0

@Bykunn Okej, ale pytanie, co w ich miejsce?

0

@4drian0 Uwielbiam psa ale jednak bez konkurencji to będzie bardzo ciężko, z drugiej strony Microsoft nie robił nic aby napędzać konkurencję. Życie nie lubi próżni więc pewnie pojawi się nowy rywal dla psa.

0

@Safrani Hal der ju czy nie, to co robi izrael jest już w zasadzie tym co robi ruska swołocz w Ukrainie, jak nie gorzej,bo tutaj nawet pomoc humanitarna nie dochodzi.

2

Tymczasem Izraelscy żołnierze znęcali się nad Greta Thunberg :

https://www.reuters.com/world/middle-east/turkey-says-citizens-gaza-aid-flotilla-return-special-flight-saturday-2025-10-04/

@lithotripter @Comentateiro @macio_944 @AxelF

Ten naród powinien być równie scancelowany co Rosja I mam nadzieję że państwa będą bojkotowac mundial jeśli izrael tam się dostanie.

2

Sesko różnica piłkarska na tle Hojlunda. Technika użytkowa, gra ciałem oraz dobra gra przy martwej piłce stoi wyżej niż u Dunczyka. To bardziej pasujący profil pod United.

1

O, ktoś celowo chciał doprowadzić do katastrofy kolejowej w Katowicach, może to jakiś naród zza wschodu, taki co ma największy teren na świecie? Bo na przykład wodociągi białostockie są niemal codziennie atakowane w cyberprzestrzeni oraz w Polsce nasiliły się ataki pewnych trolli w internecie, no i na domiar złego Drony wlatują na naszą strefę poprzez działania tego państwa.

Ale dobry news jest taki, że to państwo odnosi coraz to większe porażki na froncie i ich sytuacja robi się beznadziejna.

1

@Comentateiro Widać, że z meczu na mecz anglik rośnie i warto się z tego cieszyć, bo to kawał piłkarza jest.

0

@draxidox Przestań gadać głupoty bo nawet nie oglądasz żadnych z tych telewizji. TVP za PiS to była rassija TV w pełnej okazałości, a ta TVP pomimo że także jest gówniana jednak się różni od tego co mieliśmy w ubiegłej kampanii I nie widzę aby w internecie hulaly o niej memy, takie grotestkowe paski jak za TVPIS.

Sam nie cierpię obecnego rządu, ale gadać ze to jest to samo to ewidentny brak wiedzy w tym temacie.

Weź ty przestań się podniecać tym kanałem zero, bo aż mnie mdli. Serio, dorosły chłop i podnieca się kanałem który gra pod elektorat konfy I pis.

1

@Azazel_Pazuzu W ubiegłym sezonie? Nawet jak wracał z kontuzji to prezentował się godnie.

2

@Marusek Nie ma wyborów nie ma oglądalności, proste.

3

Komentarz usunięty

0

@panczo No to po co dajesz mu takie rady skoro masz obok siebie super osobę? To nie fair po prostu i przykro mi, że miałeś w przeszłości problemy serio, jednakże nie uważam, że chłop powinien dostawać takie rady. Trafił na fatalna kobietę i tyle, nie on pierwszy, ale i zdarzają się beznadziejni faceci jak w przypadku moich znajomych gdzie zdarzali się wręcz psychopaci.

0

@panczo No zadaje tobie pytanie? Masz kobietę czy Wylewasz swoje frustracje w internecie na ich temat?

0

@panczo "najlepiej w ogóle się nie wiązać z żadną kobietą, a już broń Boże nie mieć dzieci." - Masz kobietę czy wylewasz swoje frustracje w internecie na ich temat?

0

@RozowaPantera Akcje które zaszkodzą zwykłym ludziom, zajebisty ten holownia. Niech spieprza ten nieudacznik polityczny jak najdalej.

0

@RozowaPantera Co w tym fajnego? Obowiązkowa religia? Dobrze z tobą?

3

Że co? Właśnie projekt dotyczący obowiązkowej religii przeszedł pierwsze co czytanie i został zaakceptowany przez sejm w 1 głosowaniu, głosowali za nim oczywiście bez zadkoczeniw PiS, konfederacja oraz psl, ale najbardziej dziwi 8 posłów z Polski 2050, w tym Szymon holownia.

Żenada to jest po prostu, cofanie ludzi do średniowiecza.

2

@Kgorecki2500 Już go otoczyly.

9

Ijo Ijo, Ziobro zatrzymany na lotnisku, a paskowy republiki już grzeje temat o żołnierzach Tuska xdd

@AxelF @Comentateiro @Konradowskyy @osa91 @RoberDzik @Kgorecki2500 @Jakchcesz @macio_944


2

@ViscaelBarca2007 Owszem, bo nawet kiedy było dobrze to zarząd wrzucił kamyczek ole i musiał zmienić wszywkro pod Cr7. Niestety klub który od każdej strony wygląda źle, a końca marazmu nie widać.

4

@Kgorecki2500 Po 1 tak, bo są o czym świadczą wypowiedzi mentzena oraz bosaka, po 2 no się wzięła, bo wiadomo która partia jest popularna, po 3 A to wiadome że batyr nie będzie taki zły jak się maluje, bo koniec końców ruskie to nasz śmiertelny wróg i każde ugiecie się doprowadzi do spadków poparcia.

1

@ViscaelBarca2007 A moim zdaniem ktoś kto zna United i wie co potrzeba klubowi. Co by nie mówić ale najlepsze United to te za Solskjaera, no ale transfer Cr7 który zaczął ustawiać cała drużynę wszystko zepsuł, no i trener przestał być najważniejszy.

Myślę że Carrick albo Fletcher by sobie poradzili niż rzekomi fachowcy, bo każdy z tych fachowców kończył w konflikcie z każdym.

0

@Kgorecki2500 A bo konfederacja nie jest prorosyjska?

1

Milan nie tylko gra jak wyrachowany gracz, ale umie grać ładna piłkę i ma tożsamość na boisku. Rabiot, Modric, Pulisic, Pavlovic, Saelmaekers to ludzie którzy dodają charakteru Milanowi, no i trzeba przyznać że okienko jest udane w tym klubie.

Do tego zmiana trenera na prawdziwego fachowca który zna grunt niż "fachowcy" jak amorim oraz ten hag którzy nigdy nie mieli poważnego wyzwania.

1

@Skila_nie_kupisz no wiadomo, goat to Messi, ale modric to półka wybitnych pomocników m

0

@Kamiloza91 Zajebisty to jest piłkarz. Ma 40 lat i dalej gra na tak topowum poziomie.

2

@escarabajo Kieza? A skąd on? Jakiś z. Osiedla?

0

@FcPortoFan1999 Jestem w szoku

0

@Laminedependencia masz na myśli Huijsena?

0

@FcPortoFan1999 jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?