Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@realizator No ale ja to wiem, bo sytuacja w partii jest słaba, jedynymi osobami które wybijają się ponad stan to nowy kandydat na burmistrza nowego Jorku, a tak partia jest w impasie. Nie ulega wątpliwości, że prezydentura trumpa jest koszmarna.
0
@BorzyKrzys Żaden nie ma takiej siły przebicia, bo vance ma startować, a czy jest tak dobry i potrafi zagrzać ludzi? Ja w to wątpię osobiście. Wiele razy w usa liczyła się charyzma, dlatego Obama bez problemu zgarniał obie kadencje.
3
@Kgorecki2500 Pomarańczowy najwidoczniej stwierdził że ma wywalone i będzie robił to co mu się podoba, albo demencja wleciała już na pełnej.
1
Widzę że po 276 dniach notowania Trumpa są tak fatalne, że Tusk przy nim to prowadzi bardzo dobra kadencję. Jego notowania to już ok 60 procent niezadowolenia społecznego, a wielomiliowne protesty są dowodem na to jak fatalnie wygląda ta kadencja.
Cóż, jak demokraci ogarną niezłego kandydata to prezydentura niemal pewna, no chyba że zrobią Trzaskowski bis i wystawia Kamale xd.
0
Komentarz usunięty
1
O nie czyżby Putin znów dostał sankcje? Aj bladź, a ruskie trolle smutne, bo coraz mniej rubli wlatuje na propagandę.
Dobrze, dojechać ruską machine I dobrze, że dzisiaj wylosował się pro Ukraina Trump.
0
@matijas osa pies tzw.
2
Dobrze ze nie odbędzie się mecz w Miami, bo rozgrywane superpucharu w Arabii jest już jawna patologia (choć to mecz jednorazowy) Ale. Rozgrywki ligowe gdzie lokalsi wydają na karnety? Sorry, tutaj wyłącznie chodzi o maksymalizacje zysku, bo zachowanke obu klubów można porównać do zachowania typowego korpo pokroju Frito Lay Czy Nestle.
1
@Luciano99 Laporta nje takie fikołki robił xd.
0
@Lionel_Messi10 Raczej nie.
0
@Klaudiaa8 Ale to nie jest numer 9 i Barcy potrzebna jest rasowa 9 ala Haaland.
1
@Luciano99 Ale nie do Barcy, bo jest ktoś taki jak Ferran.
6
@kanver_ Rashford na ten moment nie daje żadnych argumentów przeciw żeby uznać go za gorszego od Nico, ba, uważam że Anglik to lepszy piłkarz.
1
@Lionel_Messi10 Bez sensu, lepiej mu iść do takiego AC Milan gdzie piłkarze w takim wieku jak jego przeważnie tam przeżywają 3 młodość.
0
@LeszekFCB Absurd. Alvarez to nawet nie jest ta pozycja xd.
0
@Frimpong Niezły piłkarz, ale to nie jest nr 9.
1
Nie dość że wygraliśmy i to pewnie, to jeszcze nie odbędzie się ten paszkwil w Miami. Naprawdę ten dzień można zaliczyć do udanych i choć raz można podziękować reszcie klubów z Hiszpanii za ten wyraz sprzeciwu.
0
@bezalkoholowy To jest Ukrainiec.
1
Pracujący Bellingham o wiele lepiej wygląda z tyłu niż z przodu. Nie rozumiem dlaczego Kovac próbował nim grać z przodu kiedy ewidentnie to inny typ piłkarza niż jego starszy brat.
0
@Kubix93 Zobaczymy, ale to też wina braku kadry. Jesteśmy zdziesiatkowani, no i brak Inigo jest widoczny.
4
Gol Nmechy taka petarda, że wygielaby zderzak w aucie.
0
@Roobo Prędzej czy później takie praktyki (przynajmniej w unii europejskiej) się skończą. To jest jawne dymanie klienta.
0
@AxelF Zdecydowanie, to jest klucz do stabilizacji rynku mieszkań, zrsszta osobiście jestem zdania że coś takiego jak mieszkanie to nie jest przedmiot handlu.
1
@Kubix93 Rashford przecież gra dobrze od meczu z Newcastle.
0
@AlexDark00 Ale ja skomentowałem xd.
0
@AlexDark00 Skąd wiesz ze płaczę? Śledzisz mnie? Masz kamerkę o której nie wiem? Bo ja bym nie wpadł na taki komentarz.
To pokazuje że twój były prezydent po prostu nie jest taki mocny jakby się zdawało i jest to porażka państwa polskiego, bo żaden inny nie poszedł tym krokiem co on.
0
@Tasde On więcej wojen zakończył niż ja pryszczów w ciągu dnia wycisnąłem.
3
Trump znowu kończy wojnę w 24 h ? Już to widzę jak Ukraina odpuszcza kiedy ruskie są w najgorszej sytuacji od napaści na Ukrainę XD.
Ale dobra, za tydzień pomarańczowy znów powie co innego.
0
@AlexDark00 Głowy państwa? Nie mówimy o byle kim tylko prezydencie Polski. Już daruj te swoje przytyki , bo za to dostałes bana.
Spoko, śmiech to zdrowie, chociaż w twoim przypadku wiele to nie zmieni.
1
@Bykunn Mam wj w tego typa, to tylko zwykły szarak i tyle, żadna mi tam persona.