Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azazel_Pazuzu W ubiegłym sezonie? Nawet jak wracał z kontuzji to prezentował się godnie.
2
@Marusek Nie ma wyborów nie ma oglądalności, proste.
3
Komentarz usunięty
0
@panczo No to po co dajesz mu takie rady skoro masz obok siebie super osobę? To nie fair po prostu i przykro mi, że miałeś w przeszłości problemy serio, jednakże nie uważam, że chłop powinien dostawać takie rady. Trafił na fatalna kobietę i tyle, nie on pierwszy, ale i zdarzają się beznadziejni faceci jak w przypadku moich znajomych gdzie zdarzali się wręcz psychopaci.
0
@panczo No zadaje tobie pytanie? Masz kobietę czy Wylewasz swoje frustracje w internecie na ich temat?
0
@panczo "najlepiej w ogóle się nie wiązać z żadną kobietą, a już broń Boże nie mieć dzieci." - Masz kobietę czy wylewasz swoje frustracje w internecie na ich temat?
0
@RozowaPantera Akcje które zaszkodzą zwykłym ludziom, zajebisty ten holownia. Niech spieprza ten nieudacznik polityczny jak najdalej.
0
@RozowaPantera Co w tym fajnego? Obowiązkowa religia? Dobrze z tobą?
3
Że co? Właśnie projekt dotyczący obowiązkowej religii przeszedł pierwsze co czytanie i został zaakceptowany przez sejm w 1 głosowaniu, głosowali za nim oczywiście bez zadkoczeniw PiS, konfederacja oraz psl, ale najbardziej dziwi 8 posłów z Polski 2050, w tym Szymon holownia.
Żenada to jest po prostu, cofanie ludzi do średniowiecza.
2
@Kgorecki2500 Już go otoczyly.
9
Ijo Ijo, Ziobro zatrzymany na lotnisku, a paskowy republiki już grzeje temat o żołnierzach Tuska xdd
@AxelF @Comentateiro @Konradowskyy @osa91 @RoberDzik @Kgorecki2500 @Jakchcesz @macio_944
2
@ViscaelBarca2007 Owszem, bo nawet kiedy było dobrze to zarząd wrzucił kamyczek ole i musiał zmienić wszywkro pod Cr7. Niestety klub który od każdej strony wygląda źle, a końca marazmu nie widać.
4
@Kgorecki2500 Po 1 tak, bo są o czym świadczą wypowiedzi mentzena oraz bosaka, po 2 no się wzięła, bo wiadomo która partia jest popularna, po 3 A to wiadome że batyr nie będzie taki zły jak się maluje, bo koniec końców ruskie to nasz śmiertelny wróg i każde ugiecie się doprowadzi do spadków poparcia.
1
@ViscaelBarca2007 A moim zdaniem ktoś kto zna United i wie co potrzeba klubowi. Co by nie mówić ale najlepsze United to te za Solskjaera, no ale transfer Cr7 który zaczął ustawiać cała drużynę wszystko zepsuł, no i trener przestał być najważniejszy.
Myślę że Carrick albo Fletcher by sobie poradzili niż rzekomi fachowcy, bo każdy z tych fachowców kończył w konflikcie z każdym.
0
@Kgorecki2500 A bo konfederacja nie jest prorosyjska?
1
Milan nie tylko gra jak wyrachowany gracz, ale umie grać ładna piłkę i ma tożsamość na boisku. Rabiot, Modric, Pulisic, Pavlovic, Saelmaekers to ludzie którzy dodają charakteru Milanowi, no i trzeba przyznać że okienko jest udane w tym klubie.
Do tego zmiana trenera na prawdziwego fachowca który zna grunt niż "fachowcy" jak amorim oraz ten hag którzy nigdy nie mieli poważnego wyzwania.
1
@Skila_nie_kupisz no wiadomo, goat to Messi, ale modric to półka wybitnych pomocników m
0
@Kamiloza91 Zajebisty to jest piłkarz. Ma 40 lat i dalej gra na tak topowum poziomie.
2
@escarabajo Kieza? A skąd on? Jakiś z. Osiedla?
0
@FcPortoFan1999 Jestem w szoku
0
@Laminedependencia masz na myśli Huijsena?
0
@FcPortoFan1999 jeszcze
0
@FcPortoFan1999 Mówiasz o najlepszych aktualnie druzynach w pl to ci mówie, że jaga gra jutro miszczu.
0
Piękny mecz I jak szkoda Zrebakow :(
0
@FcPortoFan1999 Ale Jagiellonia gra jutro.
0
@Sysia11 Bo to nie jest 9 I tu mamy problem. To piłkarz który lepiej się czuje pomiędzy formacjami, a takich zawodników już mamy. Idealnym byłby Haaland.
0
Eintracht z Monchengladbach wygrywa aż 6 do 0 na wyjeździe, matko jedyna jak tutaj padnie jakiś chyba rekord, bo mamy 54 minute a Frankfurt się nie zatrzymuje.
0
Ale piękny pogrom na madryciokach, cudownie.
0
Ale fajna to Borussia za Kovaca. Cos czuje, że jak tak dalej będą grać to bayern do końca będzie walczyć o mistrza.
0
@Kgorecki2500 widziałeś w jaki sposób poszła akcja?on tą dobitkę i tak prawie wybronil, ale po pierwszej interwencji już nie miał zbytnio szans, a jakimś cudem się jeszcze wyciągnął. Pierwszy gol totalnie bez szans, bo strzał pod poprzeczkę, tak samo drugi, bo to była dobitka thiago A i tak jakoś próbował jeszcze go ratować.