Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon Ale nad Barca nie stoi jeden inwestor tylko socios więc nie można tego klubu nazwać prywatnym, a czy się dorzuca? Też nie wiem, wspominam wątek socio.
Wiele klubow polskich ma dotacje, to normalne, nawet kluby a klasy dotuje gmina.
0
@RozowaPantera No ale remont się zaczyna od 13 listopada, więc jakie niby utrudnianie?
0
@RozowaPantera To źle? Poza tym a to nie od czwartku?
3
@UriBoyka No dobrze, ale jednak miliony ludzi miało mieszkania, po dziś z nich korzystają, a co robią obecne władze w tej sytuacji? Nic, wszystko zostawiają deweloperom, bo wolny rynek ureguluje, a jak się okazuje nie, nie reguluje tylko pogarsza sytuację.
1
@Ptasior Fakt faktem Gierek zrobił więcej dla mieszkalnictwa niż wszystkie rządy III RP razem wzięte.
1
@LeszekFCB Dziwne żeby nie była garstka, bo kibice Polonii w Warszawie no są prześladowani i jak nie są za legia to nadal spotykają się ze srogimi represjami, co więcej gdy wpadam do wawy ZAWSZE ale to ZAWSZE widzę murale obrażające Polonię, więc domyślam co musi się dziać gdy ktoś nosi te barwy w wawie, a zwłaszcza we wschodniej części miasta.
0
@Arkon No a widzisz taka fc barcelona to nie do końca prywatny klub, tak samo st Pauli.
No ale w wielu dyscyplinach miasto się dorzuca, tak samo piłka nożna, bo to element kultury i tożsamości regionu, no i dzięki temu ludzie właśnie przyjeżdżają po to aby zostawić tu swoje pieniądze bądź inwestorzy patrzą przychylniej na region. Nie uważam tego za coś złego i nie powinien być to przytyk w stronę drużyn, a Legia w tej chwili stała się pośmiewiskiem z własnych pieniędzy i niechybnie idzie w kierunku zostania drugim Manchesterem United.
1
@Eklerek Spocznij.
0
@Tasde Typowa konfa, zbijanie politycznego kapitału.
0
@Tasde Nie to, że coś ale on to robi celów wiesz?
0
@Azi Ja tam legii nie lubię bo po prostu nie, zawsze mjakem antypatie do tej drużyny, tak po prostu,to przypadek jak z Realem Madryt, no ale jednak im do królewskich jest daleko.
Z drugiej strony to rozrywka sportowa i tyle, więc nigdy nie zrozumiem tej plemiennej wojenki.
@Arkon dotowanie nie jest niczym złym, wszak piłka nożna przyciąga wielu inwestorów do danego regionu.
1
@Pedri16Future Niesmak zawsze pozostanie w jego przypadku.
8
Trochę śmieszne i smutne, ale wychodzi na to, że w Barcy pepa mieliśmy piłkarzy na bakier z prawem, bo jeśli się okaże że Iniesta robił wały no to mamy tak :
Messi - przestępca podatkowy
Dani Alves - przestępca seksualny
Andres Iniesta - przestępca finansowy.
Całkiem ciekawe combo by mogło być xd.
0
@LeszekFCB Nie zgodzę się z tym. Uważam że jednak obowiązkiem każdej instytucji jest zapewnienie normalnej szatni, to przecież nie jest nic takiego w tym skomplikowanego, bo to jest bhp.
0
@TikiTakaEnMiCorazon No nie wiem, może jestem jaki jestem, ale moim zdaniem to dość dziwne aby człowiek którego w życiu nie znasz, a znasz głównie jako kibic Barcy który go oglądał najczęściej w tv mógł w tobie wywołać aż tak skrajne emocje. Wiadomo łzy itp spoko czy radość, ale no to jednak nie jest nikt bliski.
16
Należy podkreślić że w drugiej połowie był też bardziej aktywny w pressingu i już tak piłka mu nie przeszkadzała jak ostatnio.
Dobrze jest, anglik daje rady.
2
@TikiTakaEnMiCorazon Rozbiło? Depresji jeszcze dostałeś?
1
@Arkon Paolo Maldini przede wszystkim.
0
@Lucerfi Nie no skończył 18 grudnia 2022 roku. W tym dniu przeszedł football.
0
@BorzyKrzys Niestety nie da się grać defensywnej piłki z drużyną która całe życie grała ofensywnie.
0
@clyde Jakoś za nimi nigdy nie przepadałem
15
Ostatnio to coś każdy nie unie się przyznać że zagrali źle, mówią że szyny były złe i podwozie też było złe.
1
@Aragorn33 Nie dzięki, już i tak nie mam geniuszow w pressingu jak lewy cus rash, poza tym mamy yamala, a Messi mógłby to wszystko zaburzyć. Tą historia się skończyła i tutaj wystarczy zrobić mecz pożegnalny.
5
@Aragorn33 Mówisz aby przyszedł w zimę?
3
A Marca na zlecenie Realu znów płacze, że fatalne sędziowanie. No wiadomo, klub z klasą i wartościami (patologicznymi) musi cały czas narzekać na poziom arbitra.
0
@RosjaninBut Bardzo go brakowało pod koniec sezonu kiedy doznał kontuzji, bo by pomógł.
0
@shaun Tak pokaże, że w ubiegłej kampanii miał prawie 30 bramek w la liga xd.
Ferran to dobry piłkarz.
1
@tbas Facet doprowadził do shutdownu, to co się dziwić, na domiar złego ucina wszelką pomoc socjalna.
W usa to było spodziewane, bo ten dziki kapitalizm nigdy nie umie przetrwać na dłuższą metę.
1
@Adam065 Po przerwie na kadrę.
0
@Bykunn No nie wiem, lewy wypatrzył w jaki sposób stoi bramkarz I wiedział w jaki sposób skoczyć do tej głowy, bo trzeba też przyznać, że anglik dał naprawdę kapitalne zagranie.