Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bykunn Ten typ chyba nie wie jaka w Polsce panowała przemoc uliczna, do tego poszczególne gangi jak gang pruszkowski, wolominski itp tutaj się panoszyły, a już nie wspomnę o tym że kobiety same no nigdy nie wychodziły, a jak już to rzadko.
A btw, było takie powiedzenie i nie wiem czy po dziś się utrzymuje, nie chodź po Antoniuku nocą czy jakoś tak, to tak odnośnie Białegostoku.
0
@europejczyk Mam ziomka ze Szkocji i na brak bezpieczeństwa jakoś nie narzeka, poza tym chętnie przejrzę dane obu krajów.
1
@semafor A jeszcze dodam, ulica Żeromskiego, ot parę lat temu doszło do morderstwa, niby nowe miasto to dość spokojna dzielnica, ale i tam są miejsca gdzie bywa różnie, zwłaszcza jak się jedzie transportowa od prawej stronie i są tam takie właśnie na Żeromskiego starsze bloki i cóż no, a jeszcze obok tych bloków typo po dachach łaził i krzyczał że jest małpa.
0
@Kazragore Ale jakie absurdy? No podaj mi dowód.
1
@semafor Białystok ogólnie jest bardzo bezpieczny, ale ma pewne osiedla na które lepiej nie wjeżdżać nocą do dziś.
1
@sokot Ale kurwa co ty typie bredzisz do cholery? Ja ze wsi pochodzę I nawet z opowieści starszych ludzi wiem, że w Polsce to różne cuda się działy. Np Białystok lata 90 osiedle Bema, a zwłaszcza bloki obok aresztu, jak nie miałeś rodziny stamtąd i nie daj bóg tam przechodziłeś po zmroku to wpiernicz niemal gwarantowany(autentyczne story mojego znajomego z byłej pracy, on miał szczęście że miał na tym osiedlu ciotkę) , a trójkąt Bermudzki barszczanska - klepacka - meksykańska było takim miejscem gdzie nawet policja bała się wjeżdżać, nie wspominając o tym czym były kiedyś dziesięciny(znane osiedle nozownikow) albo centrum na lipowej gdzie stado meneli i dziwnych gagatkow było na porządki dziennym(tam musieli nawet drzewa wycinać z uwagi na fakt że meneli roilo się jak diabli) ,, a bójki na wsi to norma.
Wy naprawdę nie wiecie czym były tamte lata, a wystarczy po prostu spytać ludzi którzy mieszkali.
4
@europejczyk W dużych miastach po dziś dzień w Polsce dalej ludzie się boją wychodzić. W Białymstoku pójdź na starosielce nocą, to zobaczysz jak fajnie :), a już nie mówię jak musi być po dziś dzień w Pradze północ albo innych niebezpiecznych dzielnicach w większych miastach.
1
@TaughtMule Ogólnie te Dino to jest jeszcze większy syf niż biedronka. Byłem ostatnio z dziewczyną w Bielsku podlaskim, ot sobie pójdziemy na chwilę, no i oczom nie wierzyłem że można mieć jeszcze większy stos palet przy którym nie da się przejść, do tego bardzo zimno jak na zwykły dyskont (natomiast co by nie mówić, to w tej biedrze jest ciepło, jak i w Lidlu), a niektóre produkty to już dawno były po terminie xddd.
Serio, tą firmą powinno się zająć państwo, ale z drugiej strony na moje to ten sklep to jakiś duży szwindel, bo to aż dziwne ze twarzy właściciela nawet ludzie nie widzieli.
1
@Kazragore Dobra zacznijmy od tego czy tak robi Mentzen?
3
@europejczyk Co on pierdzieli xddd. On wie jak wyglądała polska 40 lat temu? Czy nawwt te 30? Przecież przemoc była na porządku dziennym, już nie mówię o tym co się działo miedzy wioskami, a nie wspominając o stanie infrastruktury itd itd.
Dla mnie jak ktoś popiera ta opinie to mam tylko jedno słowo : XD.
2
@Giwera Ale to jest furiat xd.
0
@BORO_12 Ja powiedziałem że zmienił? On miał to w planach i powoli to wprowadzał, ale się nie udało, między innymi pomijaniem socio.
No ty porównując ten model np do modelu Bayernu gdzie jest inna kultura przy Barcelonie która jest bardziej podatnym klubem na korupcje I przy ew prezesie pokroju rosella który chętnie by sprzedał jeszcze więcej udziałów świadczy o twojej krótkowzroczności.
0
@Prorokk Bawi to.
0
@T^L No niestety
0
@gumaz Co ty bredzisz?
5
@JanuszKorwinMikke bo to był idealny kolektyw? Oglądałem ten Bayern i to była maszyna. Sezon z trypletem to potwierdził.
0
@ShawnC W zasadzie praktycznie żadnej.
1
@Prorokk I mam z tego powodu płakać? Ja tam nie bronię go, po prostu ta cała sytuacja mnie bawi, zwłaszcza jak Borek już się odpala wraz z pozostałymi bo "Polske obrażajo" nie pierwszy i nie ostatni taki ananas, a ten gość I tak już jest skończony po aferze dopingowej.
