Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Emre can upada Po raz trzeci.
1
Zawsze jak oglądam tego Upamecano to nigdy, ale to nigdy mi się jego gra nie podoba.
Gdy rywal atakuje od razu staje elektryczny, no i nie jest jakiś dobry w kryciu.
Dobrze, że Barca nie myśli o tego typu piłkarzach którzy prócz prędkości i niezłej gry 1 na 1 niczego więcej nie oferują.
0
@ACMaldini3 twardziel.
0
@macio_944 No I tutaj gdzie była bezpodstawna była? Normalna krytyka, nie przesadzaj.
1
@ACMaldini3 może nawet po tym roku.
2
Zerwał więzadło, od razu się łapał za kolano.
0
@Azi Jak większość z tych ludzi nie ogląda meczy, to o czym tu mowa?
0
@macio_944 Gdzie tu widzisz hejt?
0
@Kgorecki2500 Glovo lepsze.
0
@Kgorecki2500 ale jaka aplikacja i pośrednik.
0
@Kgorecki2500 A na czym jeździłeś?
0
O, to ten co chciałby zmienić model klubu.
Pogonić takiego w siną dal.
0
@marcin62 No to prawda, 30 fps to wstyd dla takiej gry.
0
@4drian0 I dobrze, bo te remake to są durne powroty do nostalgii i uważam że lepiej aby zrobić 2 cześć tej wspaniałej serii.
Jeśli już Fs ma robić remake to ponoć dark souls 3 się mówi (aczkolwiek remake dark souls 2 byłby przecudowny, bo wtedy wiem które soulsy by były najlepsze).
2
@FcPortoFan1999 O Jezu :(
3
@macio_944 Nieprawda, usa zawsze grało do swojej bramki. Hamerykanom nie należy w żaden sposób ufać.
0
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Oskar zrobił cieszynkę z koszulka Borjy Sainza @FcPortoFan1999
0
Real znów ma drabinkę śmierci. W zasadzie im od pewnego czasu nie losuje się szczęśliwie (co oczywiście mnie cieszy)
1
@Kgorecki2500 A tak, sorki, mała literówka xd.
0
@MirusAmisz Czemu?
0
@BorzyKrzys Breaking Bad lepszy.
0
@LAMC_10 Jezu niech już z tym Messim to skończą naprawdę. Mamy 2021 rok, a tutaj dalej podnoszona jest debata o nim.
0
@Cochise A jak oceniasz Damasiewicza, myślisz że w przyszłości stanie się kluczowa postacią Jagi?
0
@Cochise O proszę, nie wiedziałem, a miałeś okazję rozmawiać z Pietuszewskim i jak ogólnie był oceniany?
4
Jagiellonia staje się naprawdę klubem przez duże K. Pamiętam że kiedyś ten zespół nawet nie miał porządnego ośrodka treningowego oraz brakowało tam prądu, a dziś? Całkiem niezły ośrodek na Elewatorskiej, ale w planach będzie budowa całej bazy klubowej za ponad 100 mln zł, co jeszcze bardziej rozwinie ten klub na każdym szczeblu, do tego z Lechem będą walczyć do końca o mistrza i raczej już na dłuższy okres czasu Jaga będzie w czołówce polskiej ligi.
Jestem dumny ze jako osoba z tego regionu ma drużynę która stale rośnie i rośnie.
1
To teraz trener Fiorentiny zapamięta nazwisko Siemienca
0
No zajebiscie, jeden z naszych najlepszych obecnie graczy wypada, no kuźwa świetnie.
0
@Gall Jednak tyle podpisów w tak krótkim czasie mówi dużo o stanie miasta.
0
@Bykunn No to akurat są uroki demokracji kolego, gdzie obywatel złego słowa nie pisnie na Chiny.
0
@damianex10 Piękne xddddddddd