał wolna rękę?

0

@betonito Bo patrzy się na niego nadziejowo, to dlatego, ale tak to jakimś wybronym piłkarzem to on nie jest. Solidna marka, ale nie tego klub szuka raczej.

3

@Barcafan2020 No a kogo to wina? Kto powołał ice?

0

@piJohn A ja wiem? Ja nie jestem wielkim fanem Kauflanda jakoś, niby coś jest, ale gdy zawsze idę coś znaleźć i to z podstaw, to tego nie ma. Może to brak szczęścia jakiś wisi gdy tam wchodzę. Jak już to zdecydowanie wolę Auchan, Lidl, a netto jeśli mówimy o warzywach (naprawdę mają genialne), no i sklepy społem mają dobre rzeczy.

1

@arasz1819 Póki Dana cześć społeczeństwa ma w miarę podstawowy komfort życiowy, póty Ameryka będzie trwać, ale z uwagi na rosnące nierówności w tym kraju to kto wie. Fakt że pomarańczowy mocno traci na poparciu (czyt także vance) wiele mówi o tym jakie nastroje tam panują, no i co jakiś czas wybuchają protesty.

0

Zawsze mnie dziwi jak dużo ludzi robi zakupy w sklepach społem, bo gdzie nie pójdę to są kolejki i to nawet już w porach wieczornych takie rzeczy się dzieją, choć mimo wszystko no produkty sklepy społem mają naprawdę jakościowe w porównaniu do biedronek czy lidlow.

A wy jednak wolicie robić zakupy w typowych dyskontach, czy też jednak zdarzy wam się np chodzić po warzywa do właśnie sklepów typu pss?

1

@dmcteam nie pasuje @Kessie

0

@NeroTFP1 Biedny co na chleb mówi pep.

0

@Crashynski Jednak trzymam się tego co mówił na ten temat daniele de rossi.

3

@Crashynski Ale czy to nasza wina? Pazerność prezesów, działaczy, agentów do tego doprowadziła i piłkarzy też mimo wszystko.

2

Znów Guardiola płacze o tym że za mało piłkarzy, że Pedri np ma kontuzje.

Ja powiem tak, ja nie będę osobiście żałować piłkarzy w elicie , to są ludzie którzy zarabiają takie pieniadze, że nawet nam się nie śni, do tego maja cały sztab za sobą i wszystkie możliwe środki, ale dalej źle bo więcej grają.

Niech z pensji może zaczną schodzić, to wtedy można podjąć rozmowę, a tak to skowyt trenerów, piłkarzy jest zwyczajnie daremny.

1

@AlexDark00 No bo pensje są śmieszne w administracji, a że nepotyzm to tutaj ustawa może to uratować, ale z tym będzie ciężko z uwagi na to jakie mamy władze.

0

@AlexDark00 Znów nie czytasz i się wypowiadasz. Ja wiem że pominąłeś lekcje polskiego, ale serio chociaż tutaj daj żyć Aleksik.

0

@Irmscher10 Może to zależy od gminy, ale u mnie i nie tylko to orka była ostra, no i góra byla wyjątkowo bezwzględna.

0

@Chimera No mowie, znajomości też robią swoje i przychodzą tacy ludzie.

1

@Lisek Dalej niech państwo ma gdzieś administracje i dale im głodowe pensje, to dalej będą pojawiać się takie sytuacje, a i niech dalej przychodzą ludzie którzy robotę mają "po znajomości" a kompetencji zero.

Tak samo jest w służbie zdrowia i wielu innych publicznych instytucjach, ale chęć dopłat dla dewelopera to pierwsi xd.

Spoko, w sądzie jeszcze dłużej będziesz się męczyć, wiem bo przerabiałem swój proces karny.

6

@Rastafarnianin Bo nasza administracja jest traktowana jako 3 kategoria, to co się dziwisz. Posłuchaj ludzi którzy pracują w urzędzie i to jest niezły młyn, a zwłaszcza w starostwach, a place są tak śmieszne, że głowa mała.

0

@marcin62 Nie oczekuje od gościa z partii która krzyczała w Sejmie "Donald Trump" jakichś cudów.

1

@GeneralXavi Ahh poddanstwo, na pewno najlepsze rozwiązanie xd. Dania jakoś jednak pokazała, że nie ma zamiaru się przed nim uginac i pomarańczowemu jakoś faja zmiękła i już nie straszy przejęciem Grenlandii.

Szacun, przynajmniej jedyny co nie boi się schować głowy w piasek, nie to co reszta z polską na czele.

Poddanstwo Europie nic nie dało, czego przykładem jest Rosja, a kiedyś III Rzesza. Serio znów to samo mamy powtarzać?

0

@ViscaelBarca2007 Owszem, ale to nadal są w tej chwili mrzonki do tego ile wydaje angielska na piłkarzy. Prosty przykład United które wykłada 80 prawie mln za Sesko czy Chelsea za byle jakiego piłkarza który kopnie prosto piłkę czy nie wspominając o West ham który Też slynal z kosztownych ruchów.

O city nie ma co pisać, bo wiadomo ile kasy idzie.

Ogólnie jestem zdania że jakby ligi miały tyle kasy, to premier league nie miałaby czego szukać, bo nawet kwestia talentów piłkarskich to wielka różnica. Spójrz na tako jaki naturalny talent mają latynosi, Francuzi czy Włosi A nawet Niemcy, przecież Anglia pod tym względem nigdy nie potrafiła dorosnąć.

0

@loswariatofano Nah, tam też jest dużo miejsca do gry w piłkę, tylko że ona jest bardziej taktyczna, a la liga to jednak szczyt klasy technicznej

0

@ViscaelBarca2007 A później spotykają się z rzeczywistością i biją głowa o ścianę jak sezon temu gdzie psg ładnie wyjaśniło Arsenal (a przypomnę, że psg bardzo ograniczyło finansowanie) czy city dostało w papę od Realu, a teraz od United xd.

Krótkowzroczna liga nastawiona na hajs, a przychodzi co do czego to el classico czy derby Mediolanu są sto razy ciekawsze niż te "hity" w PL.

1

Dawidowicz w Rakowie xddd.

Dobrze, w końcu ten przeciętniak wrócił, bo na wyżej go nigdy nie było stać.

Zaskakujące jest to, że ten piłkarz dostawał tyle szans na kadrę xd.

0

@Dankho94isback Owszem miał, nie zmienia to jednak, że w wieku 34 lat poszedł do najtrudniejszej ligi grać w zespole który ceni techników i został w. Nim gwiazda.

0

@Dankho94isback Ale w jakiej gra drużynie, no i premier league daje mnóstwo wolnego miejsca do gry, wiec Haaland uważam nawet może mieć łatwiej.

Najcięższa do gry dla napastnika jest la liga, tutaj potrzeba napastników o najwyższym kunszcie technicznym, czego nie potrzeba w premier league.

0

@MOLESTA Van De Ven to holender.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?