0

@LukaszFan Premier league to ofensywna liga, do tego Tottenham za Kanea był bardzo mocna drużyna która zachwycała jeśli chodzi o ofensywe. On nie był w średnim klubie.

1

@TR3YWAY Lepiej bije karne? Ahh, to dlatego lewy ma jedną z najwyższych historii skuteczności bicia rzutów karnych, no szkoda ze nie umie się tak ustawić, nie gra tak dobrze ciałem, szkoda że nigdy nie był tak atletyczny, szybki, że nie gra lepiej słabsza nogą. Wow, lepiej rozgrywa I co więcej? Drybling? A to skrzydłowy czy 9? Technicznie niemal to samo, o czym świadczy to w jaki sposób lewy strzelał gole czy w jaki sposób potrafił składać się do przyjęcia piłki i jej kontroli.

Lewandowski to jeden z najlepiej grających piłkarzy w historii głowa, a ty mówisz że Kane jest lepszy?

To żadna miłość, lewy jest po prostu lepszy.

2

@LukaszFan Tottenham to nie był średniak za Kanea tylko drużyna aspirujaca do gry o trofea więc o jakim średniaku tu piszesz?

Tak, aspekt bramek to podstawa i Lewy tutaj jest w top 10 i wszędzie gdzie grał strzelał bramki jak na zawołanie.

1

@TR3YWAY Jak ktoś pisze ze indywidualnie Kane jest lepszy od lewego to nie ma, pojęcia o futbolu, a swoją wypowiedź rozwinąłem.

1

@FCB24 No to szybszy piłkarz niż Kane o czym nawet świadczą liczby. Lewy potrafił osiągać prędkości na poziomie ponad 34 km na godzinę i to po 30, to co, niby Kane szybszy? Ale to napastnik czy obrońca? Napastnika rozlicza się przede wszystkim za ofensywe, tutaj Harry nie ma podjazdu do Polaka.

1

@TR3YWAY Xddddddddddddddrd

Lepsze rozegranie piłki nie czyni z niego lepszego pilkarza od Roberta, bo w reszcie aspektów Lewy jest lepszy od Anglika.

Ja trzymam opinie, że jeśli ktoś mówi, że Kane to piłkarz lepszy niż Lewy, Zlatan, Benzema, Henry czy Suarez to sorry ale na tym sporcie się nie zna.

3

@FCB24 Szybkość, ustawienie sie w polu karnym, zdrowie, regularność, skuteczność, gra głowa, gra ciałem. Kane jedynie lepiej rozgrywa a i Lewy przypomnę w Bayernie też był gościem który nie był wyłącznie egzekutorem.

Boże niech ten Kane sieknie tyle bramek co Robert I dodam, że lewy w średniej kadrze stuknal blisko 90 bramek.

8

Boże kto robił ten ranking BBC i grze kuźwa Kaneowi do Lewandowskiemu. Szanuje anglika ale nie, Lewandowski to absolutny top 3 XXI wieku i moim zdaniem najlepsza XXI wieku

A że Luis na 9 miejscu i że niżej Ibra jest notowany niż Kane to przemilcze.

1

@michaleu Ładny gol ale ogólnie nie przepadam jakoś za Como.

0

@lucas/catalan Ale tak było w erze attitude.

1

@Prorokk Jezu xd, dobrse, w polskiej piłce bez zmian widzę.

0

@UriBoyka Ale widzę że powodem jest brak jakiejś tam sztamy jeśli chodzi o mordobicie.

1

@Prorokk "zasad kibolskich" - Czyli dalej zorganizowane grupy przestępcze pomiataja piłka nożna. Czy policja naprawdę nie może ich wszystkich połapać i pozamykać?

2

Może mi ktoś wytłumaczyć Inbe między Śląskiem Wrocław A Wisłą Kraków? Znów kibole obrażone czy co? Czy chodzi o coś więcej?

1

@Aragorn33 Nie wiem co o tym sądzić, ale z drugiej strony Jaskowiak olewa mieszkańców to co tu zrobić? Czasem prawo nie działa i trzeba wziąć sprawy w swoje ręce.

Mi nie żal powcow zbytnio.

Nie znam się na sprawie, ale z tego co wiem zapewne takie interwencje ludzi były, ale to się zdało na nic, więc ktoś wyszedł z szeregu, a że to podbija słupki (bo podbija) to potem widzimy taką Zawisze.

0

@FCB24 Czemu? Rhodes >Roman.

2

@gumaz Przeklęte środowiska kibolskie.

0

@lucas/catalan Dlaczego?

2

Cody Rhodes vs Randy Orton na wrestlemanii 42, według mnie bardzo dobry wybór i fajnie ze dużo się dzieje wokół tego tytułu, a drew ponoć ma kręcić film po wm więc walka z Fatu i przerwa

@PatrychoO @zadafcb @Pawlak1992 @lucas/catalan

1

@Gaucho A to jedno drugiego nie wyklucza?

1

Alvaro Arbeloa to jeden z najbardziej antypatycznych jak nie najbardziej antypatyczny trener w XXI wieku w Realu Madryt.

No byl tu ktoś taki jak Mou, ale on na swój sposób był urzekający I czujesz respekt przy tym człowieku, a on? Nie dość że to co mówi odbiega od rzeczywistości, to jeszcze sposób w jaki prezentuje się jako coach mnie wręcz obrzydza, bo mam wrażenie że on wręcz tworzy tzw syndrom oblezonej twierdzy gdy Realowi nie idzie, ale zresztą on już jako piłkarz dał się poznać jako dziwadło i wyjątkowy burak, potwierdza to w roli trenera.

0

@addept Zobaczymy, bo pis jest w słabym położeniu, a Braunowi może dużo upaść.

To, że Mentzen nie zna się na ekonomii to niezapeczalny fakt, a jego doktorat wypłynął z tego, że ma tatę na uczelni.

0

@norbi77 To zobaczymy w 2027, bo Koalicja KO z Konfa jest bardzo możliwa.

0

@addept Nie wiem, nawet u zurnalisty bliżej mu było do chwalenia Tuska niż krytyki.

0

@Rastafarnianin Jakiej naszej? O czym do mnie mówisz?

0

@AmigoBlancos Po prostu pytam na co chorujesz, możesz powiedzieć?

0

@addept Mentzen od dłuższego czasu ślini się do Tuska więc wiesz.

0

@Dankho94isback Stary, jeśli on choruje na ciężką chorobę to może trochę zrozumienia co? Wiesz co to znaczy ciężko chorować albo mieć osobę obok która też tak choruje?

0

@AmigoBlancos A na co chorujesz?

1

O, widzę że Real dumnie idzie po drugi sezon z rzędu pt zero tituli.

Beka ze KFC w ciągu dwóch lat zdobyło więcej niż Real xd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?