6

@kamyk_23 Myślę że taki był plan Trumpa.

3

@lucca87 Ten śmietnik nigdy nie powinien wyjść z więzienia. Kawał bydlaka nie zasługujący na żadna skruchę.

Nie wiem niech ruszy na niego jakaś petycja albo cokolwiek.

0

@MesQueUnClub_87 Klub za jego kadencji idzie do góry, wychodzimy na prostą, espai Barca się rozwija. Ale co ma do zaproponowania Font? Poza tym jak mówię, jak się otacza ludźmi jak Xavi to ja podziękuję, a pomimo jego statusu legendy Hernandez nigdy do szczerych ludzi nie należał.

Laporta to populista, ale jest jednak do bólu skuteczny, kimś takim byłby Font? Wątpię w to, no i jak ktoś swoją kampanie opiera na Leo Messim w 2026 to jest coś z nim nie tak.

0

@MesQueUnClub_87 Laporta jest jaki jest, ale jemu bardziej uwierzę niż komuś pokroju Xaviego.

Jakoś odszedł Inigo I takiego problemu nie było.

0

@Bykunn Xaviemu nie wierzę w żadne słowa, Messi w historii pokazał że od klubu to lubi ciągnąć pieniądze, Suarez nawet go nie zna, ale jeśli to prawda z tym Bartomeu to ja tym bardziej jestem za tym aby gruby wygrał wybory.

Xavi to na pewno oraz Messi, co do tej dwójki mam wątpliwości.

1

Font widzę ma silne plecy amigosow. "Otoczenie" (słowo wytrych każdego dziennikarza) Messiego, później Luis I Pedro, a na dodatek Xavi mówiący o prawdzie (gdzie jego słowa są tyle warte co obietnice polityków), a i na koniec ponoć Bartomeu go popiera.

Gruby ma prostą drogę do wygranej w tych wyborach.

0

@LAMC_10 A czemu nie? Znani są. Muhamad Ali i wielu innych też się angażowało.

0

@Ilka Nic nie masz do Lgbt a jednocześnie jesteś przeciw nim, no nie powiem dosyć pokretne.

Będąc przeciw Unii Europejskiej defacto wybierasz pójście w kierunku orbanowskim.

Czyli jesteś za pełna własnością prywatna, ograniczeniem finansowania dobr publicznych, oddanie władzy kapitałowi.

A co do Brauna no cóż, jak ktoś pisze o tym, że Polska jest na pierwszym miejscu i wolałby/wolałaby oddać głos na niego niż na Tuska (Braun to rasista, homofob, ruski kmiot który nie powinien tutaj startować do wyborów oraz agresor który powinien siedzieć w więzieniu) to myślę, że dyskusja jest tu zbędna.

Żeby nie było, nie lubię Tuska oraz całej libkowej platformy, ale pisanie o tym że lepiej Braun niż Tusk pomimo całej niechęci jest szaleństwem, jeszcze w dobie wojny Rosji z Ukraina gdzie Rosja to nasz główny wróg.

Ja nie to, że coś ale Braun, Korwin kobiety mają za drugą kategorie, no ale decyzja już należy do ciebie :)

1

@FcPortoFan1999 Nie obchodzi mnie to

0

@CLS63AMG A jak ty chcesz ratować służbę zdrowia?

2

@fart Nie ma co porównywać Rosji do III Rzeszy gdzie depesze szły od dawna o ataku na nas, poza tym polecam przejrzeć historie i zobaczyć kto dał ciała w tych latach i wcale to nie był zachód :)

1

@Bykunn I uważam że w budownictwie mieszkalnym, a to będzie jeden z najmocniejszych atutów polityków w kampanii, bo polityka mieszkalna idzie łeb na szyję.

Cii, wujek sam powiedział że idzie wojna.

0

@Ilka Czyli za czym za a za czym przeciw? No śmiało, jakie masz poglądy

0

@Ilka A jakiś argument dlaczego lepiej na Brauna niż na Tuska? No słucham.

0

@Ilka A co może lepiej aby na konfe Brauna oddać co nie?

11

0

@AlexDark00 A płacz, jak musisz

2

@AlexDark00 Ziomkami to my nie jesteśmy.

4

@AlexDark00 Naczelny farmazoniarz znowu w Akcji.

@DariaFCB @clyde dajcie spokój, ten człowiek to chodząca bzdura.

0

@leonek160 A ja nie, bo mamy świetnych piłkarzy w drugiej linii.

0

@AmigoBlancos Tak, 9 która regularnie strzela gole I jest gwiazda w ekipie zbliżonej stylem i kulturą gry do Barcy na pewno by nie pasowała xdd.

Boże co ja czytam z rana.

0

@APTAPT A jednak pokonują i nie mówię o city ale ogólnie. Premier league w tym sezonie jest do bólu przeciętne i zresztą wieczna dyskusja o ich tej intensywności nie ma sensu.

1

Na koniec w piłce nożnej liczą się umiejętności, a tego premier league w tym sezonie brakuje w każdej drużynie. Gadka o intensywności do mnie nie przemawia, jak jakość jest, to i reszta też przyjdzie, patrz Barcelona flicka z ubiegłego sezonu.

0

@panczo Pep akurat potrzebuje przerwy w przeciwieństwie do Mou który po prostu ciągle jedzie na tym swoim the special one.

1

@panczo Przereklamowany trener nie podbija rok w rok premier league oraz nie zdobywa 3 razy ligi mistrzów.

Po prostu projekt się skończył.

3

Prawda jest taka że Manchester City po 2023 roku to drużyna wypalona. Co prawda było to mistrzostwo, ale też ledwo wywalczone I gra już w 2024 roku nie powalała.

To przecież widać że ten projekt dobiega końca.

0

Nie znoszę Realu Madryt, ale przyznam jedno, że te wszystkie angielskie drużyny których tak media hypeuja pięknie są ośmieszane w 1/8 I ze spora doza prawdopodobieństwa może zostać w ćwierćfinale tylko Arsenal xdddd.

13

@AlexDark00 Naczelny farmazoniarz tego forum znów zabiera głos.

8

Dwumecz Real - Manchester City zrowna się z seria meczów w Europie pomiędzy FC Barceloną a AC Milan. Do tej pory Barca z AC Milan grała aż 17 razy (a ja już zapomniałem kiedy Barca grała z Milanem), natomiast City z Realem Madryt odbyło aż 15 spotkań.

Oj człowiek tęskni za meczami Barca vs Milan.

0

@Kazragore Co? Gość już przed aktami był wymieniany jako potencjalny bywalec na wyspie, no ale nie przeszkadzalo to Melowi oddać głos na niego.

Zwykły hipokryta i zwykły padalec jak reszta elit.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?