Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Nie zabilby nie zabił. U Stefano potrafił biegać, zwłaszcza w sezonie mistrzowskim.
0
@APTAPT Leao nie jest jezdzcem bez głowy.
0
Nie mam żadnych wątpliwości, że Leao w Barcelonie byłby dobry . Po pierwsze jego drybling jak I dynamika stoją na bardzo wysokim poziomie , no i on potrafi grać kombinacyjnie, po drugie jest zdrowym piłkarzem, rzadko popada w kontuzje, no i tylko ta gra obronna boli, ale nie wygląda to też jakoś źle w przeciągu meczu.
Myślę że akurat jemu to by się zmiana gruntu przydała, bo w Milanie już widać w nim pewne wypalenie.
8
@Hawajczyk Nie wiem, dla mnie Lewy powinien dostać złotą piłkę za ten rok i kropka. Nic mnie nie przekona do tego aby miał mieć ją Messi.
2
Ale ten mecz między Milanem a Napoli to był paździerz, O Jezu.
1
@Czajka90 szkoda ze wygrali
1
@gumaz Kiedyś z wiadrami, teraz latają z towarem.
2
Stop Inter stop, he's Already dead.
2
@lucas/catalan ładne.
0
@Kgorecki2500 A co ty na drzewie z tym lemurem siedzisz jako atrakcja w zoo?
4
@PatrychoO Chleb w żurku.
2
@Jakchcesz A właśnie, że tak, wywołujesz wilka z lasu A teraz uciekasz, ja to zapamiętam.
0
@derus Nie, w żadnym wypadku.
1
@Tasde to nie lepiej tobie było brać inne auto?
1
@Popitek12 SmackDown według cagematch miało najniższy rating w historii.
6
@Jakchcesz No to postaw piwo.
0
@derus Twoja wiedza na temat tej dziedziny jest słaba.
5
@blaugrana16 No ale wczoraj zagrał dobre spotkanie i jeszcze miałby asystę.
0
@derus Bayern między innymi jak wygrywali Champions league :)
0
@derus Potrafił niejednokrotnie ciągnąć drużynę gdy nie szło, było tak w bvb, wielokrotnie tak było w city mimo opinii.
No ja chętnie bym widział chłopa który ładuje seryjnie bramki wszędzie.
0
@derus Tak, Norweg który ma 195 cm wzrostu, gra w zespole który zbliżony jest do Barcy, ma wszystkie cechy które cechuja świetnego piłkarza i wcale by nie pasował xd.
0
@Foton A jednak z nim city zdobyło wszystko co mogło. Genialny napastnik.
1
@Aragorn33 Ja myślę stary, że tutaj sędzia niewiele może wiesz?
4
Niesamowicie Haaland gra głowa od kiedy jest w City. Ja pamiętam Norwega który kiedyś tak bardzo był słaby w tym elemencie, bo nawet miał problem z walka w powietrzu, ale od kiedy trafił do City, to rozwinął się pod tym aspektem niesamowicie. Gdy ma serie, to niemal w każdym meczu zawsze padnie jakiś gol z główki albo groźna sytuacja ze strzałem głowa, no i Norweg wygrywa w większości pojedynki powietrzne.
Marzenie mieć Norwega w Barcy, wtedy ofensywa byłaby nie do powstrzymania jeszcze bardziej niż kiedykolwiek.
1
@maroon Przeróżne torty, blok czekoladowy, kopiec kreta, ciasta przekładane. No boże tego jest multum, ale Polacy najwidoczniej chyba idą w tradycje, bo jeśli jest jakiś dobry sernik, to uważam że zdecydowanie na zimno.
3
@Roobo Jest tyle lepszych ciast od sernika.
0
@Krzysztof1987 To fakt, gość pod tym względem się poprawił. Yamal na pewno się poprawi, ale takiego wykończenia jak Leo to mieć nie będzie.
1
@mekston Ale zawsze był wybitnie powtarzalny i to jest pokłosie aspergera. Żaden tak piłkarz nie gra i nie będzie grać w najbliższych latach.
0
@TR3YWAY Nie jest, ma większe braki niż Robercik.
0
@TR3YWAY Hahaha hah, nie był, nie jest i nigdy nie będzie.