0

@lucas/catalan To po prostu bezpieczna opcja i tyle, walka szału nie zrobiła, ale walka facetów miała wiele złych momentów. Brak kit Wilsona, Hendryego (może o wiza), pojawienie się la parki który nie miał sensu, no i ta końcówka była słaba, bo znów Paul jako jeden z ostatnich xd.

0

@Chimera Dlaczego piszesz do mnie młodzieńcze? Ile ty masz w ogóle lat? Może się przedstaw?

1

@JanuszKorwinMikke Zmarnuje sie u cholo.

0

@Popitek12 Bron akurat był mądrze zrobiony uważam.

2

Jak tam Rumble @zadafcb @Pawlak1992 @lucas/catalan @Esteban_ @Popitek12 @PatrychoO bo moim zdaniem beznadziejna walka kobiet która nie miała żadnej ikry, a zwycięstwo Morgan było bezpieczne, natomiast Roman wygrywając Rumble było smutnym przedstawieniem polityki zza kulisowej gdzie w podcascie tupnal nóżka na to, że wwe nie robi gwiazd przez dwa lata, więc przychodzi Reigns i wygrywa sobie Rumble, na dodatek kwintesencją tej walki był Yeetman który yeetowal w trakcie eliminacji lesnara xd.

0

@Chimera No i atakować później ad personam ludzi jak ty? Widać, że tam słowo boże to dobre w twojej parafii głoszą, ale to w sumie wartości chrześcijańskie większości katolików :D

I zakładali co nie? ;D

2

@Safrani No ja nie wiem kto dał ekstraklase w takich warunkach.

0

@Chimera Ciebie na pewno, bo myslisz ze nie obserwowałem tej strony wczesniej? Jeszcze katolickie wpisy z rana. No był tutaj taki jeden co robił podobnie i dostał perma, możesz być następny.

0

@Chimera Jeszcze mi każesz cos robić? Nie dość, że bezczelny, to jeszcze stawia się w wyższej pozycji, a nie podał nic konkretnego. Konkretny ananas mi się trafil.

No na pewno miałeś, to widać, ale spoko, spadniesz szybko.

Czasem pozna się styl pisma użytkownika i na moje byłeś tu wcześniej.

0

@Chimera Może, ale na pewno nie od ciebie, u ciebie nie ma nic konkretnego i tylko atak ad personam skierowany we mnie.

Tak jak mówiłem, szybko spadniesz z rowerka, bo na pewno byłeś tu wcześniej.

Trzeba być wybitnie bezczelnym żeby do kogoś pisać kogo się nie zna o dorastaniu.

1

@clyde Jak nick na to wskazuje.

3

@Who_you_mam Nie, nie byłoby.

0

@Esteban_ Jezu jak można tak okropnie rozpisać męskie Rumble? Tam tyle rzeczy nie miało sensu. Eliminacja brocka, Yeetman, ostatnia 4 która była taka eh, bo tam był Logan Paul i nie działo się między nimi nic szczególnego, Jacob Fatu który znów robiony jest jak idiota, no i wisienka na torcie w postaci Romana który eliminuje turbo heela, bo ryczy w podcascie, że wwe nie robi gwiazd.

0

@Tomaszekkkkk To może nie zasłaniaj się kolegami tylko sam to przedstaw?

0

@Chimera No ty nie wnosisz niczego do dyskusji więc? Spoko chłopie, szybko też spadniesz z rowerka.

1

@PatrychoO Też tak sądzę. Ma świetna aurę I do tego jest naprawdę porządna w ringu, na moje to przyszły main eventer wrestlemanii.

0

@zadafcb Najlepsza walka na Royal Rumble. Btw, męski znów słaby, a sposób zabookowania zwycięzcy jak i sam zwycięzca też był kiepski.

0

@Tomaszekkkkk A ty masz? Skoro tak to przedstaw to.

0

@Chimera Ale żeś podał przykład xd.

Widzę, że będziesz częstym gościem w moich komentarzach.

0

@Muhitos Kolejny.

0

@Henszy No właśnie mówię, szarańcza

1

@Czajka90 ja tylko powiedziałem że walnięty, później szarańcza się rzuciła.

1

@heniusss Zależy czego rynek oczekuje. Jeśli rynek oczekuje większego udziału kobiet w dyscyplinie, to prędzej czy później to dostaje.

1

@Luciano99 To są głosy elit jak lehman. To tak jakby patodeweloper płakał nad tym, że nie starcza mu do 10, bo mieszkania sprzedać nie może.

1

@heniusss Męska piłka i tak jest zalana kasa. Piłkarze w elicie dostają taki hajs jaki nam się nie śnił.

Ja po ostatniej dyskusji zrozumiałem że wywalone w zarobki bogaczy, u was widzę nie xd.

2

@Luciano99 Ale język faktów skoro dobre zasięgi generują xd.

Was to chyba boli, a mnie nie i kibicuje kobietom z całego serca aby rosły.

0

@Czajka90 A nic, klasyka gatunku.

2

@Czajka90 Ale walnięty.

0

@Zelazny_Mike Nie lepiej jakiś fervex?

0

@BulaKG W zimę OK, ale ogólnie uwielbiam lato, nie lubię zimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?