Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucas/catalan To po prostu bezpieczna opcja i tyle, walka szału nie zrobiła, ale walka facetów miała wiele złych momentów. Brak kit Wilsona, Hendryego (może o wiza), pojawienie się la parki który nie miał sensu, no i ta końcówka była słaba, bo znów Paul jako jeden z ostatnich xd.
0
@Chimera Dlaczego piszesz do mnie młodzieńcze? Ile ty masz w ogóle lat? Może się przedstaw?
1
@JanuszKorwinMikke Zmarnuje sie u cholo.
0
@Popitek12 Bron akurat był mądrze zrobiony uważam.
2
Jak tam Rumble @zadafcb @Pawlak1992 @lucas/catalan @Esteban_ @Popitek12 @PatrychoO bo moim zdaniem beznadziejna walka kobiet która nie miała żadnej ikry, a zwycięstwo Morgan było bezpieczne, natomiast Roman wygrywając Rumble było smutnym przedstawieniem polityki zza kulisowej gdzie w podcascie tupnal nóżka na to, że wwe nie robi gwiazd przez dwa lata, więc przychodzi Reigns i wygrywa sobie Rumble, na dodatek kwintesencją tej walki był Yeetman który yeetowal w trakcie eliminacji lesnara xd.
0
@Chimera No i atakować później ad personam ludzi jak ty? Widać, że tam słowo boże to dobre w twojej parafii głoszą, ale to w sumie wartości chrześcijańskie większości katolików :D
I zakładali co nie? ;D
2
@Safrani No ja nie wiem kto dał ekstraklase w takich warunkach.
0
@Chimera Ciebie na pewno, bo myslisz ze nie obserwowałem tej strony wczesniej? Jeszcze katolickie wpisy z rana. No był tutaj taki jeden co robił podobnie i dostał perma, możesz być następny.
0
@Chimera Jeszcze mi każesz cos robić? Nie dość, że bezczelny, to jeszcze stawia się w wyższej pozycji, a nie podał nic konkretnego. Konkretny ananas mi się trafil.
No na pewno miałeś, to widać, ale spoko, spadniesz szybko.
Czasem pozna się styl pisma użytkownika i na moje byłeś tu wcześniej.
0
@Chimera Może, ale na pewno nie od ciebie, u ciebie nie ma nic konkretnego i tylko atak ad personam skierowany we mnie.
Tak jak mówiłem, szybko spadniesz z rowerka, bo na pewno byłeś tu wcześniej.
Trzeba być wybitnie bezczelnym żeby do kogoś pisać kogo się nie zna o dorastaniu.
1
@clyde Jak nick na to wskazuje.
3
@Who_you_mam Nie, nie byłoby.
0
@Esteban_ Jezu jak można tak okropnie rozpisać męskie Rumble? Tam tyle rzeczy nie miało sensu. Eliminacja brocka, Yeetman, ostatnia 4 która była taka eh, bo tam był Logan Paul i nie działo się między nimi nic szczególnego, Jacob Fatu który znów robiony jest jak idiota, no i wisienka na torcie w postaci Romana który eliminuje turbo heela, bo ryczy w podcascie, że wwe nie robi gwiazd.
0
@Tomaszekkkkk To może nie zasłaniaj się kolegami tylko sam to przedstaw?
0
@Chimera No ty nie wnosisz niczego do dyskusji więc? Spoko chłopie, szybko też spadniesz z rowerka.
1
@PatrychoO Też tak sądzę. Ma świetna aurę I do tego jest naprawdę porządna w ringu, na moje to przyszły main eventer wrestlemanii.
0
@zadafcb Najlepsza walka na Royal Rumble. Btw, męski znów słaby, a sposób zabookowania zwycięzcy jak i sam zwycięzca też był kiepski.
0
@Tomaszekkkkk A ty masz? Skoro tak to przedstaw to.
0
@Chimera Ale żeś podał przykład xd.
Widzę, że będziesz częstym gościem w moich komentarzach.
0
@Muhitos Kolejny.
0
@Henszy No właśnie mówię, szarańcza
1
@Czajka90 ja tylko powiedziałem że walnięty, później szarańcza się rzuciła.
1
@heniusss Zależy czego rynek oczekuje. Jeśli rynek oczekuje większego udziału kobiet w dyscyplinie, to prędzej czy później to dostaje.
1
@Luciano99 To są głosy elit jak lehman. To tak jakby patodeweloper płakał nad tym, że nie starcza mu do 10, bo mieszkania sprzedać nie może.
1
@heniusss Męska piłka i tak jest zalana kasa. Piłkarze w elicie dostają taki hajs jaki nam się nie śnił.
Ja po ostatniej dyskusji zrozumiałem że wywalone w zarobki bogaczy, u was widzę nie xd.
2
@Luciano99 Ale język faktów skoro dobre zasięgi generują xd.
Was to chyba boli, a mnie nie i kibicuje kobietom z całego serca aby rosły.
0
@Czajka90 A nic, klasyka gatunku.
2
@Czajka90 Ale walnięty.
0
@Zelazny_Mike Nie lepiej jakiś fervex?
0
@BulaKG W zimę OK, ale ogólnie uwielbiam lato, nie lubię zimy.