0

@lithotripter Gwarantuje tobie jak i @draxidox że wybralibyscie studia. Pieniądze nie dadzą tak ogromnej satysfakcji jak fakt posiadania wykształcenia.

0

@ACMaldini3 Rozmywasz się z tematem.

2

@ACMaldini3 Ale wiesz ze z polityką klimatyczna musimy coś zrobić? Dane dla świata są nieubłagane.

17

@kamyk_23 To są zwykli ludzie którzy też mają prawo oddać głos. No tusk nigdy nie dbał o najbiedniejsza warstwę społeczną, więc co się tu dziwić ze Nawrocki ma takie duże poparcie.

Każdy zasługuje na godne traktowanie, tego z KO nie widzę, a zwłaszcza od wyborców którzy momentami wręcz bezczelnie podkreślają wykształcenie danego człowieka.

2

@MesQueUnClub_87 Akurat cobra kai co do obsady była genialna.

1

@Hasszz Ostatnio tak się śmiałem jak zobaczyłem chłopa przebranego za babę.

3

@Sulimo Jaki jest sens zaglądania w neta gdy się robi fabule gry to ja nie wiem, poza tym można nawet na siłę unikać spojlerów i to się uda.

7

@Lionel_Messi10 Co jest w tym zabawnego i z czego robią beczkę?

0

@BezglutenowyPedri W beret się uderz i tyle typie.

1

@Popitek12 Rolnik.

0

@PatrychoO Ciężko turnowac jeśli mamy dwóch heeli. A oglądalna rywalizacja, a historia w wrestlingu pokazala, że takie story nigdy się nie udają.

0

@Kgorecki2500 Zagraj dla samej muzyki, dzieło sztuki.

0

@marcin62 Oj zdecydowanie najlepszy Souls. Klimat, liniowosc, trudność bossów, agresywnosc, grafika - No gra miała wszystko i się dziwię ze to overwatch wygrał w 2016 grę roku.

0

@esem91 Gael? Hyhy, przy Midirze to pryszcz.

1

Tym bardziej jestem za podatkiem kastralnym, jak takie łby jak Petru o to płaczą :

https://www.donald.pl/artykuly/EkVQhu8P/ryszard-petru-zaniepokojony-losem-osob-o-niskich-dochodach-ktore-maja-trzy-mieszkania

0

@Azi To, że nie wolno uruchomić podatku bo garstka ludzi (głównie bogatych) na tym straci.

0

@Kubajnos345 Wygląda jak brat Araujo.

2

@Kgorecki2500 i czteropak

0

@Hellrider To ten co startował na prezydenta w 90 roku?

13

@AmigoBlancos Nie tylko lekarze w Madrycie mają problem czytania ze zrozumieniem, ale i także kibice.

2

@Katalończyk 99 Rosja jest zdolna do wszystkiego, więc zaraz wstawia o tym że nie są atakowani.

0

@Batys Ja widziałem tak ubrane kobiety.

9

Tymczasem w Muchosrańsku wyłączyli w zasadzie cały internet, a Duma Rosji zachęca do korzystania z platformy max, oraz także zakazano protestów ze względu na "pandemie covid19"

Piękny ruski mir.

1

@Antimadridista_WR Okej, rozumiem.

0

@Antimadridista_WR A w jakiej ja sekcie jestem gościu? No śmiało.

0

@draxidox Okej rozumiem.

1

@draxidox Z jednej strony nazywasz silniczki niebezpiecznymi, a z drugiej strony jesteś miłośnikiem kanału zero.

Niczym się nie różnisz od wyznawców PiS oraz Platformy.

0

@KrychaFCB Dosłownie napisałem prawie taki sam komentarz bez twitta.

2

@NeroTFP1 A Mbappe leczy się prywatnie, a nie na NFZ więc tym bardziej jest to absurdalne, bo przecież niby prywatne lepsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?