Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz To był genialny piłkarz u śmiało można powiedzieć że topka, ale trochę za wiele klubów pozwiedzał i przez to nie zdobył ligi mistrzów.
0
@Cochise Rozumiem twoje podejście, ale dla mnie są po prostu granice i jednak takie forum nie powinno służyć do modlitw, a że nie jest uregulowane, to jedynie co mogę to się z tym nie zgadzać.
0
@sokot aha, ok.
0
@Cochise Nie, jest to jednak miejsce do dyskusji, a nie do modlitw. Są od tego grupki, można sobie przez kamerkę nawet to zrobic I tu demokracja nie ma nic do tego, bo to nie jest miejsce przeznaczone do kultu religijnego.
Może jeszcze niech do allaha na la rambli albo jahwe czy buddy się modlą?
0
@PatrychoO A co ma parada do drogi krzyżowej? Poza tym no jaki masz dowód potwierdzający twoja tezę? Poza tym no odziwo przeważnie kto obraża tych ludzi to są konserwatysci lol, tutaj dowody są na miejscu, no a w tym przypadku jest? Nie ma, a nawet jak to nie dzieci, to jaki na to jest dowód, że to są ateiści? Bo se jaja robią?
A na paradach najczęściej słyszy się odgłosy w stronę parady typu "pedały, chłopak, dziewczyna, normalna rodzina" i to chórem.
0
@PatrychoO A co do modlitwy, to się kuźwa w robloksie pomodlcie albo załóżcie kanał na discord, a nie tutaj na forum sobie urządzacie happeningi, nie wiem, to takie trudne? Macie kościoły, macie prywatne domy, no ale pewnie, pomódlmy się na la rambla xd.
0
@PatrychoO Dowód? Bo to równie dobrze mogłyby być zwykle dzieciaki, no ale co ja tam wiem, ważne że ty ze swoimi uprzedzeniami masz prawdę objawioną.
0
@PatrychoO No właśnie u góry zapytałem.
No wiadomo, to pewnie od razu ludzie o innych poglądach i ci spod znaku tolerancyjnych(no wcale to nie mogliby być zwykle dzieciaki które jak to w tym wieku lubią sobie robić jaja ze wszystkiego bądź niewychowane) , a może masz na to dowód jakiś? Wiesz no rzucać takimi tezami bez posiadania dowodu niezbyt ciebie stawia w wiarygodnym świetle.
0
@Barcanajlepszyteam Nie wiem, dla mnie to wygląda jak afiszowanie się wiara, co niejednokrotnie widzę u osób wierzących na tym forum.
0
@PatrychoO A odpowiesz na pytanie? No co, już nie taki mocny w gębie? Bo sam próbujesz zaatakować ludzi o poglądach nie zgodnych z twoimi i to nie pierwszy raz, ale ja nie będę pozwalać na twoje komentarze i będę na to zwracać uwagę.
0
@sokot Wolę sodowe od Brukseli niż konserwę znad Białorusi czy z ambony.
Dobrze, odmów Paciorek i lulu.
Ja tam nie bronię, mnie po dziwi czemu się tym ktoś chwali, to po prostu obrządek i tyle i nie uważam, że chwalenie się wiara w te i nazad gdzie ludzie z tej wiary, a zwłaszcza księża sa ludźmi o wątpliwej moralności.
0
@Ilka No raczej nie chwali się na pokaz wiarą, no ale w sumie mówi to osoba która chętniej by zagłosowała na Brauna niż na Tuska więc.
0
@Toretto Nie sądzę, bo grają dobrze i konsekwentnie, a dzisiaj ten mecz powinni wygrać.
0
@Ilka Tak w ogóle to czemu ty się tym chwalisz? Bo nie rozumiem tego.
0
@Toretto Może mu tam od wiary albo swoich safiksowan styki się przepaliły, ale to nie mój problem.
1
@sokot No od ciebie to tam jest niechętnie chce słyszeć "mądrości"
0
@PatrychoO A czemu od razu robisz zarzut w stronę tych ludzi?
0
@FcPortoFan1999 Nie, arbiter wypaczyl wynik meczu i to tak bardzo, że nawet mógłby dostać lodówkę.
2
Szczerze? Mocno sędzia rozwalil mecz I znów United traci w zasadzie punkty przez arbitra
0
Komentarz usunięty
2
@bartekvisca yamal to wyjątek od reguły
0
@Laminedependencia o szóstej
0
Miał być młody z ekstraklasy i jest młody.
Witamy turbo grosika w naszej kadrze.
0
Znowu Trump grozi NATO? Nie może być ojej co my Europejczycy poczniemy.
8
Można powiedzieć że Chuck Norris kopnął kalendarz z pół obrotu
1
@Safrani Sekiro zapewnie i Elden ring oraz ekspedycja 33.
Albo the legends of zelda bądź wiedźmin.
2
@MesQueUnClub_87 To tak czy siak jest na duży, a stacje benzynowe nigdy nie powinny sprzedawać alkoholu.
1
@Misiusessi To zawsze jest duża różnica w porównaniu do całodobowych sklepów, a tego w Polsce nie brakuje.
5
Nocna prohibicja w Warszawie, no w końcu, bo to wstyd aby stolica Polski nie miała prohibicji na alkohol.
Ogólnie to każde miasto wojewódzkie powinno mieć nocną prohibicje, bo sorry ale skala patologii przy żabkach czy w monopolowych o późnych porach to codzienność tego kraju.
0
@pt9 No I z. Nim dotarliśmy w ubiegłym roku do półfinału.