0

@Roobo Gdzie tu nie ma racji?

0

@YeastMoss Ale byłeś byłeś, tylko z pewnych przyczyn nie mogę tego tutaj napisać, nawet w ubiegłym roku komentowałeś tam jeszcze. Nope, byłeś na pewnej grupie, byłeś tam członkiem, komentowałeś, kiedyś ze mną priv pisałeś.

Nie no jak czytam takich wrozbitow za 5 zł jak ty to mój umysł nie doznaje tylko degeneracji, ale wręcz się cofa do poziomu niemowlaka.

1

@YeastMoss Pisze mi typ o inteligencji który próbuje się bawić w psychologa bez żadnych na to kwalifikacji. A co ty z tym discordem? Ja to biorę na siebie co pisze, ale ty dalej mówisz, że mi ktoś coś tam podpowiada, mówi, jakby używaj tych swoich szpilek, ale robisz to tak nieumiejętnie, że aż ręce opadają. Po prostu jesteś zakłamany i tyle i wiem kim jesteś, a żaden z ciebie Freud, to tak swoją drogą.

Ale jaki jackpot? Google i szukaj, robię to samo co ty. Chcesz weryfikacji spoko, ja też tego chce, bo ja wiem czym jest faszyzm, teraz kolej na ciebie. Ale ok, chcesz to proszę, ja definiuje faszyzm jako ideologię państwa ponad wszystkim, definiuje to jako totalna kontrolę obywatela w każdym aspekcie życia, definiuje to jako kult jednostki, definiuje jako to, że dana rasa jest najsilniejsza i to ona ma decydować o biegu ludzkości, reszta ras jest nieistotna, definiuje to jako walkę z odmiennościa polityczna, w skrócie definiuje to jako dyktature mająca na celu podporządkowania sobie ludzi danym ideom, choćby siłą. Kirk głosil podobne poglądy i nawet podawałem linki, wypowiedzi, zresztą panowie u góry też, no ale wiadomo, dla ciebie to nie jest pewnie faszysta ani nacjonalista I bron biednego Kirka który zginął z rąk takiego samego radykala jakim on sam był.

6

@Kgorecki2500 A ten to nie ma do czego się uczepić. Kiedyś wypomniał Tuskowi, że kupił drogie buty xd

0

@Roobo Ale tak jest. Faktycznie da się zauważyć że żołnierze są temu winni (wiadomo który kraj robi taka propagandę) oraz Ukraina.

1

@YeastMoss Nie jesteśmy na discord ze sobą wiesz, po prostu czyta twoje farmazony to ci odpowiada, ale ty już byłeś, nawet ze mną byłeś i ja to pamiętam facet :)

Nie, po prostu jesteś zakłamany i tyle, a strzelać to bym nie strzelał do ciebie bo za poglądy nie biczuje ludzi , już sobie daruj naprawdę używając takich słów, a odnoszę się do ciebie w taki A nie inny sposób bo cie znam i nie tylko ja.

0

@sokot Nie, nikt nie bredzil, jeśli tak to gdzie bredzily? W którym momencie? Konkrety

0

@Smrodek Kirk to symbol po prostu samej Ameryki, a Floyd to symbol brutalności policjantów (nie pierwszy raz) wobec czarnoskórych. Ameryka to najbardziej rasistowski kraj na świecie.

0

@Roobo No a nie spada? Albo Ukraina, albo wojska polskie nie dopilnowały za Tuska. Proszę cię weź nie bredz okej?

0

@Encore z drugiej strony to czemu media wcześniej tego nie robiły? Akurat takie rozwiązanie jest lepsze niż głoszenje propagandy jak to rząd jest ok, bo sorry ale za dużo jest takich pseudo znawców w świecie internetowym.

0

Mecz Juve vs Bvb będzie chyba meczem kolejki. Co za spotkanie mamma mia, a Juventus pokazał wielki charakter pod koniec meczu.

2

@Conradxc A co mnie to obchodzi? Ja mówię o tym, że to był nacjonalista I faszysta o czym świadczyly jego poglądy. No, radykal (uf oczywiście z partii republikanskiej) zabił radykala, wcale mnie to nie zaskakuje.

