Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@OBSERWATOR2021 Ładnie tobie posypali rublami.
1
@Flyingbetoniarka Żadna, razem mające większość i tyle, a jak koalicja to taka gdzie nie są przystawka jak nowa lewica.
9
@Foton Patriotyzm? To ruską agentura a nie patriota.
@Arkon rzad swoją nieudolnościa zrobił tutaj dużo, no i ruska propaganda przenika w internecie aż za dobrze.
0
@Kgorecki2500 Dobrze, czas skończyć z tymi samymi twarzami, a ludzi tyle, że zawsze ktoś się znajdzie.
0
Wow, psl choć raz coś mądrego zrobiło, mianowicie przestawiło projekt mówiący o dwukadencyjnosci sejmu który miałby trafić jako poprawka do konstytucji. Jesteście za? Bo ja bardzo i skończyłoby się życie takich polityków jak Kaczyński, Tusk, Sawicki, Morawiecki, Korwin, Braun I wielu innych którzy tylko doją z kasy państwowej ile się da, nie wspominając o poslach jak matecki który po kilku głębszych lata po dachach.
0
@MYTO Cisną go za poglądy, a nie za wygląd. Może zainteresuj się tym hejtem, a nie piszesz coś o czym nie wiesz.
0
@Ls0811 Tyle, że Trump miał podobnie z Bidenem, bo Joe zrezygnował na sam koniec i to był błąd, a Donald jeszcze to bardziej wykorzystał, teraz mamy sytuację gdzie zaufanie do niego spada szybciej niż meteoryt na ziemię. Uważam że nadal ta sytuacja będzie się pogłębiać ale czy republikanie stracą władze? Nie wiadomo.
1
@Mixtape Zobaczymy, bo jego poglądy jakoś daleko nie odbiegają od Trumpowskich, no ale charyzma i prezencja jest niezła.
6
@Ojciec5tkidzieci Zenadometr w TVP od 2015 wybija, więc to akurat norma, ale no nie, Lech dzisiaj kompromitacja miesiąca.
0
@realizator No ale ja to wiem, bo sytuacja w partii jest słaba, jedynymi osobami które wybijają się ponad stan to nowy kandydat na burmistrza nowego Jorku, a tak partia jest w impasie. Nie ulega wątpliwości, że prezydentura trumpa jest koszmarna.
0
@BorzyKrzys Żaden nie ma takiej siły przebicia, bo vance ma startować, a czy jest tak dobry i potrafi zagrzać ludzi? Ja w to wątpię osobiście. Wiele razy w usa liczyła się charyzma, dlatego Obama bez problemu zgarniał obie kadencje.
3
@Kgorecki2500 Pomarańczowy najwidoczniej stwierdził że ma wywalone i będzie robił to co mu się podoba, albo demencja wleciała już na pełnej.
1
Widzę że po 276 dniach notowania Trumpa są tak fatalne, że Tusk przy nim to prowadzi bardzo dobra kadencję. Jego notowania to już ok 60 procent niezadowolenia społecznego, a wielomiliowne protesty są dowodem na to jak fatalnie wygląda ta kadencja.
Cóż, jak demokraci ogarną niezłego kandydata to prezydentura niemal pewna, no chyba że zrobią Trzaskowski bis i wystawia Kamale xd.
0
Komentarz usunięty
1
O nie czyżby Putin znów dostał sankcje? Aj bladź, a ruskie trolle smutne, bo coraz mniej rubli wlatuje na propagandę.
Dobrze, dojechać ruską machine I dobrze, że dzisiaj wylosował się pro Ukraina Trump.
0
@matijas osa pies tzw.
2
Dobrze ze nie odbędzie się mecz w Miami, bo rozgrywane superpucharu w Arabii jest już jawna patologia (choć to mecz jednorazowy) Ale. Rozgrywki ligowe gdzie lokalsi wydają na karnety? Sorry, tutaj wyłącznie chodzi o maksymalizacje zysku, bo zachowanke obu klubów można porównać do zachowania typowego korpo pokroju Frito Lay Czy Nestle.
1
@Luciano99 Laporta nje takie fikołki robił xd.
0
@Lionel_Messi10 Raczej nie.
0
@Klaudiaa8 Ale to nie jest numer 9 i Barcy potrzebna jest rasowa 9 ala Haaland.
1
@Luciano99 Ale nie do Barcy, bo jest ktoś taki jak Ferran.
6
@kanver_ Rashford na ten moment nie daje żadnych argumentów przeciw żeby uznać go za gorszego od Nico, ba, uważam że Anglik to lepszy piłkarz.
1
@Lionel_Messi10 Bez sensu, lepiej mu iść do takiego AC Milan gdzie piłkarze w takim wieku jak jego przeważnie tam przeżywają 3 młodość.
0
@LeszekFCB Absurd. Alvarez to nawet nie jest ta pozycja xd.
0
@Frimpong Niezły piłkarz, ale to nie jest nr 9.
1
Nie dość że wygraliśmy i to pewnie, to jeszcze nie odbędzie się ten paszkwil w Miami. Naprawdę ten dzień można zaliczyć do udanych i choć raz można podziękować reszcie klubów z Hiszpanii za ten wyraz sprzeciwu.
0
@bezalkoholowy To jest Ukrainiec.
1
Pracujący Bellingham o wiele lepiej wygląda z tyłu niż z przodu. Nie rozumiem dlaczego Kovac próbował nim grać z przodu kiedy ewidentnie to inny typ piłkarza niż jego starszy brat.
0
@Kubix93 Zobaczymy, ale to też wina braku kadry. Jesteśmy zdziesiatkowani, no i brak Inigo jest widoczny.
4
Gol Nmechy taka petarda, że wygielaby zderzak w aucie.