2
@Arden Nie wiem co jest bardziej zabawne, dorosły chłop który wyzywa się na csie czy Borek który wraz z resztą mediów podnosi tą sprawę do rangi narodowej xd.
0
@sergio5 Bestia z Tajlandii atakuje xd.
1
@BorzyKrzys Wiesz ze ona się w tej chwili wybiela? Dla mnie to nadal wyjątkowo obrzydliwa persona I przeceniana.
0
@ShawnC Ale on dostawał I raz grał dobrze, a raz zawodził.
2
@zuang1995 Nieregularny jest i na dodatek woli postawić na pewnego Yamala.
0
@macio_944 Ferran zostać musi, taki piłkarz to skarb, a co do lewego to pewnie zrobią papa, bo ostatnio no gra doprawdy słabo i marnuje na potęgę, ale jemu wybaczam, bo ma swoje lata.
No będzie bardzo trudno o to, a sensownych piłkarzy to na rynku nie ma.
Chyba Barca będzie musiała zaryzykować z jakimś talentem, bo raczej nie ma innej drogi.
0
@krycha2201 Myślę że może to byś pokłosie braku konkurencji. Co by nie mówić to zdrowy mats jest poważna konkurencja, a Wojtek? Z całym szacunkiem do osiągnięć genialnego polskiego bramkarza, ale jednak Szczęsny gdy grał ostatnio, to niemal zawsze trafiliśmy gola, a Wojtek zawsze coś potrafił zepsuć.
Oczywiście może to być tylko chwilowy dołek, ale no coraz mocniej obserwuje jego poczynania na bramce i zaczynam się niepokoić.
0
@BlackJack66 Pewnie nic, ale chodzi o. To, że wręcz nie reagował, a dodać należy fakt że jego ostatnia gra nie jest jakaś naznaczona spektakularnoscia, bo zazwyczaj są to noty wyjściowe.
2
@Ignareks No nie wiem, uważam że nawet ten gol w meczu z Elche przy lepszym ustawieniu mógłby być do wyciągnięcia.
Także w meczu champions league Joan Nie prezentował się jakoś spektakularnie i oczywiście, obrona też winna wielu sytuacji, ale Hiszpan jakby złapał lekki dolek, bo nawet mu się zdarzy źle ustawić.
2
Nie wiem czy ktoś prócz mnie zauważył, ale Joan ostatnio jakby spadł z formy. Juz nie wyciąga tego co nie da się rzekomo wyciągnąć, jego noty w ostatnich spotkaniach przeważnie są wyjściowe, popełnia błędy w ustawieniu i nawet dzisiaj nie reagował na tego gola piłkarza albacete, no i sprezentował okazję Albacete.
Myślicie ze to brak konkurencji? Czy tylko chwilowy dołek?
0
@BORO_12 Tak, a Barca chyba dalej spłacała kontrakt Messiego co nie? Messi od pewnego momentu także wpędzał klub w długi, czego przykładem był jego kontrakt i nie tylko kontrakt, a i to, że to Messi był jednym z amigosow którzy później nie dali klubowi tyle ile powinni dać.
Ale to Barcelonę najbardziej dotknęło ze wszystkich klubow. Przecież strata sięgała rzędu prawie pół miliarda euro, żaden inny klub nie stracił tyle kasy.
No śmiem obalac te twoje jojczenie gościu. Nie, nie wiesz na czym opiera się taki model i jakie niesie za sobą zagrożenie w przypadku kluczowych decyzji, a i będę powtarzał po raz kolejny, hasło więcej niż klub idzie do kosza już tak oficjalnie.
Twój argument "zero pojęcia, zero pojęcia" powtarzasz się jak zacięta płyta. Ja betonem? Ciągle piszesz to samo, argumentacja na poziomie gimnazjalisty.
OBECNYM? HAHAHAHA, Ten Bartomeu który pomijal referendum w sprawie Espai Barca? Ten który wchodził w tyłek piłkarzom? Ten który nie potrafił planować dlugoplanowo i robił z Barcy maszynkę do zarabiania kasy? A afera Barca gate to kto wymyślił, papież? Nie. A przypomnę kto śnił o modelu korporacyjnym? Znów bartomeu.
Laporta jest jaki jest, ale jego wizja jest o wiele bardziej spójna z klubem niż to co oferował nam ten szkodnik który próbował przemianowac Barcę.
Twoje myślenie jest tak samo krotkowzroczne jak poprzednika.
0
@BORO_12 Ale co ty w tym wątku w. Ogóle sensownego napisałeś? No co?
Rozumiesz, że la liga ma INNE WYTYCZNE niż reszta drużyn? Do tego my dalej mamy spore długi przez przeszłość i jednak projekt espai Barca pochłania dużo, dodaj fakt pandemii, gry na montujic, kontraktu Messiego i nie tylko, to przecież wprowadziło Barcę w ogromne długi.
Tak, będę tobie to pisał abyś zrozumiał w końcu, że taki model nie będzie nam służyć, a już na pewno nie socios. Przecież przy takim modelu o korupcje będzie mega prosto ze strony akcjonariuszy, a w kluczowych decyzjach socios będą pomijani. Bartomeu robił taka politykę I coś nie pyklo.
I dobrze, niech Barca dalej taka jest jaka była, ten model daje rady.