Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi To na zdrowie i smacznego.
0
@Azi Od rana tu siedzisz więc masz dużo czasu.
0
@Azi Domyśl się.
1
@PIWOSZ89 Widać że piwosz pełną gębą.
0
@Azi A ty zaczynaj zdanie od wielkiej litery i używaj kropki na końcu zdania.
0
@Azi Ja tobie odpowiadam wiesz I to jest fakt, odpowiedź, wiesz, coś co jest zastane co nie? :D
8
@pawelpi04 podbijamy dla zasięgu.
0
@Azi Nie odwracaj kota ogonem, bo już w mojej 1 odpowiedzi jasno i wyraźnie odpowiedziałem tobie na pytanie, ty zacząłeś używać kontrargumentu w postaci wieku 16 letniego Yamala i wiecznie połamanego Pedriego odnośnie gry drużyny.
No teraz napisz coś tam o faktach jakie sobie wymyśliłeś w głowie.
0
@partymaker Właśnie nie wiem czemu tego nikt nie mówi, ale za Laporty kobiety mocno poszły w górę, a ja przy tym dyletancie uważam że nastąpi regres w sekcji żeńskiej.
1
@FcPortoFan1999 Wyrównana liga xd.
8
Good news na dziś - Arka Gdynia wygrywa z Wisłą Płock na wyjeździe 0 do 3 dzięki temu Legia Warszawa wraca do Strefy spadkowej.
Arka trzymaj formę.
0
@Bykunn to co się nadaje
0
A co to Laporta kroić szynki nie może i makaronu robić? Człowiek słusznej wagi w końcu.
3
@Safrani Widzę że zorganizowane grupy przestępcze dalej mają się dobrze.
3
@takisobiektos Max dobry gość, dzień dobry na klatce mówi.
3
Ale Laporta podpisał z nim umowę więc? Ale zarówno jedni jak I drudzy przekręcają wajche w drugą stronę.
3
Nie zaskakuje mnie zmiana narracji. Mamy kampanie, Xavi to zwolennik Fonta.
2
@Azi No przecież po komentarzach, że próbujesz na swój sposób bronić Xaviego I zarzucasz Flickowi, że bez piłkarzy ta gra jest toporna. No dobrze, to kim jest przy tym Xavi? Argumentujesz tym, że Yamal miał 16 lat a Pedri ciągle się leczył (jakby teraz tego nie robił, bo zawsze ma moment kiedy wypada na dłużej), ale nawet gdy grali gra była toporna.
4
@Azi Oj, a to za Laporty klub się rozwija, a oddawanie klubu w ręce gościa który z chęcią sprowadziłby tu znów Messiego który nie jest potrzebny i prawdopodobnie Xaviego to na pewno bardzo dobry plan xd.
Do tego człowiek który obiecuje gruszki na wierzbie, ja podziękuję.
2
@Azi Ja odnoszę się do twoich komentarzy. Mówisz o topornosci, to ja to prostuje.
Ja ci zadałem pytanie, kogo ty próbujesz robić z Xaviego?
0
@Azi A to za flicka Rapha gra najlepiej, a nie za Xaviego :), pozycja czy nie, a jednak Rapha najwięcej zawdzięcza flickowi, co podkreślał z tego co pamiętam w wywiadach.
Kogo ty próbujesz robić z Xaviego? Fakt faktem ta drużyna za Hansiego jest lepsza.
0
@Azi Co nie znaczy że to za flicka Rapha poczynił największy progres, a każdy piłkarz może mieć gorszy moment, a kultura gry za flicka nadal się nie zmienia, oni wciąż chcą grać swoje nawet gdy mają ubytki.
4
@Azi I co to zmienia? Nadal gra była bardzo słaba i ktoś taki jak raphinha który jest teraz kluczowy kopał się po czole jak reszta piłkarzy.
Flick odmienił ta drużynę i tego nie da się podważyć, nawet mental tej ekipy jest inny.
0
@Azi Tak, szczerze tak mi się wydaje że to kolejny bartomeu podobny twór
9
@Azi Dziwnie aby grali ciągle widowisko przy bilbao oraz po tak morderczym meczu jak z Atletico.
Bez tej dwójki też umiemy ładnie grać, bo styl się nie zmienia tylko jakość i wow, Amerykę odkryłeś, bez odpowiednich piłkarzy gra się nie klei, no któż by pomyślał.
Za Xaviego to gra nawet z tymi piłkarzami się nie kleiła.
1
@oZinho Ale co rok? Tak to wyglądało za Messiego i proceder miałby być kontynuowany? Ja dziękuję.
2
@Azi Wam to chyba mało tworów Bartomeu podobnych.
10
@oZinho A lewy skomle o ciągle podwyżki?
0
@heniusss Powiedz mi który piłkarz był wciąż spłacany po odejściu z klubu?
0
@AlexDark00 Ty jeszcze na tym forum jesteś?