Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_ Trochę ciężko, jakoś żyć muszę xd.
A co ty taki agresywny z rana? Chyba jednak ten spacer źle na ciebie wpłynął
0
@Stinger_ Nie wiem co ci piszą, ale przy braku przepływu powietrza, przy tak niskich temperaturach, przy mieszkaniu w mieście gdzie to powietrze wraz ze smogiem osiada, to oddychanie o takiej porze jest bardzo trudne.
0
@Stinger_ No, tak rześko, że ja nie mogłem normalnie złapać oddechu xd.
0
@BORO_12 Nie, nie będzie to konieczne, poza tym i tak koniec końców odbierasz tożsamość tego klubu i w zasadzie całe to hasło więcej niż klub idzie do kosza.
0
@BORO_12 Podziękuję za taki model. Bądźmy autentyczni, a nie liczymy tylko dolary.
1
@BORO_12 Co, brak socios może?
2
@blakkudium Skończy w premier league w jakimś przeciętnym tam klubie i tyle z niego będzie.
1
@michaleu Mamy potężnego Fulkruga
1
@michaleu Nie no Royal goat.
1
@Kozinho. Karim Jumper.
18
No i oficjalnie Karim Benzema w Al Hilal.
Strajk generalny mentalnej Bestii z Madery nie pomógł.
2
@michaleu Gdzie goat Estupinan????????
0
@LAMC_10 W sumie może zacznie robić bojkot na transfery Realu i w konsekwencji Laporta kogoś sciągnie?
2
@Messibestplayerintheworld Inaczej, że al hilal jest faworyzowane przez ligę jak i samo PIF, kiedy w Al hilal wydano według danych 500 tys euro , al hilal bodajze wydało z 50 mln w okienku.
Mentalna bestia tzw.
0
@VeB 1899 Zaciął się chłop mocno ostatnio, a szkoda, bo to kapitalny napadzior.
0
@MessiForeverTheBest Raczej to jest wspomnienie o tym jakich wariatów posiadała ta drużyna w pewnym momencie.
Nie chodzi o partnerkę, Greenwood w United też miał problemy z treningami i z tego co wiem miał akcje z fodenem w kadrze, także nie tylko to.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale trzeba przyznać że Manchester United to miał wesoła przez jakiś czas ekipę. Był Pogba, Lingardinho, Sancho,Greenwood który też miał odpały w United, Rash też tam nie był święty, Cr7, Martial @Kapitan hawk normalnie jak jakiś oddział zamknięty w Choroszczy xd.
39
Że jemu się chce w bananowej lidze takie sceny robić xd.
Obsesyjny człowiek na punkcie rywalizacji i uważam że to się leczy.
1
@Popitek12 Bad bunny też pojechał po ice, więc w wwe na pewno go nie ujrzymy.
Hhh zachowuje się jak taki najgorszej klasy polityk.
0
@takisobiektos Oj, no to teraz ma to sens.
0
@Bzyczekk takkk
3
@Bzyczekk razem? Raczej zwykła kobieta która pracuje w markecie i oczekuje normalnych praw pracowniczych.
Z resztą się zgadzam.
0
@takisobiektos No jeśli przejdzie do Juve i zacznie grać to my się osmieszymy tym ruchem, ale jeśli będzie sytuacja jak z Boniface to można spać spokojnie . Nie sprowadzilismy stopera, a mamy braki, nie ma wahadlowego, no i napastnik sprowadzony tylko na chwilę, a kozakiem nie jest czyli Fulkrug.
Wyglada to źle dla nas w kontekście walki o top 4.
0
@michaleu Tak I on wszystkim jeszcze pokaże.
3
AC Milan zerwał negocjacje związane z Jean Philipe Matetą.
Powodem zerwania negocjacji były dokładniejsze testy medyczne odnośnie stanu kolana francuza które piłkarz oblał.
@michaleu @BorzyKrzys @Esteban_ @takisobiektos Ahh, albo będzie boniface 2.0, albo Juve możliwe przechwyci piłkarza na półroczne wypożyczenie i zacznie grać co będzie kolejnym osmieszeniem się zarządu Milanu.
35
Odejdzie z tej drużyny prędzej czy później, ale już na pewno nie do nas.
0
@kocuur Jest pewna bariera nie do przebicia i nazywa się to kultura i historia. Nie da się też stworzyć czegoś fajnego mając za właściciela PIF , a on rządzi tą ligą , w Europie jest inaczej i pomysł powiększenia LM ma sens tylko z Ameryką południową, bo spełniają niemal wszystkie wymogi jeśli chodzi o grę w tych rozgrywkach prócz jednego , odległość.
0
@Ptasior No wiadomo, ale transfery do arabii są coraz mniejsze i chyba nawet tam widzą, że nie ma sensu brać piłkarzy na maksymalnie jeden bądź dwa sezony.
Samo All Nasr wydało tylko 500 tys euro.
No to jest już tragikomiczne, że chłop od kilku lat nic nie zdobywa w klubach.
2
Jak patrzę na tą ligę arabską, to odnoszę wrażenie , że ta liga to tak naprawdę jedna wielka zabawa szejków.
Z tego co wiem większość klubów jest zarządzane przez PIF, do tego na jednych PIF wydaje więcej, na drugich praktycznie nic i dosłownie można się poczuć jak w Football Manager.
Przecież ta afera z Ronaldo i Benzemą to jest jakaś patologia i co więcej już coraz więcej zawodników odchodzi z tej ligi widząc, że prócz lukratywnej kasy niczego dużego nie oferuje.
Serio mam nadzieję, że ta liga jak hucznie powstała, tak po odejściu Cristiano równie szybko huknie.