0

@Azi To na zdrowie i smacznego.

0

@Azi Od rana tu siedzisz więc masz dużo czasu.

0

@Azi Domyśl się.

1

@PIWOSZ89 Widać że piwosz pełną gębą.

0

@Azi A ty zaczynaj zdanie od wielkiej litery i używaj kropki na końcu zdania.

0

@Azi Ja tobie odpowiadam wiesz I to jest fakt, odpowiedź, wiesz, coś co jest zastane co nie? :D

8

@pawelpi04 podbijamy dla zasięgu.

0

@Azi Nie odwracaj kota ogonem, bo już w mojej 1 odpowiedzi jasno i wyraźnie odpowiedziałem tobie na pytanie, ty zacząłeś używać kontrargumentu w postaci wieku 16 letniego Yamala i wiecznie połamanego Pedriego odnośnie gry drużyny.

No teraz napisz coś tam o faktach jakie sobie wymyśliłeś w głowie.

0

@partymaker Właśnie nie wiem czemu tego nikt nie mówi, ale za Laporty kobiety mocno poszły w górę, a ja przy tym dyletancie uważam że nastąpi regres w sekcji żeńskiej.

1

@FcPortoFan1999 Wyrównana liga xd.

8

Good news na dziś - Arka Gdynia wygrywa z Wisłą Płock na wyjeździe 0 do 3 dzięki temu Legia Warszawa wraca do Strefy spadkowej.

Arka trzymaj formę.

0

@Bykunn to co się nadaje

0

A co to Laporta kroić szynki nie może i makaronu robić? Człowiek słusznej wagi w końcu.

3

@Safrani Widzę że zorganizowane grupy przestępcze dalej mają się dobrze.

3

@takisobiektos Max dobry gość, dzień dobry na klatce mówi.

3

Ale Laporta podpisał z nim umowę więc? Ale zarówno jedni jak I drudzy przekręcają wajche w drugą stronę.

3

Nie zaskakuje mnie zmiana narracji. Mamy kampanie, Xavi to zwolennik Fonta.

2

@Azi No przecież po komentarzach, że próbujesz na swój sposób bronić Xaviego I zarzucasz Flickowi, że bez piłkarzy ta gra jest toporna. No dobrze, to kim jest przy tym Xavi? Argumentujesz tym, że Yamal miał 16 lat a Pedri ciągle się leczył (jakby teraz tego nie robił, bo zawsze ma moment kiedy wypada na dłużej), ale nawet gdy grali gra była toporna.

4

@Azi Oj, a to za Laporty klub się rozwija, a oddawanie klubu w ręce gościa który z chęcią sprowadziłby tu znów Messiego który nie jest potrzebny i prawdopodobnie Xaviego to na pewno bardzo dobry plan xd.

Do tego człowiek który obiecuje gruszki na wierzbie, ja podziękuję.

2

@Azi Ja odnoszę się do twoich komentarzy. Mówisz o topornosci, to ja to prostuje.

Ja ci zadałem pytanie, kogo ty próbujesz robić z Xaviego?

0

@Azi A to za flicka Rapha gra najlepiej, a nie za Xaviego :), pozycja czy nie, a jednak Rapha najwięcej zawdzięcza flickowi, co podkreślał z tego co pamiętam w wywiadach.

Kogo ty próbujesz robić z Xaviego? Fakt faktem ta drużyna za Hansiego jest lepsza.

0

@Azi Co nie znaczy że to za flicka Rapha poczynił największy progres, a każdy piłkarz może mieć gorszy moment, a kultura gry za flicka nadal się nie zmienia, oni wciąż chcą grać swoje nawet gdy mają ubytki.

4

@Azi I co to zmienia? Nadal gra była bardzo słaba i ktoś taki jak raphinha który jest teraz kluczowy kopał się po czole jak reszta piłkarzy.

Flick odmienił ta drużynę i tego nie da się podważyć, nawet mental tej ekipy jest inny.

0

@Azi Tak, szczerze tak mi się wydaje że to kolejny bartomeu podobny twór

9

@Azi Dziwnie aby grali ciągle widowisko przy bilbao oraz po tak morderczym meczu jak z Atletico.

Bez tej dwójki też umiemy ładnie grać, bo styl się nie zmienia tylko jakość i wow, Amerykę odkryłeś, bez odpowiednich piłkarzy gra się nie klei, no któż by pomyślał.

Za Xaviego to gra nawet z tymi piłkarzami się nie kleiła.

1

@oZinho Ale co rok? Tak to wyglądało za Messiego i proceder miałby być kontynuowany? Ja dziękuję.

2

@Azi Wam to chyba mało tworów Bartomeu podobnych.

10

@oZinho A lewy skomle o ciągle podwyżki?

0

@heniusss Powiedz mi który piłkarz był wciąż spłacany po odejściu z klubu?

0

@AlexDark00 Ty jeszcze na tym forum jesteś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?