Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Mówiasz o najlepszych aktualnie druzynach w pl to ci mówie, że jaga gra jutro miszczu.
0
Piękny mecz I jak szkoda Zrebakow :(
0
@FcPortoFan1999 Ale Jagiellonia gra jutro.
0
@Sysia11 Bo to nie jest 9 I tu mamy problem. To piłkarz który lepiej się czuje pomiędzy formacjami, a takich zawodników już mamy. Idealnym byłby Haaland.
0
Eintracht z Monchengladbach wygrywa aż 6 do 0 na wyjeździe, matko jedyna jak tutaj padnie jakiś chyba rekord, bo mamy 54 minute a Frankfurt się nie zatrzymuje.
0
Ale piękny pogrom na madryciokach, cudownie.
0
Ale fajna to Borussia za Kovaca. Cos czuje, że jak tak dalej będą grać to bayern do końca będzie walczyć o mistrza.
0
@Kgorecki2500 widziałeś w jaki sposób poszła akcja?on tą dobitkę i tak prawie wybronil, ale po pierwszej interwencji już nie miał zbytnio szans, a jakimś cudem się jeszcze wyciągnął. Pierwszy gol totalnie bez szans, bo strzał pod poprzeczkę, tak samo drugi, bo to była dobitka thiago A i tak jakoś próbował jeszcze go ratować.
0
@Derean Słucham? Jak on ratuje United dosłownie od 10 minut.
1
Bayindir już nie mógł powstrzymać nieudolności w obronie United.
1
@Arkon W końcu idzie nowe, bo dosyć PKP które zrobiło sobie monopol na przewóz, do tego pracownikom kolei będzie lepiej pod kątem zarobków, bo PKP będzie musiało teraz o pracownika walczyć.
0
@Konradowskyy Tak ale argument przedsiębiorcow jest doprawdy żałosny.
0
Klimczak widzę inteligentny inaczej, woda kranowa za free w restauracjach beee, bo biedni pszeciembiorcy Lee :
0
@Roobo Mieszkasz na wsi? Ja całe życie mieszkam i plastiku jest mnóstwo na każdym gospodarstwie, zwłaszcza z gospodarstw rolnych gdzie tego jest multum, do tego niektórzy wywożą plastik co już jest chore.
0
@Aragorn33 A dalej wygrywamy i piłkarze robią różnice I ja uważam że ten zespół bez Yamala wcale tak stratny nie jest.
0
@Encore Panie @MateuszDoniec Rashford z kolejna liczba I jego akcje były skuteczniejsze niż raphy który grał bezbarwnie. Anglik robi liczby I to go buduje co widać po mowie ciała.
Mam to gdzieś ile akcji zepsuje, ale jeśli dalej ma kręcić liczby to niech to dalej robi które dadzą wymierne efekty drużynie.
0
@ferdas_rawa Jasno ci powiedziałem, nie praw mi swoich monologów, czego nie rozumiesz? Ja nie będę dyskutować z chamem I tyle, a ty dalej prawisz monologi, no i tak jak powtórzę, weź mi stąd zjeżdżaj, bo nie mam żadnej ochoty poruszać rozmowy z tobą, na pewne rzeczy po prostu sobie nie pozwolę.
0
@ferdas_rawaMam nie fikać bo jestem młodszy? HAHAH, sobie tak mów do swoich kolegów jak coś Ci nie pasuje, a Cham to nazywanie rzeczy po imieniu i nie potrzebuje twoich monologów I gdzieś mam twój wiek.
0
@ferdas_rawa To idź się napij chamie i zjeżdżaj mi stąd.
1
@Kgorecki2500 No moim zdaniem woda nie powinna podlegać pod rynek, tak samo chleb. Powietrze, dach nad głową, woda (podstawowa A nie wiadomo tam jaka mineralna ani wszelkiego rodzaju napoje ) i chleb (także podstawowy A nie nie wiadomo jaki z piekarni) moim zdaniem każdym ludziom powinny być zagwarantowane.
2
@Kgorecki2500 Woda jest podstawową potrzeba człowieka do życia, poza tym robienie biznesu z wody uważam za niemoralne, zwłaszcza wody kranowej, bo jeszcze rozumiem te wody mineralne itp, ale to kranówka no, to podstawa człowieka.
15
@Kgorecki2500 To źle?
2
Widzę że dyskusja o prohibicji poszła na cały kraj.
W końcu, moim zdaniem ograniczenie sprzedaży alkoholu już dawno powinno zapaść, bo Polacy piją za dużo i koszty związanego z alkoholem są zagrażajace.
1
@Faro A tobie co znowu?
0
@JordiAlbion To coś jak z innym zdaniem libkow I później ich się określa lewakami, nic nowego.
1
@tbas Kojarzę, ostry świr.
0
@Czajka90 Zero zaskoczenia, mieliśmy amigosow w Barcy, teraz w Miami.
1
@RozowaPantera Ale ty wiesz ze ruska propaganda zwłaszcza na fb ma się świetnie?
0
@MYTO Bo może?????
0
@kazbychu Możesz jaśniej?