Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker Janusz ma już po prostu swoje lata i tyle, należy mu pewne rzeczy wybaczyć.
1
@Ojciec5tkidzieci Jego I Dmowskiego wybielają, a prawda jest taka że Piłsudski tak jak napisałeś siła przejął władze i już jej nie oddał, a z tego co wiem Józef Beck miał z nim bliskie stosunki (ten beck który był nieudolnym ministrem), no i także Rydz Smigly który uciekł podczas wojny.
0
@Antimadridista_WR Kolejny... Wy wy wy, a ja po prostu widzę co robi Stanowski I znów musi się egzaltowac złomowaniem wojewódzkiego. Jezu, to mi osiągnięcie, żezłomować przebrzmialego dziennikarza.
"grupki wzajemnej adoracji" Ale ja tak samo moge powiedzieć o tobie jak ciebie popiera ktoś z frontu prawicy typie (dziwnym trafem twoje komentarze polityczne najczęściej popierają ci sami ludzie) xd. To oczywiste jak ktoś ma poglądy jakieś liberalne czy lewicowe będzie popierać moje komentarze, no ale wiadomo, grupka wzajemnej adoracji, bo ojej, popieraja moje komentarze (jakby prawica ich nie popierała kiedy coś pisałem, no ale swoje bajeczki opowiadaj dalej)
A to idź najlepiej ze swoją grupka jak to nazywasz w maliny i tyle Jezu, od polityki w dupie wam się poprzewracało u góry. Kuźwa własnego zdania wyrazić nie można, bo rycerzyk jeden z drugim przyjdzie i zacznie oskarżać, może jeszcze pozew zbiorowy do elementa złóżcie co?
0
@Croocers Stary, on robi materiał za materiałem o nim rozumiesz? Przecież to już jest ewidentne podbicie ratingow.
0
@Robert_Kubica Zgadzam się ale z drugiej strony jak pewnie wejdziemy do Euro to wtedy mogę to powiedzieć.
0
@sokot No ale co w związku z tym? On się dalej chełpi, że "zezlomowal" wojewódzkiego przez kolejny tydzień i robi materiał za materiałem o tym (chodzi tu tylko o podbicie ratingow). Gość ma niskie poczucie wartości (widać to po tym jak się zachowuje w mediach), że podnieca się typem który od zawsze był równie żenującym dziennikarzem co on.
0
@LukaszFan Ale ty weź do mnie nie pisz "wami" okej gościu? Kierujesz komentarz do mnie, więc odnoś się do mnie.
Nie, gość jest żałosny pod takim kątem gdzie bodajże już chyba 3 tydzień podnieca się tym jak on to pocisnął wojewódzkiego, Ale najwidoczniej tobie to siedzi.
Spoko, podniecaj się razem z nim i jeszcze z tego tytułu grilla odpalcie.
Ale ja nie chce oglądać nawet tego spektaklu. O, będę poświęcać czas na przebrzmialego libkowego dziennikarza i na beznadziejna persone medialna której nie nazywam dziennikarzem, a jedynie publicysta, jeszcze czego, ale jak ty to lubisz to poświęcaj, ja nie zamierzam, ani to nie jest nic interesującego, ani ciekawego.
3
@michal26 To nie są argumenty to co podajesz, poza tym no ciągle próbujesz(sorry, twój bunt emocjonalny ma się nijak do stanu faktycznego) bronić kary śmierci, ale jakkolwiek w to wejdziesz to tutaj nauka oraz logika są nieubłagane w kwestii podważenia tego tematu.
Społeczeństwo powinno wspoltworzyc prawo, ale powinno kierować się twardymi wnioskami, a nie decyzjami na bazie emocji, tak się nie robi prawa.
24
@norbi77 Jemu po prostu władza się chwieje i to doskonałe widać, a z atakiem na Iran tak wpadł w bagno, że robi wszystko aby z tego bagna się wydostać.
Niesamowite papiery na niego musi mieć Izrael.
