Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Śmiechem żartem uważam że najlepiej ogląda się w tej chwili mecze Manchesteru United jeśli mowa o meczach premier league.
Ot taki wesoły football gdzie zawsze wpadnie jakaś bramka, czy to z jednej czy to z drugiej strony, a reszta w lidze angielskiej niemiłosiernie męczy bułe, patrz Arsenal, jak to mój przyjaciel mówi "Arsenal to najgorsza dobra drużyna jaką widziałem, jeśli ma to sens" bo coś w tym jest uważam, a takie United wiadomo jest jakie jest, ale przynajmniej wesołe.
Premier league w tym sezonie jest doprawdy przeciętne i Arsenal najpewniej wygra ligę z powodu braku konkurencji, bo każdy gdzieś nie dojeżdża.
0
@7black4 Słucham? Posądzasz moja dziewczynę o kłamstwo? Napisała wszystko co jest potrzebne odnośnie cv, doświadczenie, umiejętności miękkie, dodała zainteresowania, choć to nie jest potrzebne, mocne strony, nawet wysyłała list motywacyjny więc? Stary usuń ten komentarz, bo to przegięcie.
1
Boże ten mecz na san siro absolutne kino pod koniec!!
2
@ZwyklyCuler48 Nie wiem, myślę że zawodnikiem meczu był Pedro.
0
@ferdas_rawa Ale to rynek pozwala na założenie firm, nie geniusz tychże przedsiębiorców, prawo popytu i podażu.
0
Komentarz usunięty
1
@kuz Uważam że jednak pracodawca zbytnio prywatnych spraw nie powinien wiedzieć, bo ty idziesz do roboty, a nie na randkę. To się wpisuje jako dodatek, nie obowiązek, najważniejsze to są kompetencje oraz jakie wpisałeś umiejętności do cv, a to co piszesz to dodatek który może ale nie musi podbić twoich notowan, a czy warto? Cóż, to zależy gdzie.
0
@kuz "Zdecydowanie wolę pracować z ludźmi w moim wieku, bo są konkretni, nie trzeba im wszystkiego wskazywać palcem, a i są mniej roszczeniowi." - Proste, gdy masz więcej na karku i pracujesz, to oczywiste że jesteś bardziej konkretny i wolisz pracować ze starszymi, ale jednak pocisnąłes po młodym pokoleniui jacy to oni nie są. A co twoim zdaniem jest roszczeniowe?
1
@kuz Z tym mogę się zgodzić, ale po części. Ja sam zrobiłem dosyć dobre cv, wpisywałem wszystko co trzeba, a odzew no nie był duży jakiś, a jak był to na takie stanowiska, że ja po prostu sobie podziękowałem, moja dziewczyna podobnie. W cv zostało wpisane wszystko i jeszcze więcej, a odzew na staż, a jak do pracy był odzew to jednak rekrutantka w ostatniej chwili zmieniła zdanie i jednak nawet na rozmowę o pracę nie przyjęła.
To jest boomerskie podejście tego pana na x, co świadczy o tym ostatni akapit w jego poście. No ja uważam że obecne pokolenie ma nawet jeszcze więcej wyzwań niż poprzednie.
4
@Rastafarnianin Moja dziewczyna zrobiła super cv i był odzew do firmy na staż xd. Ahh te roszczeniowe młode pokolenie xd.
0
@Eklerek Akurat Iraola poradzi sobie w dobrym klubie, jestem tego pewien, tak samo uważam Eddie Howe (choć Newcastle to silna drużyna, a nie przeciętna)
0
@ferdas_rawa To dzięki rynkowi macie możliwość założenia firm, a nie dzięki waszemu geniuszowi libku. Kłam dalej, a prawda jest taka że bez pracowników wasze interesy idą się nie powiem co. Przypomnę, państwo utrzymują najbardziej etatowcy, są to liczby aż 80 procentowe, więc o czym człowieku bredzisz?
Ja? Wręcz przeciwnie, ale snuj libku swoje narracje dalej.
To w was by to uderzyło, taka prawda, w wasza nieuczciwosc, a nie wybór, bo wielu to wyboru nawet nie ma, więc skończ koleś bredzić.
Normalna firma normalnie zatrudni człowieka na umowie o pracę. Nie znam żadnego przykładu w życiu kto woli być na śmieciowej umowie, żadnego.
A zresztą, z libkami dyskusja nie ma sensu, to w większości ludzie żyjący w swojej bańce.
Zabiloby wiele firm? Niezbyt się tym przejmuje, powstałyby nowe i to z większym poszanowaniem nowych reguł, dostosowanym do ludzi, nie do jednej konkretnej jednostki.
0
@Tasde Ta małpa nadal nie ma takiej władzy jakiej sobie pragnie, o czym przekonuje go sad.
1
@Pedri16Future Jest ostry, ale jego krytyka w większości na raperów jest słuszna.
1
@Comentateiro Uważam że to się nie przyjmie.
3
Polecam każdemu oglądać jego materiały, pięknie dissuje po tych pseudoprawilnych raperach oraz pseudoartystach I cieszę się że wziął w końcu pod lupę bonusa rpk :
5
@MichuZ44 Morderstwo niewinnego człowieka? Witaj w Ameryce. To jest właśnie ten freeland.
