Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca A co ty wygadujesz w tej chwili? Przecież to chore aby urzędnicy państwowi chlali w Sejmie. Ty też będąc w robocie pijesz? Jeszcze piją za nasze pieniądze, no super ludzie, potem daje się taki A nie inny przykład całej Polsce, że skoro elity chleją na okrągło w Sejmie to inni także mogą...Aż nóż mi się w kieszeni otwiera jak czytam takie wypociny.
1
@Schoogs No jak nie wiesz? Dariusz "prześladowany" matecki xd.
0
@marcin62 Biedny sławek w żałobie, że chcą zakazać spożywania alkoholu w Sejmie, minuta ciszy dla Sławka.
0
@malicinho A Jezu ty, a ja mówię o wielu ludziach i wiele ludzi nie bawi się w takie rzeczy. Najczęściej kto kupuje małpki to menele, pracownicy co idą na budowę albo alkoholicy jak suszy.
6
@malicinho Nie wiem, można sobie zostawić na później? Poza tym jakiego tripa I jednak większość zwykłych ludzi okazjonalnie to kupuje po pół litra albo po 0,7.
3
@wyrek A co ma decyzja UW do teleskopu? Oczywiście wstrzymanie tego jest skrajna głupota, ale no co to ma do tej sprawy?
0
@ViscaelBarca2007 Byle Alvarez tutaj nie trafił.
0
@maroon Nieważne co by się wydarzyło, to Rosja I tak by zaatakowała Ukrainę i jakie bronienie interesów? Chcesz mi powiedzieć że napaść zbrojna na państwo bo Ukraina nie chce być w strefie wpływów Rosji (bo nie musi) to obrona interesów? Koniec końców Rosja zaatakowałaby Ukrainę, bo zwyczajnie ludzie nie chcieli być częścią Rosji, a Putin od początku zapowiadał do czego dąży i jak wielokrotnie podkreślal to, że upadek ZSRR jesr największą geopolityczna tragedią XX wieku.
0
@Murazor A ludzie dalej myślą że coś by to pomogło bo nie, nie pomogło. Rosja od lat przygotowywała się na pelnoskalowy atak.
5
@Ojciec5tkidzieci Ona dalej myśli że polityka ustępstw wobec Rosji by cokolwiek wniosła xd.
0
@escarabajo Uważam że Bayern zwolni z formy, a i sam Kane jak to ma w zwyczaju wypadnie gdzieś na miesiąc z powodu urazu, bo chyba nie było takiej kampanii gdzie anglik nie skończył bez dłuższego urazu I zawsze to była jakaś miesniowka.
4
@partymaker A jednak jego gra rośnie z meczu na mecz i w zasadzie co spotkanie daje liczbę. Raphinha też momentami tak wyglądał a liczby dawał. Wierzę w anglika, bo to dobry piłkarz.
0
@Cules69 Nie wrócimy do tego i nie ma to sensu. Czekać na powrót piłkarzy i tyle, do tego czas zrobić jak będą środki transfer obrońcy.
5
@partymaker Ta, a z piłkarzy w ataku znów wyglądał najlepiej I ciągnął Barcelonę do przodu. Felix nie jest na jego poziomie nawet fizycznym, a i od tego jest ofensywny piłkarz, aby dawał liczby, bo Felix już później nawet tego nie dawał.
16
@Pawel13sz Ja tam nie narzekam. Rashford naprawdę wygląda coraz lepiej I z anglika będziemy mieli naprawdę wiele pociechy.
2
@kanver_ Uważam że Kane zwolni w końcu, za to problem będzie z Mbappe który wygląda jakby złapał życiówke, jednak to jakie Norweg ma liczby to jakiś obłęd jest. W takim tempie to on może golami przeciągnąć Cristiano i Messiego.
3
@Hosh Imaz top!
14
Haaland w tym sezonie :
11 meczów - 18 bramek I 3 asysty.
Kosmiczny zawodnik który wygląda na takiego co przerasta niemal każdego napastnika na świecie. Wybitna maszyna do strzelania bramek.
0
@BorzyKrzys Odwrotność derbow Italii xd.
0
@bartekvisca Modric by się przebił, bo to lepszy piłkarz.
0
Modric tym podaniem pokazuje dlaczego ma. Złota piłkę na koncie.
Jaka szkoda ze ten geniusz nie grał w Barcy.
0
@Messibestplayerintheworld Nie no zobacz historie Barcy. W tym klubie gdy gra typowa 9 to zawsze wychodzi klubowi lepiej, to warto brać pod uwagę.
0
Co za głupi rzut karny dla Milanu xddd.
1
@Messibestplayerintheworld Co ludzie widzą w Alvarezie na pozycji nr 9? Przecież to piłkarz pokroju lautaro który jako samotna 9 radzi sobie źle.
W piłce flicka najlepiej sprawdza się typowa 9.
0
@clyde Jakby był niewypałem to by nie grał 6 lat w Barcelonie niemal przy każdym trenerze. Przypomnę, że ostatnie pół roku w ubiegłym sezonie miał genialne I początek sezonu dobry, no i generalnie to jeden z niewielu piłkarzy z ery Bartomeu którzy potrafią dowieść.
0
@TR3YWAY Właśnie dzięki prowadzeniu się może dalej grać w Barcy, bo Suarez w tej chwili już odcina kupony.
2
@FCBparasiempre Wróć do publikacji ciekawostek i tyle, bo komentarz naprawdę na niskim poziomie.
0
@Ptasior Mów za siebie gościu m
0
Nie ma co się oszukiwać, ale gramy słabo w tym sezonie. Owszem punktujemy, ale brakuje nam tego ognia, brakuje nam lidera w obronie, no i nie można ciągle polegać na magi Pedriego, a teraz na skuteczności Rashforda, bo to jedyni piłkarze którzy zapewniają nam stały, dobry poziom, bo reszta jest strasznie nierówna, no i ja osobiście uważam że Szczęsny nie zapewnia nam spokoju na bramce I media wręcz aż za mocno go wychwalają, bo to nie pierwszy mecz kiedy polak swoje dołożył do niego, patrz ubiegły sezon i ostatnie el classico, no i mecze z Interem gdzie nie wyglądał jak monolit.
Ciężko jest, do tego problemy zdrowotne piłkarzy I mamy takie wyniki jakie mamy. Może w zimę uda się jakoś kupić piłkarza (jeśli to w ogóle będzie możliwe), bo bez transferu do obrony będzie nam bardzo trudno.
2
@Bykunn No to możliwe, tylko no powstaje fizyczny steam deck jako potencjalny rywal psa więc nie wiemy co dalej. W istocie dla korpo lepiej będzie wszystko trzymać w chmurze, bo nie wydajesz wtedy na sprzęt.