0

@Lionel_Messi10 To nie jest piłkarz do Barcy.

2

@Kazragore A zagłosował na gościa który z tego co wiem pojawia się ponad tysiąc razy w dokumentach xd.

1

Bez komentarza...

0

@barteq Nie, krycie zawalił Araujo i już był w tym polu karnym, bo on nawet dobrze się do tego nie ustawił. Mając Yamala obowiązkiem Araujo jest kryć Halla i od czego w końcu jest obrońca? Od bronienia.

0

@partymaker Można tak powiedzieć.

1

@Toretto Nie nie trolluje, nawet jeśli to nie, nie truchta się wręcz w taki sposób i co więcej nie robi się cyrków przy linii bramki przeciwnika.

0

@partymaker Przecież komentatorzy byli zgodni, że błąd popełnił Araujo.

1

Ja tam nie będę wyzywać Araujo, ale fakt faktem jego gra nie powaliła w końcówce. Raz, że najlepsze akcje szły właśnie z jego strony, bo nie umiał upilnować Halla, gol idzie na jego konto ponieważ nawet jeśli miał uraz, to jednak takie truchtanie nie powinno mieć miejsca i defacto Rapha przejmujący obowiązki Araujo nie wróży nic dobrego, do tego te skakanie przy linii już było doprawdy żenujące jeśli był kontuzjowany.

Dajmy spokój z tym piłkarzem, on jest 1 do sprzedaży.

1

@Toretto Ale jaka narracja? Gość truchtał wręcz przy bramce i jego obowiązki musiał przejść Rapha. No ileś można go razy bronić?

1

@Kozinho. Był w polu i nie upilnował pozycji, do tego potrafił dać się objechać, znów miał problemy z powrotami, no i wchodził w polemikę z sędziami.

Już dajmy sobie spokój z tym piłkarzem.

0

Komentarz usunięty

5

Poziom algorytmu jak poziom celności chatu gpt xd.

0

@Beztroskii A nie brakuje czasem takiego lidera?

0

@Czyhrynski A sezon temu grali równie dużo I mieliśmy węższa kadrę prócz środka obrony, także..

4

Czekam na dzień w którym pozbędą się tego piłkarza.

0

To nie zmęczenie jest problemem A forma piłkarzy I braki kadrowe oraz brak kogoś kto potrafi ich opieprzyć.

My byśmy poszli na wymianę ciosów, ale weź pójdź jak twoje 9 nie mają formy, jak raphinha jest bez formy, jak podstawa nie gra pokroju Erica oraz Kounde I De Jonga I wez opieraj grę na Yamalu oraz Pedrim który nie da rady na razie grać dużo.

Sezon temu graliśmy świetnie nieważne jak było, ale my też mieliśmy piłkarzy do mieli formę, a teraz takich ze świecą szukać.

Teraz możliwe wypada świetny Bernal także cóż.

0

@Encore Tudor gra na zwolnienie to co się dziwić.

0

@Vegeta88 Bo tu nie wolna źle pisać o Joan Garcii

0

Kinsky zakończył karierę w KFC po tym meczu, a Tudor zakończył swoją przygodę w tej drużynie.

Co się stało z tą drużyną.

0

A flick niby nie jest elastyczny A tu proszę, graliśmy dziś bardzo defensywnie I wywozimy korzystny rezultat z naprawdę bardzo dobrym dziś Newcastle, aczkolwiek każdy z naszych obrońców prócz Syjonisty grał dobrze.

1

Mecz imienia Allegriego @Giwera @takisobiektos @michaleu

0

To dzisiaj była Barcelona czy drużyna Allegriego?

3

@takisobiektos niestety.

7

Ponoć Nawrocki zawetowal SAFE.

0

@clyde O to dobrze dobrze, popieram.

1

@clyde A jakie masz lewicowe poglądy tak w ogóle jeśli można wiedzieć?

6

Messi pomusz proszem, bo moja kampania nie idzie po mojej myśli xd.

4

@Giwera de winter niesamowity progres.

0

@Kgorecki2500 I dobrze, bo brakuje odpowiedniej konkurencji, a zostawienie wszystkiego w rękach jednej firmy jak Sony to nonsens.

4

News z tytułu libacji na skwerku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?