Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RafiVeB A gdzie ja prowokuje? Że oburzam się materiałem kz? Swoje sympatię do ludzi odstaw na bok, bo ja w tej chwili nie robię niczego prowokacyjnego.
Powiedz mi tu gdzie jest prowokacja?
Poza tym klasyka gatunku z twojej strony, chowasz za kimś plecy i jeszcze po nich klepiesz, serio aż nie skomentuje tego jaki jesteś.
0
@kanver_ Haaland to mógłby pobić rekord Messiego w bramkach la liga przy flicku uważam.
1
@draxidox Końcówka przedstawia uśmiechnietych Rosjan którzy mówią że tego kryzysu wcale nie ma, a ona oczywiście szczęśliwa, w skowronkach.
1
@draxidox Dobrze, ale czołowe medium wystawia sobie zła laurkę jak robi w zasadzie vloga o Rosji, po prostu w takiej sytuacji?
1
@eckov No nie wiem, bo wojna? To takie trudne do zrozumienia?
1
@draxidox Ale jaki idiotyzm? Że kz zrobiło vloga o Rosji w dobie wojny i w dobie ataku na naszą infrastrukturę? Ja widziałem urywki vloga i to wygląda jak washingowanie reżimu Rosyjskiego i
2
@draxidox Ale to jaka niby logiczna odpowiedź? Że wstawiasz wlogi ludzi którzy nie należą do medium i którzy z tego żyją w porównaniu do kz które zrobiło ewidentnie vloga podróżniczego w dobie wojny? Nie wiem, trzeba być jakimś tepakiem aby porównywać indywidualnego vloga podróżnika do materiału czołowego medium w Polsce.
Ciekaw jestem jaka byś miał reakcje jakby to zrobił tvn.
0
Komentarz usunięty
2
@draxidox YouTuber a czołowe medium w Polsce to trochę dwa różne światy, ale propagandzista tego nie zrozumie.
Osobiście ja każdego krytykuje kto w dobie wojny wyjeżdża do Rosji, ale jeśli robią to media w sytuacji kiedy w zasadzie prowadzimy z Rosją wojnę hybrydowa jest szaleństwem.
2
@Who_you_mam A kim jest dla nas Rosja przypomnę? Poza tym no trochę słabo jak czołowe medium w zasadzie urządza vloga podróżniczego dotyczącego Rosji.
Kurcze, może niech pojadą do Korei Północnej i zaczną mówić że tutaj to ogólnie jest fajnie i żadnego reżimu to nie ma xd
4
@draxidox Robienie w zasadzie materiału propagandowego dla ruskich to jest nic dziwnego? No ok xd.
U, naczelny propagandzista broni materiału o podróży do Rosji, uhuhu, no po tobie mogłem się tego spodziewać.
6
@draxidox Co w tym dziwnego? Hmm, no nie wiem, że dziennikarze obecnie dużego medium w Polsce które uważa się za bezstronne ot lata sobie do Rosji i robi wręcz vlog podróżnicyale zresztą, propagandzista kanału zero to nie mamy o czym dyskutować.
Dobrze, pojedź razem z tą dziennikarka i zrób vloga o Izraelu jak to jest fajnie.
2
What? Czyżby kanał zero puścił materiał w którym była ich dziennikarka w Rosji? What the hell xddd.
4
Szkoda, monopol uefy będzie trwać.
0
@Cryptolis no to fakt
1
@Cryptolis przecież ona uprawia pet washing
0
@clyde Okej, tylko w Europie najszybciej rośnie temperatura.
0
Obczajam sobie Facebooka i patrze, a tam jakiś green rev institute który mówi że Europa musi ograniczyć spożycie mięsa. Ja myślę dobrze, bo faktem jest, że nadmierna produkcja mięsa dzięki której mamy dużą emisję gazów cieplarnianych źle wpływa na klimat co potwierdzają badania naukowe, no i propozycja tego instytutu jest zniesienie 5 procentowego podatku VAT na mięso przez co spożycie zostałoby według prognoz zmniejszone.
No I takim sposobem nikomu nie chce się walczyć o klimat (to nie ma poglądów, od razu z góry mówię), bo zamiast ograniczać nadmierna urbanizacje w dobie spadającej dzietności, ograniczać budowanie autostrad i dróg ekspresowych na potęgę (elektryki nic nie dadzą, bo samo wybudowanie drogi jest niszczeniem ekosystemu), silnie postawić na transport publiczny, ograniczyć zużycie energii przez AI, ograniczyć loty prywatnymi odrzutowcami przez miliarderow, to oczywiście te organizacje które rzekomo sprzyjają planecie jak zawsze walczą od dupy strony.
Oczywiście my wszyscy jesteśmy winni tego, że mamy taki a nie inny klimat na świecie, ale nie da się ukryć, że organizacje walczące o lepsze jutro(choć na moje cześć z nich jest opłacana przez pewne lobby aby nie ruszać prawdziwych przyczyn zmian klimatu) nie umieją podejść do sprawy logicznie.
0
Komentarz usunięty
2
@RozowaPantera Musisz więcej wyciskać na klatę, to będzie lżejsze.
0
@misterio Ojej, biedni, chusteczki jeszcze podam.
1
@michaleu Szkoda ze stadion zostanie zburzony :(
0
@takisobiektos Nie tylko dlatego.
3
@NeroTFP1 Nie wolna cisnąć po możliwie przyszłych koalicjantach.
1
@Zoker dobra walić xd.
0
@Zoker A to poprawiłem że nuno poleciał jak wymieniałem, zobacz mistrzu sobie u góry jak wyliczanke robiłem haha m
0
@Zoker może ange albo pereira?
1
@Zoker Tylko ta 6,moze podpowiedź? Premier league, ale chyba teraz nie trenuje nic tak?
1
@Zoker AA, jedynka to Dyche.
0
@Zoker 1 Zidane
2 Guardiola
3.Slot
4. Ten Hag
5. Maresca
6.Nuno Espirito.