Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Negatywnie to wpływa brak wysokich podatków dla najbogatszych i katastraty od 3 mieszkania.
7
Gerard Maldini rośnie oj rośnie.
0
@AlexDark00 Ale ja wiem co napisałeś, tylko ja nie rozumiem po co taki argument kiedy on nie ma sensu w tej dyskusji?
0
@AlexDark00 Ale socjal, zamrożone ceny prądu xd. No to nie jest datek nawer socjalny więc o czym ty piszesz xd.
0
@Commando I to dużo? To dalej mało w porównaniu do czołowych państw europejskich, bo na jaki socjal może liczyć przeciętny zjadacz chleba?
0
@Commando Nie nieprawda. Największy socjal posiada Francja, Niemcy oraz Austria czy Finlandia. Polska ma bardo niskie wydatki na świadczenie socjalne w porównaniu do innych państw, to jest 23 %pkb kiedy Francja ma ponad 30, a Niemcy nawet 40.
Rząd bardzo słabo finansuje nfz, bo większość kasy idzie od podatnika, a rząd planuje ograniczyć finansowanie nfz aż o 10 mld kiedy w sytuacji jakiej jesteśmy potrzeba zwiększenia pkb na służbę zdrowia, a to oznacza mniej operacji w ramach nfz, między innymi zaćmy, ograniczone wizyty na tomograf czy rezonans magnetyczny. Super, po prostu super.
0
@Commando Jaki polska ma niby rozbudowany socjal? Wiesz w ogóle na czym polega finansowanie nfz i skąd mamy kryzys ochrony zdrowia?
1
O, czyli znowu chcemy ciąć publiczna ochronę zdrowia, bo eksperci już mówią że niewydolność służby będzie iść w pełni w kolejnym roku, maja być ograniczone tomografie, rezonanse magnetyczne, w imię kuźwa czego? Czego do cholery? Przecież to absurd aby oszczędzać na służbie zdrowia, a później Tusk przed kamerami bredzi o tym jak to polska gospodarka rośnie w siłę. Skoro tak rośnie, to czemu mamy oszczędzać na służbie zdrowia?
Oj ta propaganda odbije im się i to brutalnie.
0
@Trojanek23 No ale powiedz jaką szkołę skończyłeś, taki problem?
Poza tym jaki pan? A co ja chłop pańszczyźniany jestem?
0
@Trojanek23 Jaką szkołę skończyłeś?
4
@AxelF Już jest, to partia Brauna.
0
@ShawnC Ale chodzi o nie dojeżdżanie do właśnie poziomu i obaj to robią.
0
@Limaker Może tak samo jest z Araujo?
6
Sytuacja z Araujo zaczyna mi bliźniaczo przypominać tą z André Gomesem kiedy to piłkarz był non stop krytykowany (słusznie, bo nie dojeżdżał) i koniec końców doznał depresji i odszedł z klubu.
Myślę że z Urugwajczykiem będzie podobnie, bo to już zaszło za daleko i szkoda mimo wszystko, bo jakoś go lubię, ale on pewnego poziomu nie jest w stanie przeskoczyć.
0
@Frimpong 1. Lewy
2. Rapha
3.Pedri
1
@NeroTFP1 dziękuję
0
@Gary Nie porównuj proszę do takich oczywistych sytuacji, bo buczenie to nic innego jak przejaw dezaprobaty wobec danej osoby bądź wydarzenia i jest to całkowicie normalne i akceptowalne. Tak tutaj ludzie psiocza na temat poprawności politycznej, ale gdy przychodzi co do czego to jednak trzeba być poprawnym politycznie, bo Ola boga prezydenta szkalujo. Przypomnę, Trump niemal wszędzie otrzymuje buczenie.
2
@PeRRy Żałosny jesteś człowieku, tylko tyle ode mnie.
0
@MesQueUnClub_87 @NeroTFP1 @Ojciec5tkidzieci dobrze, powiedzcie mi proszę gdzie tutaj to jest naganne kiedy takie zachowania od lat istnieją w przestrzeni publicznej? Bo buczenie w operze, teatrze nie jest żadnym nowum, a tutaj kolega jest oburzony tymże faktem.
