Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michaleu Miłości nie posiadał xd.
3
Arbeloa po zwycięstwach Realu rozdaje piłkarzom słodkości xd.
Zapewne to są pączki wypełnione od niego miłością.
5
@MesQueUnClub_87 I tak robi super karierę.
0
@pt9 Ohh, no tak, pozwólmy niewidzialnej ręce wolnego rynku działać dalej zamiast uruchamiac realne inwestycje które naprawdę mogą pomóc ludziom.
Powiem tak, jeśli rządy w Europie nie wezmą się na poważnie za kryzys mieszkaniowy, to czekają nas poważne problemy.
3
@NeroTFP1 a coś Hajto na ten temat powiedział? Nie no ja bym dodał kowala do tego grona.
0
@Frimpong Gdyby żył Kononowicz to by nawet wiedział jaki rodzaj stolca.
1
@MagFCB Nie może byc, jak to Ameryka? No przecież oni zawsze walczyli o pokój (a to nic, że dozbrajali mudzahedinow w końcówce lat 70).
0
@D10SLEO I to jest poprawna odpowiedź.
6
@MagFCB Masz na myśli to że kochana Ameryka sobie urządziła miejsce do tortur w Polsce?
0
@Witekk10 A dokąd nocą tupta jeż?
6
@Luciano99 Niech Viniego biorą, a później na badania pociągiem do Choroszczy.
0
@BulaKG A mięsny jeż je?
1
Zadam poważne pytanie.
Jak jeż je kartofle?
0
@Kgorecki2500 To pograj w soulsy, zobaczysz co to trudność xd.
1
@Sulimo Że to jest dosłownie to samo i to samo od 3 i tu jest problem, poza tym źle ta grę konstruuja.
0
@Kgorecki2500 Tylko seria dark souls
0
@Chimera A to jeszcze nie, bo to nie jest przed świętami tier nr 1.
0
@Chimera Jajca umyłem, liczy się?
1
@Jakchcesz Jakie wrażenia?
0
@Chimera Że takiego co na szczeblu ma zapędy dyktatorskie? W sumie to się cieszę.
2
@Rupert_Haubica Nie wiem jak można mówić że Kane to jest lepszy zawodnik od Roberta. Ludzie gdzie Harry do Lewego xddd.
0
@APTAPT Chyba ludzie nie rozumieją ze tu nie chodzi o trenerów, a o materiał jaki ta kadra posiada.
0
@lucas/catalan Myślę że zobaczymy.
0
@Bykunn To dobry pomysł, mało mnie zyski tych rentierow interesują
Poza tym mam gdzieś wasze koszta, proszę nie wynajmować i tyle, a ludzie jednak chcą mieć niższe ceny tych mieszkań aniżeli wyższe.
0
@Bykunn Podatek to dobry pomysł, ale ważna jest inwestycja w budownictwo społeczne i utrudnienie nadmiernej budowy mieszkań deweloperom.
1
@PatrychoO Fainy charakter
5
@MichuZ44 Witaj w świecie kapitalizmu. Tak właśnie działają neoliberalne media.
7
Ten człowiek wraz z Rosselem o mało co nie doprowadzili klubu do faktycznej tragedii, no ale ok, spuścizna nie była zła xd.
Nie ośmieszaj się człowieku i nigdy więcej nie pojawiaj się przy tym klubie.
0
@FCB24 Ale urban to zrobił, bo zresztą i tak nie miał wyjścia, jednakże Lewy dobrze mówi aby na ten moment zachować chłodny umysł.
0
@lsen79 Dramat pod względem tego co głoszą ich ludzie oraz dramat pod względem poglądów.
Mam nadzieję że pomogłem.