1
@Fog_W_1899 Jakie argumenty? LM to najważniejsze rozgrywki na świecie, a wygranie tego 3 razy z rzędu no jest jednak sztuką, a żaden klub tego nie dokonał.
Jak ktoś mówi prawdę, że Lm jest jednak ważniejsza niż la liga to jest kibicem realu? Poza tym uważam że łatwiej jest wygrać silnej drużynie la ligę z uwagi na to, że zawsze punkty można odrobić niż w champions league mając faze pucharowa Gdzie jeden mecz może zdecydować o wszystkim.
0
@Aragorn33 I co? Mam z tego powodu ryczeć? Może czas dawać po prostu umowy o pracę? Porządne firmy przeważnie to robią, a Januszexy no niekoniecznie (tak, przerabiałem takie firmy). Mało dalej mnie to obchodzi, dobry przedsiębiorca sobie poradzi, a Januszexy prędzej utoną, bo w tym kraju niezbyt szanuje się pracownika i co rusz widzę jak libki pokroju petru czy stowarzyszeń jakichś tam przedsiębiorcow robią skowyt w mediach o to jak to oni mają źle, a przychodzi co do czego to formy zatrudnienia w tych firmach to potwarz.
No dobrze, później o głodowe emerytury niech nikt nie płacze.
Ty chyba jednej rzeczy nie jesteś w stanie zrozumieć. Ludzie którzy chcą iść do pracy, a dostają z miejsca gówniane warunki zatrudnienia, między innymi umowy śmieciowe, a ta sytuacja w Polsce jest niemal w każdej firmie gastronomicznej (popytaj ludzi na jakiej formie umowy są to się zdziwisz) do tego no jak mamy 1,5 mln ludzi na śmieciowce, to coś w tym państwie nie gra.
0
@BorzyKrzys Może to jest tego typu przedsiębiorca który zatrudnia na śmieciowce? :D
0
@ProMILs To może zlikwidujmy takie formy umów I miejmy po prostu umowy o pracę? Może zacznijmy na poważnie opodatkowywać korporacje które w zasadzie nie płacą zbytnio podatków? Biedni przedsiębiorcy co na chleb nie mają i dokładają ze swojego (przeważnie takie biznesy są po prostu słabo prowadzone), a tymczasem gospodarkę najmocniej utrzymują etatowcy.
A, później niech ci informatycy i wielu innych ludzi pracujących na b2b nie ryczą o niskiej emeryturze.
W ogóle czym się na codzień zajmujesz, skoro tak ochoczo bronisz przedsiębiorców?
1
@ferdas_rawa Mało mnie ten biznes interesuje, ważne aby ludzie mieli pracę niż jechali na śmieciowkach, a w Polsce mamy wysoki procent zatrudnien na tego typu umowach.
A głosuj, jesteś typowym libkiem, więc to oczywiste że oddasz głos na partie która jest tobie na rękę.
2
@marcin62 No w tym roku to raczej wybory w kongresie zmiotą go z powierzchni ziemi, bo poparcie coraz bardziej szoruje po dnie i nic nie wskazuje na poprawę, a co za tym idzie przy ew przegranej ma jeszcze mniej władzy.
0
@Aragorn33 Ale ty wiesz, że to się tyczy nawet prac gdzie masz po prostu stałe godziny pracy? A przecież nikt nikogo do więzienia sadzac nie będzie? Tak jak mówię, w Polsce mamy Patologię na rynku pracy jeśli chodzi o zatrudnienia w śmieciowkach i jeśli KPO przejdzie po tak kuriozalnej decyzji, to znak że tu o kamienie milowe nie chodzi tylko decyzje czysto polityczne.
Takim sposobem zbliżamy się do władzy PiS konfederacja coraz bardziej.
0
Simon dobrze bronił w kadrze więc ja tam zrozumiem jeśli De La Fuente ostatnie na niego postawi.
23
@kanver_ never ever, real niech przegra.
0
@PeRRy No wygląda to na jakąś grubsza akcje.
0
No i klasycznie. United gra kolejny dobry mecz to nie, zawsze ktoś coś zepsuje w drugiej linii i to wszystko się sypie.
No świetny dzisiaj Sesko, motm całego widowiska, tak samo Bruno I ogólnie atak dobrze się spisywał, ale reszta? Ja nie wiem która drużyna która aspiruje do topu ma tak słaba druga linie jak United? Przecież to nikt tam nie dojeżdża (choć ugarte nieco lepiej, ale to nadal nie ta liga), bo Casemiro stracił najważniejsze walory I jednak wychodzi na to, że świetnie go kroos obudowywal w tej formacji, a w United zbytnio nie ma kto tego robić.
Ta drużyna musi wzmocnić na już druga linie, bo nawet grając dobrze ich gra w środku pola prędzej czy później pada z powodu intensywności oraz braku kontroli nad wydarzeniami.
0
@PeRRy Nie wiem, dla mnie ta cała sprawa po prostu tak śmierdzi, że ja sam nic z tego nie rozumiem.
0
@Eklerek Fajny atak, ale ta obrona to jakiś koszmar w tej drużynie, ale. Nie tyle co obrona A druga linia, tam wszystko przez nią idzie.