A co do kitów tak, nie mówię o tobie Nero, ale o innych tutaj, bo jest tu swoiste oburzenie, że na Nawrockiego bucza który jest tutaj na la rambla lubiany, ale w przypadku kandydatów o innych poglądach to jestem pewien że nie byłoby takich komentarzy czy oburzenia, bo fakt faktem fora kibicowskie są bardziej prawicowe.
0
@NeroTFP1 Ja ci nic nie przypisuje, po prostu nie masz racji w tym wątku.
0
@NeroTFP1 To czemu w teatrze bucza od wieków? Nie potrzebuje współczucia, ty po prostu nie rozumiesz jak funkcjonuje społeczeństwo I to co tobie się wydaje że takie jest to nie, takie nie jest, bo od wieków ludzie w miejscach skupionych na widowiskach buczeli, czy to w Grecji, Włoszech i wielu innych państwach gdzie takie akcje miały miejsce.
Ty się zapoznaj z historia, to wtedy przejdziemy do rozmowy, bo w tej chwili to ty nie masz racji i twoje jojczenie o kulturze niczego tu nie zmieni, bo takie ekscesy ludzkie są od lat i wcale to nie świadczy o kulturze, ale wyraz dezaprobaty jest normalnym zjawiskiem w każdej dziedzinie, a już zwłaszcza przy miejscach gdzie odbywa się widowisko i przede wszystkim kiedy to dotyczy polityków. Szaleństwem są groźby, kontakt fizyczny, ale buczenie? Dobre sobie.
0
@Tasde Alonso to super trener, ale nie na ten klub. Tam trzeba kogoś pokroju Kloppa aby to zaczęło grać bądź Flicka, inaczej to się nie uda.
2
Ale ten Rodrygo jest przeciętny. Gość słynie z jednego meczu z city, a tak to nie daje żadnych liczb, ani niczego i jeszcze pamiętam jak wielki znawca Tomasz Cwiakala mówił o tym jaki to on nie jest dobry i jak idealnie pasuje do roli benzemy, a tymczasem gość nie robi w zasadzie nawet pół liczby xddd.
0
@PatrychoO Buczenie malpim zachowaniem? Wyraz dezaprobaty znany od wieków w takich miejscach, to żadna małpiarnia, a co do kościoła, no to akurat już jest szerzenie mowy nienawiści, a to robi kościół na kazaniach także od wieków.
1
@norbi77 Meczennik to od czasu przegranej złotej piłki nic nie daje, ma naprawdę epizodyczne przebłyski, ale to nic więcej.
0
O, tam też zwalnianie trenera jak tutaj na la bambie, tylko tam jest to jeszcze bardziej podkręcone, bo co widzę jeden remis to już trener out.
I wcale mi ich nie szkoda, niech przegrywają i remisują jak najwięcej.
0
@PatrychoO A co to w teatrze nie wolno? Przecież w miejscach publicznych zawsze takie rzeczy występowały, a zwłaszcza w takich miejscach jak kino czy teatr gdzie masz nastawienie na widowisko i zresztą, od wieków swoje niezadowolenie ludzie wyrażali w takich miejscach więc pytam się, co w tym prymitywnego?
0
@PatrychoO No ale czemu o Tusku tak nie wstawi jak ciągle bucza na niego? Ja już nie wspomnę o tym jak go wyzywają od najgorszych bądź życzą mu śmierci. Nie wiem, wywalone w to że bucza na Nawrockiego, ludzie mają do tego prawo, tak samo na Tuska, ale nazywać kogoś za to prymitywnym bo Ola boga para prezydencka dostała porcję buczenie to serio trzeba po nie znać reakcji społeczeństwa, a buczenie nie jest niczym złym, to naturalny przejaw niechęci i lepsze to niż groźnie śmiercią czy atak fizyczny, bo ani to nie jest groźne I jest to jasny wyraz dezaprobaty.
Wy to popieracie, bo bucza wam na gościa na którego oddaliście głos i weźcie mi nie wciskajcie kitów, że tak nie jest, bo w przypadku polityka czy to ze skrzydła po, lewicy czy razem byście już zmienili wtedy swoje zdanie.
5
@NeroTFP1 O jezu buczą , weź nie przeginaj. Nie na takie elity się buczy, jak np na Trumpa już niemal wszędzie buczą, a Nawrocki cóż, wiadomo jaką ma przeszłość .
Na Tuska też ciągle buczą, ale o tym już postów nie wstawiłeś.
1
@norbi77 Po prostu ją kochasz.