Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 To nie jest piłkarz do Barcy.
2
@Kazragore A zagłosował na gościa który z tego co wiem pojawia się ponad tysiąc razy w dokumentach xd.
1
Bez komentarza...
0
@barteq Nie, krycie zawalił Araujo i już był w tym polu karnym, bo on nawet dobrze się do tego nie ustawił. Mając Yamala obowiązkiem Araujo jest kryć Halla i od czego w końcu jest obrońca? Od bronienia.
0
@partymaker Można tak powiedzieć.
1
@Toretto Nie nie trolluje, nawet jeśli to nie, nie truchta się wręcz w taki sposób i co więcej nie robi się cyrków przy linii bramki przeciwnika.
0
@partymaker Przecież komentatorzy byli zgodni, że błąd popełnił Araujo.
1
Ja tam nie będę wyzywać Araujo, ale fakt faktem jego gra nie powaliła w końcówce. Raz, że najlepsze akcje szły właśnie z jego strony, bo nie umiał upilnować Halla, gol idzie na jego konto ponieważ nawet jeśli miał uraz, to jednak takie truchtanie nie powinno mieć miejsca i defacto Rapha przejmujący obowiązki Araujo nie wróży nic dobrego, do tego te skakanie przy linii już było doprawdy żenujące jeśli był kontuzjowany.
Dajmy spokój z tym piłkarzem, on jest 1 do sprzedaży.
1
@Toretto Ale jaka narracja? Gość truchtał wręcz przy bramce i jego obowiązki musiał przejść Rapha. No ileś można go razy bronić?
1
@Kozinho. Był w polu i nie upilnował pozycji, do tego potrafił dać się objechać, znów miał problemy z powrotami, no i wchodził w polemikę z sędziami.
Już dajmy sobie spokój z tym piłkarzem.
0
Komentarz usunięty
5
Poziom algorytmu jak poziom celności chatu gpt xd.
0
@Beztroskii A nie brakuje czasem takiego lidera?
0
@Czyhrynski A sezon temu grali równie dużo I mieliśmy węższa kadrę prócz środka obrony, także..
4
Czekam na dzień w którym pozbędą się tego piłkarza.
0
To nie zmęczenie jest problemem A forma piłkarzy I braki kadrowe oraz brak kogoś kto potrafi ich opieprzyć.
My byśmy poszli na wymianę ciosów, ale weź pójdź jak twoje 9 nie mają formy, jak raphinha jest bez formy, jak podstawa nie gra pokroju Erica oraz Kounde I De Jonga I wez opieraj grę na Yamalu oraz Pedrim który nie da rady na razie grać dużo.
Sezon temu graliśmy świetnie nieważne jak było, ale my też mieliśmy piłkarzy do mieli formę, a teraz takich ze świecą szukać.
Teraz możliwe wypada świetny Bernal także cóż.
0
@Encore Tudor gra na zwolnienie to co się dziwić.
0
@Vegeta88 Bo tu nie wolna źle pisać o Joan Garcii
0
Kinsky zakończył karierę w KFC po tym meczu, a Tudor zakończył swoją przygodę w tej drużynie.
Co się stało z tą drużyną.
0
A flick niby nie jest elastyczny A tu proszę, graliśmy dziś bardzo defensywnie I wywozimy korzystny rezultat z naprawdę bardzo dobrym dziś Newcastle, aczkolwiek każdy z naszych obrońców prócz Syjonisty grał dobrze.
1
Mecz imienia Allegriego @Giwera @takisobiektos @michaleu
0
To dzisiaj była Barcelona czy drużyna Allegriego?
3
@takisobiektos niestety.
7
Ponoć Nawrocki zawetowal SAFE.
0
@clyde O to dobrze dobrze, popieram.
1
@clyde A jakie masz lewicowe poglądy tak w ogóle jeśli można wiedzieć?
6
Messi pomusz proszem, bo moja kampania nie idzie po mojej myśli xd.
4
@Giwera de winter niesamowity progres.
0
@Kgorecki2500 I dobrze, bo brakuje odpowiedniej konkurencji, a zostawienie wszystkiego w rękach jednej firmy jak Sony to nonsens.
4
News z tytułu libacji na skwerku.