1

@michaleu Miłości nie posiadał xd.

3

Arbeloa po zwycięstwach Realu rozdaje piłkarzom słodkości xd.

Zapewne to są pączki wypełnione od niego miłością.

5

@MesQueUnClub_87 I tak robi super karierę.

0

@pt9 Ohh, no tak, pozwólmy niewidzialnej ręce wolnego rynku działać dalej zamiast uruchamiac realne inwestycje które naprawdę mogą pomóc ludziom.

Powiem tak, jeśli rządy w Europie nie wezmą się na poważnie za kryzys mieszkaniowy, to czekają nas poważne problemy.

3

@NeroTFP1 a coś Hajto na ten temat powiedział? Nie no ja bym dodał kowala do tego grona.

0

@Frimpong Gdyby żył Kononowicz to by nawet wiedział jaki rodzaj stolca.

1

@MagFCB Nie może byc, jak to Ameryka? No przecież oni zawsze walczyli o pokój (a to nic, że dozbrajali mudzahedinow w końcówce lat 70).

0

@D10SLEO I to jest poprawna odpowiedź.

6

@MagFCB Masz na myśli to że kochana Ameryka sobie urządziła miejsce do tortur w Polsce?

0

@Witekk10 A dokąd nocą tupta jeż?

6

@Luciano99 Niech Viniego biorą, a później na badania pociągiem do Choroszczy.

0

@BulaKG A mięsny jeż je?

1

Zadam poważne pytanie.

Jak jeż je kartofle?

0

@Kgorecki2500 To pograj w soulsy, zobaczysz co to trudność xd.

1

@Sulimo Że to jest dosłownie to samo i to samo od 3 i tu jest problem, poza tym źle ta grę konstruuja.

0

@Kgorecki2500 Tylko seria dark souls

0

@Chimera A to jeszcze nie, bo to nie jest przed świętami tier nr 1.

0

@Chimera Jajca umyłem, liczy się?

1

@Jakchcesz Jakie wrażenia?

0

@Chimera Że takiego co na szczeblu ma zapędy dyktatorskie? W sumie to się cieszę.

2

@Rupert_Haubica Nie wiem jak można mówić że Kane to jest lepszy zawodnik od Roberta. Ludzie gdzie Harry do Lewego xddd.

0

@APTAPT Chyba ludzie nie rozumieją ze tu nie chodzi o trenerów, a o materiał jaki ta kadra posiada.

0

@lucas/catalan Myślę że zobaczymy.

0

@Bykunn To dobry pomysł, mało mnie zyski tych rentierow interesują

Poza tym mam gdzieś wasze koszta, proszę nie wynajmować i tyle, a ludzie jednak chcą mieć niższe ceny tych mieszkań aniżeli wyższe.

0

@Bykunn Podatek to dobry pomysł, ale ważna jest inwestycja w budownictwo społeczne i utrudnienie nadmiernej budowy mieszkań deweloperom.

1

@PatrychoO Fainy charakter

5

@MichuZ44 Witaj w świecie kapitalizmu. Tak właśnie działają neoliberalne media.

7

Ten człowiek wraz z Rosselem o mało co nie doprowadzili klubu do faktycznej tragedii, no ale ok, spuścizna nie była zła xd.

Nie ośmieszaj się człowieku i nigdy więcej nie pojawiaj się przy tym klubie.

0

@FCB24 Ale urban to zrobił, bo zresztą i tak nie miał wyjścia, jednakże Lewy dobrze mówi aby na ten moment zachować chłodny umysł.

0

@lsen79 Dramat pod względem tego co głoszą ich ludzie oraz dramat pod względem poglądów.

Mam nadzieję że pomogłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?