Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Dobrze, niech dalej trwa, to dzięki temu będziemy mieli mniejsze susze w lato. Ja uważam że niech taki luty jeszcze nastanie.
2
Ooo, czyżby w psychiatryku nie można już nawet gwizdać? Fajnie, jakbym widział klub prowadzony przez jakiegoś dyktatora.
Cieszmy się, że jesteśmy za Barcą, bo równie dobrze mogliśmy zostać fanami tego białego tworu.
6
@betonito Żałosne jest to jak próbujesz umniejszyć tak genialnemu trenerowi jak Guardiola.
Ma gorszy czas w City, ale to dalej topowy trener.
0
@BorzyKrzys Czasem tak bywa po prostu i tyle. Przez długie late (w zasadzie od 2017 roku) Serie A była bardzo atrakcyjna, no ale faktycznie ten sezon pod tym względem jest wyjątkowo dramatyczny, bo nie ma jakiejś drużyny która chce grać w piłkę (choć Roma I Atalanta powinny z uwagi na trenerów).
1
Uważam że Pep Jak I jego city się wyczerpalo pod kątem motywacji. Ta ekipa po lidze mistrzów już nie jest w stanie wrócić do tego co było, a nawet kupno naprawdę świetnych piłkarzy tego nie zmieni, bo coś tu się skończyło i należy moim zdaniem zmienić menedżera w nowym sezonie
1
Brawa dla United. Nie pamiętam kiedy widziałem tak dobre spotkanie w tej drużynie, ale z drugiej strony jest kim grać bo Mbuemo, Cunha, Bruno, Amad czy Dorgu robią różnice w ofensywie, no i Sesko powoli się rozkręca, ale szacun dla Carricka za to jak ustawił drużynę, bo pod tym kątem zdominowali City.
17
@Faro Ten młody który gdy grał to poniżej oczekiwań? Gość nie wygląda na jakiś generacyjny talent ani nic.
Dobrze mówi, kolejny który myśli że jak odejdzie do zimnego klubu który zapłaci większy hajs to nagle będzie lepszy.
0
@Czajka90 No prawo powinno, a kto? To normalne aby jedna osoba miała tyle kapitału? Zobacz jakim majątkiem najbogatsi w usa mają procent.
0
@FCB24 Bo w Barcy nie miał miejsca? Przecież tam gra Kounde oraz Eric gdy trzeba, a sam piłkarz w Barcy grał słabo. Dobrze dla niego, że odszedł.
3
@FCB24 Yhy, a kto jednak jest sprawca Casado? Martina? Jednak starał się stawiać na forta, ale no nie dowoził, poza tym pamiętam jak postawił chyba na Domingueza a ten też nie dowiózł I to dzięki niemu w ogromnej mierze tak yamal się rozwinął i to on głównie wprowadził bernala (a że teraz gra słabo to już nie wina trenera). Flick chciał Ronnyego I gra coraz więcej.
To nie jest prawda, a w psg mając tak silna konkurencję to ławka niewyjęta, a sam piłkarz nie wygląda na kogoś kto zawojuje świat, a flick jak dawał mu szanse to no cóż, nie porywał.
Barca ma młoda kadrę.
0
@Czajka90 Żenada serio.
5
Dro niczym Simons i uważam że skończy podobnie, bo w psg miejsca do gry to mieć nie będzie.
Cóż, widać, że tu chodzi o kasę, a nie o grę, bo gdyby chodziło o grę, to poszedłby do bvb gdzie jest dziura po odejściu Pascala Grossa.
Ja uważam że i tak dobrze, że odchodzi, bo ja osobiście nigdy nie widziałem w nim jakiegoś wielkiego talentu.
0
@zadafcb Ja nie niestety, kasa i studia.
1
Bvb dla dro, reszta wyżej wymienionych klubów nie da mu okazji do gry.
0
@marcin62 Z drugiej strony idą za tym sukcesy.
0
@MroQ No Borek jest redaktorem naczelnym kanału sportowego, więc :)
2
@CLS63AMG Dalej amazonka będzie wycinana, produkty na pewno nie będą takiej jakości jak się mówi, do tego oslabimy lokalny biznes, no i jednak dużo rzeczy Ameryka Południowa bierze z Chin, więc jak syf chiński naplywal, tak dalej naplywac będzie.
Nie mam zamiaru zmieniać tutaj zdania.
0
@MroQ Borka???????
7
@JanuszKorwinMikke Ten Ruben neves który nigdy nie liznal topowego klubu? Xd, Janusz, masz już ponad 80 lat, daruj.
0
@NeroTFP1 Bo to jest dyktator, ale ma problem, mianowicie sądy w usa i wybory do kongresu które mogą go jeszcze bardziej ograniczyć i tu nie chodzi o to, że formalnie będzie mieć mniej władzy, ale ze opór społeczny po prostu narasta coraz bardziej.
0
@NeroTFP1 On chce Grenlandie I mówi że Chiny oraz Rosja wezmą ja sobie (no szkoda ze nie ma na to dowodów)
4
Ale to jest żenujące, że ta rzekoma pokojową Machado oddaje Trumpowi pokojowego Nobla i nawet komitet noblowski jest tym zszokowany.
Doprawdy to jak niektóre władze wręcz liza tyłek pomarańczowemu jest aż zbyt żałosne, ale czy tutaj mówimy o lizaniu tyłków czy po prostu o oddaniu kraju w ręce imperialistow którzy wycisną go co do ostatniego centa i później go zostawia jak cały bliski wschód?
@Comentateiro @Kgorecki2500 @Bykunn @Konradowskyy @lithotripter @semafor @RoberDzik
1
@ranger3120 Czekaj to niby ufasz jej na 100 procent a nie powiesz jej o wszystkim? Nie uważam tego za pełne zaufanie.
0
@jakub1906 Nie lubisz klubu za to ponieważ POLSKI DZIENNIKARZ CHWALIŁ POLSKIEGO PIŁKARZA W ANGIELSKIEJ DRUŻYNIE? WTF
0
@directedbyfcb A obsrałeś?
11
A ja marzę o tym aby mieć 6 w totka.
0
@ranger3120 A może problem nie tkwi w tych kobietach, tylko w twoim doborze partnerek?
3
@Arden Faceci też tak robią i znam przykłady bardzo bliskie kiedy to chłop nie dowiózł po prostu i ostatecznie zostawił kobietę z problemami samej sobie.
To zawsze jest kwestia dobrania się i płeć nie ma większego znaczenia.
1
@escarabajo Nie no jasne, o to w tym chodziło m
0
@Gall No i jakoś miałem do nich większy respect, bo to też nie były primadonny jak obecny Real.