1

@Mateonvious Oczywiście, ja tam się cieszę, tylko no zobaczymy jak zagrają z gorszymi, bo to tutaj głównie był problem.

0

@mmaciass Nah, jednak rzepakowy jest zdrowszy I chyba nawet na to są potwierdzone badania naukowe.

11

@Tasde W Polsce jest po prostu jakaś dziwna tendencja do pudrowania Realu Madryt, zwłaszcza u dziennikarzy, a Cwiakala to wielokrotnie pokazuje.

Zresztą ja go już nie oglądam, bo jego wiedza na temat piłki jest mała. Pamiętam jak on powiedział, że jakby Cr7 wygrał mundial, to postawiłby go wyżej niż Leo xddd.

2

@July_6_BcN A czemu nie widzisz? Znaczy jeśli czujesz braki to cóż ale chyba trzeba wziąć to w swoje ręce, bo wyjścia innego nie ma.

Ja wziąłem i w. Końcu w swoim życiu jestem w super związku gdzie planuje już narzeczeństwo A później ślub.

@MesQueUnClub_87 to dobrze w sumie, bo no nie każdy nadaje się do bycia w związku i tyle.

1

@Safrani Nie mydlmy sobie oczu pkb czy ogólnym wzrostem, bo mamy naprawdę realne problemy jak niedofinansowana służba zdrowia, szkolnictwo, nauka, mieszkalnictwo itd itd.

To, że mamy wzrost gospodarczy jakoś w rzeczywistości tak mocno nie ma wymiernych skutków u obywateli gdy się widzi codzienność i owszem jest wzrost, tego nie można powiedzieć że nie, ale problemy mamy duże, a jesteśmy 20 gospodarka świata.

0

@mmaciass Kwestia tłuszczów nasyconych to raczej, nawet dietetycy kliniczni odradzają zdrowym ludziom robić potrawy na smalcu właśnie z tego powodu.

1

@sebasarna Picie nie pomoże stary, a jedynie pogorszy twój stan psychiczny. Mi pomogła terapia (wcześniej już chodziłem, ale jak była okazja to mówiłem) i rzucenie wszystkiego co było związane z przeszłością.

A dlaczego się rozeszliscie się.

0

@Zelazny_Mike Ale więcej kwasów tłuszczowych zawiera smalec I zależy co ci lekarz polecił, bo jak chore jelita no to rzeczywiście.

0

@mmaciass Na smalcu zdrowsze? What? Gdzie?

2

@Majkel34 Słusznie, bo to co z nim robiono pod koniec życia było doprawdy obrzydliwe.

0

@takisobiektos A to możliwe, ale z drugiej strony mają Joao Pedro który jest w tej chwili naprawdę świetny.

2

Co sądzicie na temat Panichellego? Na moje dobrze się rozwija, ma dobre warunki fizyczne, niezła technikę użytkowa, grę ciałem, do tego cenowo może nie być jakoś horendalnie drogi i jednak 11 bramek w takiej drużynie jak Strasbourg no uważam że robi wrażenie, a we Francji wcale tak lekko bramki nie wpadają, no i to liga jednak która bardziej weryfikuje twoje umiejętności niż Holenderska czy Portugalska.

Osobiście uważam że działacze Barcy powinni go obserwować w lecie, bo to może być kawał napadziora.

4

Sayonara koleś i obyś już tu nigdy nie wrócił.

0

@Katalończyk 99 Może to jego kolega i broni go :D

0

@Mateonvious Ale to jest Manchester United.

5

@Azi A o czym ty mówisz człowieku xd. Jakim cudem mogło to sobie 2 letnie dziecko zrobić kuźwa? Jezu co za brak wiedzy.

Poza tym fantazje to wymyślasz w tej chwili, więc ładnie manipulujesz.

0

@PuszkinFan nie zaistnieje dopóki w realu jest Mbappe oraz Rodrygo I Vini.

2

@Fog_W_1899 dla mnie to świetny bramkarz bez wątpienia.

8

@FiscaelBarca to tylko 2 mecze, poczekajmy

3

Cieszę się że ten cały dro odchodzi i nawet jak za niedużo pieniądze, bo to kolejny przykład piłkarza który idzie tylko wyłącznie z powodów finansowych, bo wiele to pewnie nie pogra w psg.

0

@addept Kto I gdzie?

0

@JimMorrisonFCB że tutaj? , no są granice uważam.

1

@escarabajo ja już zapomniałem, że. On tu grał xd.

5

@Sysia11 Bez przesady, Milanowi sędziowie nie pomagają.

3

Koni de winter trafił w Winter @Esteban_ @takisobiektos @blakkudium

3

@Esteban_ Jest intensywny!!!

5

Rozwala mnie to jak Zieliński ciągle powtarza frazy jak intensywność podczas meczu Roma - Milan @takisobiektos @Esteban_ @blakkudium

1

Tak Milan gra, ale jak widać taka gra przynosi profity i max o tym wie, zwłaszcza mając materiał tak topornie technicznie piłkarzy.

2

@FcPortoFan1999 I przede wszystkim oni miel plan na mecz, to jest dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?