0

@YeastMoss Nie uciekam, bo mnie tam nie ma, ale wiem kim jesteś i swoich słów nie cofnę. Nie, to są moje słowa, nie potrzebuje myślenia Axela do tego.

Nie, jesteś śliski i to pokazujesz, "ale jak każdy dobry bezmyślny odbiorca kultury oświeconej, grzecznie powtarzasz slogany." - To czemu studiowałeś? XDDDD, jesteś naprawdę śmieszny. Mówiłem Ci, masz Google od tego i tam jest napisane czym jest faszyzm, masz od tego źródła historyczne. Mówisz mi aby wrócić do twoich komentarzy, to ja ci mówię idź i odpal Google, wtedy porozmawiamy.

Nie no znam ciebie i wiem co głosiłeś sprzed laty, nagle po emigracji nastąpiła zmiana.

A tam pisz co chcesz, wiem kim byłeś i za krok nie cofnę swoich słów Jacku.


2

@Conradxc Cytowanie bibli odnośnie ukamieniowania homoseksualistow to wyrwane z kontekstu? No tak, tak jak pisałem, jesteś jak mentzen, podajesz fakty, a ty dalej zgłosisz te same hasełka, jeszcze podajesz typowy tekst konfederaty o wyrwaniu z kontekstu xd

Bronisz po prostu tego faszysty.

1

@Conradxc https://www.irishtimes.com/world/us/2025/09/12/charlie-kirk-in-his-own-words-prowling-blacks-and-the-great-replacement-strategy/?utm_source=chatgpt.com

https://www.advocate.com/politics/charlie-kirk-anti-lgbtq-quotes?utm_source=chatgpt.com

A z tobą jak z mentzenem, podajesz wypowiedzi i to szukałem w Google oraz w chacie, a ty dalej używasz haselek.

https://oko.press/charlie-kirk-i-amoralny-nihilizm-wspolczesnej-prawicy-oto-tekst-usuniety-przez-facebooka

No, nie mam linków co nie ani konkretów. To ty nie posiadasz argumentów tylko zadajesz pytania kiedy ktoś tobie czarno na białym podaje to co mówił ten człowiek, bo ja nawet podawałem przykłady i to nie jest argument? Serio, najostrzejszym olowkiem to ty nie jesteś m

0

@Conradxc Dałem Ci te wypowiedzi i to co głosil, weź człowieku przestań, podaję ci przykłady, poza tym po co mam Ci dać linki jak się tego wyprzesz? Przecież to widać po twoim sposobie prowadzenia dyskusji.

Powiem tak jak temu ktosowi u góry, masz Google albo chat gpt, możesz z łatwością znaleźć jego wypowiedzi, ja to zrobiłem w kilka minut.

0

@YeastMoss Nadal uciekasz od tematu i skrzętnie kłamiesz, wiem kim byłeś i się tego nie wyprzesz.

Zadaje ci pytanie o Niemczech A ty nadal nie odpowiadasz, ale poczekam aż odpowiesz.

Powiedziałem, wróć do lektury czym jest faszyzm, Google masz od tego i możesz poczytać, to nie jest wiedza tajemna, miłego czytania.

3

@Conradxc Kirk odnosił się do tego, że imigranci zagrażają "białym" Amerykanom I wiejskim społecznościom, mówił o tym, że prawo do posiadania do broni to świętość i mówił że straty z przemocą broni są akceptowalne, jest przeciwnikiem aborcji w każdej formie, nawet gwałtu, to samo głosil mussolini.

Głosil także poglądy cytując biblię, że należy ukamieniowac homoseksualistow, a faszyzm jest znany z tego jaki ma stosunek do ludzi o odmiennej orientacji seksualnej. Był przeciwnikiem prawa o prawach obywatelskich nazywając to wielkim błędem, a faszyzm był także przeciwnikiem praw człowieka, także nie popierał związków zawodowych, to samo głosil faszyzm.

To tak odnośnie związków zawodowych, to głosil, że to szkodzi wolnemu rynkowi.

