Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Zaczyna mi się coraz bardziej podobać. Brawo, oby kontuzje cie omijaly a będzie dobrze, widać od razu, że to większy talent niż ten cały dro.
5
@misterio Zajebisty to był komentarz mitruta.
1
Real Madryt prócz Mbappe to w sumie nie ma uważam kim aż bardzo straszyć. W zasadzie to jedyny piłkarz który daje hurtowo jakość, a reszta? Vini raz zagra źle, raz fatalnie, a od czasu do czasu poprawnie, Bellingham od wielkiego sezonu równia pochyla, camavinga od kiedy gra w realu to ma przebłyski, Rodrygo do niedawna robił rekordy bez liczb, a mimo wszystko też nigdy w tym aspekcie jakoś nie wymiatał.
Uważam że to wcale nie jest jakaś super duper kadra Jak tu niektórzy piszą, bo prócz Mbappe, huijsena I tego Carrerasa oraz Cortouis, to trudno szukać jakichś stabilnych piłkarzy pod względem formy.
0
@Gall Ale jakie Niemcy człowieku? Nawet lewy przyznaje, że Anka mu w tej kwestii pomogła, ale dalej żyj argumentem Niemców xd.
1
@Gall W kwestii diet na pewno, bo ona się na tym zna
0
@Luciano99 Na takim poziomie? Na pewno nie, bo to w dużej mierze dzięki niej lewy tak się dobrze trzyma jeśli chodzi o formę fizyczna.
Sukces ma dwóch ojców i ona w nim uczestniczyła.
Z tego co wiem marina podobnie się wypowiada i jakoś nie dostaje wiadra pomyj co Anka.
0
@LeszekFCB Francja to lepszy wskaźnik poziomu, więc tutaj pewność jest większa, poza tym latynos więc łatwiej o aklimatyzacje, a Vlaho to nie jest piłkarz na te buty uważam.
0
@Kapitan hawk Zrób kupę jak nie wytrzymujesz, pomaga.
3
Ooo, zaatakowano kongresmenke partii demokratycznej I to ta która często krytykuje Donald Trump.
Mmm, ładnie ładnie się tam widzę dzieje, ale tak to jest jak się takich wariatów wcześniej nie ukaralo jak pomarańczowy, później tacy wracają ze zdwojoną siła i prowadzą ruchy takie A nie inne.
Ciekaw jestem czy Tarczyński napisze, tekst w stylu, "good job, FAFO" czy jakoś tak.
1
@Hosh Nie tylko Europa ale I Japonia, Chiny, niemal cała Rosja, spotka to też niedługo usa.
Europe zapewne najszybciej to spotka, ale inne nie będą miały takiej sytuacji wcale jakoś później.
2
@michal26 Dopóki gospodarki opierają się na nieustannym konsumpcjonizmie, dopoty będzie problem.
Nic to też nie da, młodzi to widzą, bo później masz przesyt dzieci i co dalej z rynkiem pracy? Kolejne głowy do takiej siły roboczej?
0
@Tridente2015 Jeśli często się pojawia to obowiązkowo na rezonans magnetyczny się zapisać.
0
@Aragorn33 Vini zabawniejszy.
0
@Aragorn33 Ty dalej podniecasz się Cr7? Jego od ponad 3 lat nje ma w Europie.
0
@MesQueUnClub_87 U mnie i to i to tragedia. Po prostu te połączenia kompletnie ze sobą nie współgrają
0
@Encore że @AlexDark00
0
@maroon Widzę że Pejo już w zasadzie mówi że stop ksef.
0
https://www.donald.pl/artykuly/kEfWzgDS/konfederacja-ostrzega-przed-wdrozeniem-krajowego-systemu-e-faktur
@Safrani @pt9
Pytanie do was, czy to jest naprawdę złe rozwiązanie? Na moje ten ksef jest dobrym rozwiązaniem, ale wolę pytać przedsiębiorców.
0
Komentarz usunięty
1
@macio_944 Owszem, ale główny zarzut do obecnej władzy to naplucie w twarz odnośnie niespełnionych obietnic. Nie wiem który rząd zrobił to tak jawnie jak rząd Tuska.
2
@Trojanek23 Wut? "przykro mi ale jesteś w błędzie, alkohol bezpośrednio po rozstaniu jak najbardziej pomaga i towarzystwo. Przynajmniej mi pomagał" - Człowieku, on napisał że później jest jeszcze gorzej, a ty mówisz do kolejnego komentującego ten post, że jest w błędzie? No co ty wygadujesz, poza tym nie, nie pomaga tylko jeszcze bardziej cie dojeżdża, bo tworzy sztuczna dopamine, a mózg tego nie lubi z uwagi na to że sam produkuje ten środek, no i chyba życie w Polsce zbyt mocno pokazuje gdy ktoś wpada w alkoholizm po rozstaniu, że to jest droga donikąd.
Mniejszym? Następny dzień po piciu to przechodzenie dnia w jeszcze większym bólu niż dotychczas xd.
5
Jak czytam, że zarząd nadal marzy o Alvarezie, a przy okazji alternatywa jest Vlaho to robi mi się słabo. Zarówno jeden jak I drugi nie zapewnia nam odpowiedniej jakości na pozycji nr 9,a ten pierwszy to jest bardziej pozycja Griezmanna.
No straszna bieda jest z tymi 9.
2
@Safrani Po prostu to kolejny odpal Żukowskiej której nie powinno już być po aferze w wannie.
6
Żukowska jaka sprawcza :
https://oko.press/zukowska-z-lewicy-glosuje-razem-z-sedziami-z-nielegalnej-neo-krs-bronila-egzekutora-ziobry
@Comentateiro @Kgorecki2500 @Konradowskyy @macio_944 @lithotripter @Safrani
1
@Mateonvious Oczywiście, ja tam się cieszę, tylko no zobaczymy jak zagrają z gorszymi, bo to tutaj głównie był problem.
0
@mmaciass Nah, jednak rzepakowy jest zdrowszy I chyba nawet na to są potwierdzone badania naukowe.
11
@Tasde W Polsce jest po prostu jakaś dziwna tendencja do pudrowania Realu Madryt, zwłaszcza u dziennikarzy, a Cwiakala to wielokrotnie pokazuje.
Zresztą ja go już nie oglądam, bo jego wiedza na temat piłki jest mała. Pamiętam jak on powiedział, że jakby Cr7 wygrał mundial, to postawiłby go wyżej niż Leo xddd.
2
@July_6_BcN A czemu nie widzisz? Znaczy jeśli czujesz braki to cóż ale chyba trzeba wziąć to w swoje ręce, bo wyjścia innego nie ma.
Ja wziąłem i w. Końcu w swoim życiu jestem w super związku gdzie planuje już narzeczeństwo A później ślub.
@MesQueUnClub_87 to dobrze w sumie, bo no nie każdy nadaje się do bycia w związku i tyle.
1
@Safrani Nie mydlmy sobie oczu pkb czy ogólnym wzrostem, bo mamy naprawdę realne problemy jak niedofinansowana służba zdrowia, szkolnictwo, nauka, mieszkalnictwo itd itd.
To, że mamy wzrost gospodarczy jakoś w rzeczywistości tak mocno nie ma wymiernych skutków u obywateli gdy się widzi codzienność i owszem jest wzrost, tego nie można powiedzieć że nie, ale problemy mamy duże, a jesteśmy 20 gospodarka świata.
0
@mmaciass Kwestia tłuszczów nasyconych to raczej, nawet dietetycy kliniczni odradzają zdrowym ludziom robić potrawy na smalcu właśnie z tego powodu.