0

@Kismeth Lewy się super prowadzi i też ma takie kontuzje, tak samo Cr7 I wielu innych. Dembele i tak miał bardzo mało kontuzji w przeciągu lat.

1

@FloroFloro No ale przy diecie może sobie na to pozwolić. To nie jest nic złego, bo sam powiedział że zaczął o siebie dbać.

0

@Wojtas823 Ciężko to robić kiedy Barcelona ma problemy finansowe i la liga nie pomaga żadnym klubom, a tylko powiększa dysproporcje.

13

Jak trzyma dietę to w sumie co w tym kontrowersyjnego? Nie za często doznaje kontuzji, w zasadzie ograniczył je od czasu Koemana ale już było za późno. Jednak ktoś musiał pokierować jego karierę i brawa dla Lucho za to.

0

@VegetaPolska Ale ty nie ogarniasz relacji damsko - męskich.

0

@draxidox I znów Berkowicz się blaźni, no ale wiadomo "wybrał przemoc" Xd

1

@Kgorecki2500 Ten wilk co lubił sobie popić?

0

@Konradowskyy Oj tam nasza Joaska jest nieświadoma jak polityk Pisu wyzywający ludzi na Twitter.

1

@Kgorecki2500 No I mądrze gada. Ta spazma na temat 800 plus to obrzydlistwo.

1

@MessiForeverTheBest A mnie bawi ta wojenka plemienna na temat piłki.

Tak, to była przesada.

0

@July_6_BcN Stephmother.

0

@NeroTFP1 Radzę poczytać historie tego osła z Twittera.

0

@Rastafarnianin Znam typa. To taki troll który kiedyś był wyznawca Tuska, a nagle się przebranżowil na wyznawanie Pisu.

0

Co tu się dziwić. Barcelona jest słabsza kadrowo niż w ubiegłym sezonie prócz Garcii który jest świetny . Brak Martineza jest aż zbyt widoczny, a Rashford póki co nie jest wzmocnieniem składu, no i Rapha nie daje za dużo na tej nowej pozycji.

Myślę że może tak wyglądać sezon, że coś tam grają ale brakuje tego czegoś, no i jeszcze to jest już ewidentnie ostatni sezon Lewego, a takiego napastnika będzie bardzo trudno zastąpić w klubie.

0

@sergio5 A potem wstał i się obudził.

2

@Rifek Dalej strajkuje.

0

@Litman Odeszli dobrzy piłkarze i zespół poszedł w odstawkę. Trudno się mówi.

0

@Seledynowy Nie mają napastnika I stąd mają takie problemy.

0

@PatrykBarca Serie A - As Roma i nikt nie ma do nich podjazdu
LL - Atletico
PL - Zalezy, uważam, że Arsenal mimo wszystko
Bundesliga - Przy całej mojej sympatii to jednak Borussia Dortmund
Ligue 1 - Olimpique Marsylia

4

@kpiarz Mundurowi oraz prawnicy to wrzód? Wiesz co, to wypad z tego kraju i tyle gościu i przed odjazdem pojjedź na kopalnie bronić faktycznego wrzoda na tyłku , a nie zaśmiecasz stronę swoimi komentarzami.

33

Przykra historia. Pamiętam gdy Umtiti był wręcz szefem defensywy w swoich początkowych latach, a zwłaszcza w sezonie 17/18 gdzie był liderem defensywy, dosłownie skała nie do przejścia i na dodatek bardzo szybka, ale kontuzje totalne pokiereszowały jego karierę .

Podobny przypadek miał Raphael Varane, świetny zawodnik ale niesamowicie podatny na kontuzje przez co musiał przedwcześnie zakończyć karierę.

Mimo wszystko zawsze będę miło wspominać Big Sama :)

0

@JohnKennedy A to temu przeciętny.

0

Ależ ten Zirkzee to jest przeciętny. Wolny, nie potrafi odnaleźć się w polu karnym rywala, brakuje doskoku do rywala i wcale nie jest jakiś dobry technicznie.

Kto go wytrzasnal ja się pytam.

0

Nicolas JAXXXXAN ODMÓWIŁ powrotu do Chelsea i ma normalnie przejść badania medyczne w Monachium

Co za piękna saga, saga weekendu xddd.

0

@Ku84fcb Geniusz, daj spokój.

0

@Czajka90 nie dane mu będzie ujrzeć legendy m

0

@Ku84fcb Właśnie portale podają że zostaje w związku z kontuzją Delapa.

1

@Bilon87 Se obejrz United to wtedy zaczniesz gadać na poważnie o masochizmie.

2

Nicolas JAXXXXAN zostaje w Chelsea w związku z kontizja Delapa.

Wielki powrót legendy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?