W zasadzie w tej chwili słyszymy więcej o tym co Trump odwala na świecie niż to co robi zwykłym ludziom w tym kraju, a z bidenem było trochę inaczej.
1
@MesQueUnClub_87 No ale są granice i ci włodarze się o tym przekonają, bo coraz więcej jest głosów sprzeciw temu co robi się we współczesnym footballu.
0
@Kgorecki2500 No tak, bo sobie szanowny piłkarz rejestruje znak towarowy. We wrestlingu jest podobnie gdy wrestler rejestruje znak (choć tam to ma dużo więcej sensu).
14
@sokot A ten dalej egzaltuje się wojewódzkim, a trochę od tego wywiadu minęło . Jaki ten Stanowski jest żałosny.
0
@Aragorn33 Sroga bekę będe miał jak będą już na mundialu w 2030 roku xddddm
4
@MesQueUnClub_87 Za dużo kapitalizmu w tym sporcie jest po prostu.
7
Ło Jezu. Gyokeres zarejestrował swoją cieszynke jako znak towarowy.
Szczerze to już jest przegięcie i ogólnie uważam że rejestracja cieszynek powinna być zakazana, bo cieszenie się z bramki nie powinno być dane tylko jednemu pilkarzowi, a co do samej cieszynki, cóż, no ja widywałem lepsze i osobiście mega mnie to irytuje jak gość nawet w wielkich momentach niemal już na siłę robi tą cieszynkę.
4
@Comentateiro Nie wiem, uważam że w temacie kary śmierci potrzeba wiedzy specjalistycznej, takowej większość tutaj na ten temat nie posiada co widać po komentarzach. No offence, ale po prostu tak jest, bo jest to temat trudny jeśli chodzi o literature Prawa oraz trudny Jeśli chodzi o społeczeństwo.
0
@tadzik447 Nie dziwię się. Bosnia Jak mało który kraj zna mordy na tle etnicznym, w końcu Serbowie wyrzneli ich w pień.
5
@draxidox Raz, proces kary śmierci trwa latami(apelacje, umorzenia itd itd, procesy są zawiłe) , po drugie nieodwracalnosc kary, po trzecie koszta kary śmierci(przewyzszaja karę dożywocia) , po czwarte brutalozowanie społeczeństwa, kolejny argument to wytrych na opozycję, no i nieważne jak byłbyś dobry w swoim fachu to wymiar sprawiedliwości bywa w błędzie, więc no to się ma do kary śmierci.
Ogólnie nawet dla niego większą kara jest dożywotnie pozbawienie wolności bez warunkowego zawieszenia.
No nie po to powstały takie dziedziny jak kryminologia i nie po to ludzie od lat depenalizowali kary śmierci w poszczególnych państwach.
Zresztą dodać fakt korupcji w prawie, więc możesz mieć sytuacje celowego skazania niewinnej osoby.
0
@draxidox A to temu Lombroso I wielu innych później naukowców udowodnilo, że kara śmierci nie jest nawet skuteczna, zresztą zbyt wiele argumentów jest przeciw niż za karą śmierci.
1
@michal26 Kara śmierci to zły pomysł.
0
@TR3YWAY W swojej beznadziei owszem.
3
@TR3YWAY Przecież Sousa hyl beznadziejny.
5
@kubix05 moje ulubione czasopismo :)
0
@gumaz codziennie śpiewam.
6
Co tam 1 kwietnia, jutro 2 kwietnia, a więc nastawiać zegarki na godzinę 21:37
@Konradowskyy @lithotripter @Comentateiro @Kapitan hawk
2
@kamyk_23 A to w Polsce już mieszkasz, a no to kiedyś pisałeś że niebawem wyjeżdżasz z Ameryki.
2
@kamyk_23 A gdzie teraz przebywasz?
2
@kamyk_23 Ja tam szanuję każdego kto jasno stwierdzi za jaką jest partią aniżeli nie wskaże jasno jakie ma poglądy i za jaką partią stoi, wtedy każdy wie na czym i z kim stoi.
3
Curaçao drink proszę państwa.
1
Komentarz usunięty