La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1638 Culés

7

Nie pamiętam tak dobrej zimy jak jest u mnie.Prawie trzy tygodnie nowego roku z mróz i śnieg jak trzymał tak trzyma mocno.

1

@FcPortoFan1999 korzystaj a ty pewnie w domu siedzisz, zrób grila kocyk itp

1

@gumaz Korzystam z tego jak mogę.

2

@FcPortoFan1999 Dobrze, niech dalej trwa, to dzięki temu będziemy mieli mniejsze susze w lato. Ja uważam że niech taki luty jeszcze nastanie.

1

@Karol145 Zwykle te ostatnie zimy to trwały góra tydzień i plucha.Tutaj jest ciągły śnieg i zima.Czyli tak jak ma być.

0

@FcPortoFan1999 Oski, ponoć -17 z rana.

0

@Czajka90 Nie takie ponoć.To prawda.

0

@FcPortoFan1999 @Czajka90 zaraz zapyta na którą do kościola uprzedzam pytanie

0

@gumaz Już się pytał wczoraj.

1

@gumaz Oski juz mówił, ze nie wstaje z rana xD

1

@Czajka90 @FcPortoFan1999 Oski dlaczego nie wstajesz z rana?

0

@mekston Ja bardzo często wstaję o poranku.Niemniej wstawanie przez cały tydzień może być nieco męczące.

3

@FcPortoFan1999 a jak korzystasz z zimy? Lepiles bałwany?

1

@mekston Między innymi.

1

@FcPortoFan1999 W 2024 na Podlasiu to była nawet nawet, ale wszystko się załamało jak luty się rozpoczął, już w zasadzie śnieg zaczął zanikać, ale w tym roku to niemal od końcówki grudnia mamy poważną zimę.

Nie należy mylić tego z klimatem, bo dalej się ociepla, ale należy wyciągać plusy z takiej pogody.

1

@Karol145 Z tego co słyszałem prognozy to w lutym zima nie odpuści.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?