Tak, to są faszystowskie poglądy, a ty co obronisz faszyste i nacjonaliste?

Tak, to rasista, wielokrotnie podkreślał znaczenie białych Amerykanow i o tym jak są zagrożeni.

0

@YeastMoss Jesteś jesteś, ale skrzętnie w tej chwili kłamiesz.

Facet, mówię do ciebie prostym językiem. Wiem kim byłeś i jesteś, byłeś na grupie discord i jak pamiętam dalej jesteś. Wcale nie byłeś zaproszony do jednej rozmowy, ty nadal prawdopodobnie jesteś.

Powiem to co ty mówiłeś o sobie kiedy mam wrócić do twoich komentarzy , wróć do definicji faszysty i miłej lektury, chcesz coś jeszcze dodać?

0

Komentarz usunięty

0

@AxelF Ja go doskonale pamiętam, w czasach covid był bardzo aktywny i bronił lewicowych poglądów oraz tego, że należy się szczepić i rozmawiałem z nim na priv kiedyś I ba, nawet był u nas na discord kiedyś i chyba nadal jest, ale mnie tam nie ma, ale z tego co pamiętam to on nadal jest.

Dobrze znam tego typa.

3

@MsBarca Kulturalny nacjonalista głoszacy niebezpieczne poglądy, poza tym jacy lewacy jak jego zabił prawdopodobnie republikanin.

0

@AxelF Ten człowiek to prawdopodobnie jest troll albo konto zostało sprzedane, albo to typowy ludek który trochę się bardziej dorobił i porzucił swoje poglądy. To nie jest możliwe aby ktoś nagle zmienił swoje przekonania o 180 stopni w wieku dorosłym za czasów PiS i to właśnie za nich wyjechał za chlebem do Niemiec bo biedny tak narzekał na robotę lekarzy na covid I taki był lewicowy w swoich przekonaniach

5

@PatrychoO Jak niby lewica zrobiła z niego zbawiciela? Wiesz w ogóle o co chodziło w tych protestach? Wiesz jak usa brutalnie postępuje z obywatelami? Zwłaszcza czarnoskórymi?

3

@YeastMoss Tak myślałem że się odezwiesz. Ostatnio jesteś bardzo aktywny w obronie prawicy, co, kolejny żołnierzyk prawicowy czy jak?

Poza tym czemu mieszkasz w Niemczech i tam pracujesz, tak ci źle było w prawicowej Polsce za pis na tym stanowisku? Ja cie doskonale pamiętam i wiem kim jesteś. Do niedawna byłeś pierwszym obrońca lewicy, co nagle zmiana poglądów czy konto zostało sprzedane? Bądź odwidziało się to wszystko kiedy zaznało się dobrobytu za granicą?

0

@ElKamil No to tak sobie przejrzałem tego Alvareza i ma 17 bramek w la liga, 7 w lm I 5 w pk, wynik niezły ale nie powala na kolana, w pl 11 bramek za sezon 23/24, to najgorszy sezon Lewego dał nam 19 bramek w samej la liga, to więcej niż poprzedni genialny sezon w wykonaniu Alvareza. Przypomnę, że stary Suarez wykręcil w Atletico liczbę 20 plus bramek, nie wspominając o tym, że to nie jest typowy lis pola karnego, bo dla porównania Sorloth nawet jako zmiennik w Atletico w ubiegłym sezonie strzelił 20 bramek w la liga, a o nim niej się mówi.

No nie, po prostu Barcelonie jest potrzebna typowa 9 ala Harry Kane czy Haaland I Alvarez to nie te buty, poza tym mamy Ferrana, nie trzeba nam drugiego podobnego gracza.

3

@Safrani Bo konfederacja karmi się fake newsami. To celowa polityka tej partii.

3

@Comentateiro Ja pamiętam I był całkiem dobry.

1

@Eklerek Za fake newsy już dawno powinny być grzywne, to nawet nie podlega żadnej wątpliwości.

1

@ElKamil Proszę cię, ten piłkarz nie jest gwarancja wielu bramek, do tego nie jest typowym snajperem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?