1

@Bykunn Chyba tak będzie, no ogólnie to prawdopodobnie Orhan ma przesrane.

0

@Bykunn że tisza większość?

1

Według sondaży tisza wygrała wynikiem 55 procent.

Oj to Ziobro out z Węgier do usa pewnie, bo w Białoruś to nie wierzę.

0

@AlexDark00 No,ludzie z mózgiem tak umieją, na szczęście (bądź nie) to ciebie nie dotyczy.

0

@Rifek Gdzie lewica rządziła w Ameryce?

0

@AlexDark00 W twoim przypadku nawet 1 się nie łączy, bo nie może coś połączyć czego się nie ma.

0

@Rifek Jak od lewa i prawa? Jak tam nigdy lewica nie rządziła xd

0

@AlexDark00 Nie, bo jak byl w sklepie to kasjer mówił, że brokat poszedł, bo jakis Aleks wykupił cały i postanowił ze się nim posypie.

1

@michaleu Teraz mamy fulkruga w ataku xdddd.

0

@Rifek No sprawdziłem i to nie wygląda za ciekawie.

0

@Lucerfi No nie wiem, sprawdź na przykładzie Amerykj.

1

0

@Eklerek Przykre I tyle :(

Ale dalej niech rządzą libki jak rządzą to będziemy mieli takie obrazki coraz częściej.

1

Dobry zawodnik, ale ma zbyt mocna konkurencję, a jednak Gavi to półka wyżej od niego czy Bernal.

0

@Czajka90 What? Piles?

0

@mordini123 Dawać kobietę jako selekcjonera Italii.

5

Ale w Węgrzech młyn jest o Jezu. Ja nawet w Polsce takich tłumów w 2023 roku nie widziałem jak tam.

Swoją drogą lud musi być naprawdę wściekły skoro władza ma niemal cały aparat, a sondaże czy protesty jasno wyrażają swoje zdanie na temat Orbana.

0

@Batys A jacy na przykład? Nie no podaj nazwiska i tak będzie najlepiej i która strona ciebie najbardziej wkurza?

0

@takisobiektos Daj spokój. Myślę że max po tym sezonie odejdzie I tyle.

0

@clyde Co to jest

0

Nie będzie już adidas starballa ligi mistrzów od 2027 roku, Niemcy zmieniają partnera koszulek na nike.

Jezu co tutaj się dziwnego wyprawia.

1

@Jakchcesz Nożyce

0

@TR3YWAY Obejrzałem, jakie oglądnąłem?

9

@KRISU77 Mam nadzieję że nie

2

@Ojciec5tkidzieci Ja już nie mam x to wiesz, tylko fb I wujki Google oraz chat gpt czy gemini , a tak to głównie mi sie jakieś main newsy wyświetlają jak z Matysiak (może dlatego że głosuje na Adriana)

Nie rozumiem zesrańska, Kazik zawsze miał takie poglądy od kiedy pamiętam, poza tym ja wielu ludziom się nie dziwę czemu oddali głos na Nawrockiego, bo wystarczy było robić normalna kampanie, zmienić kandydata I dotrzymywać słowa, ale ze nasz ukochany Donald Tusk ma w zwyczaju pluc wyborcom w twarz to później jest jak jest.

1

@Sergio_Devils Pierwsze słowa Arbeloi gdy się urodził to były Negreira.

0

@clyde A to może i tak, bo ja osobiście no nie widziałem aby w internecie wrzało o tym. Najwidoczniej w obecnych czasach mamy taki przemiał informacji.

0

@clyde Niby gdzie w internecie jest zesrańsko o to? Bo ja nie widziałem osobiście. Jak już to prędzej ludzie są jeszcze bardziej team anty Paulina Matysiak za wyznanie, że głosowała na Nawrockiego niż to, że artysta oddał głos na niego.

2

Arbeloa to mógłby się nadawać do republiki z takim poziomem nienawiści oraz propagandy do Barcelony.

Niech pomyśli telewizja o wyjeździe do Madrytu i zrobienia serii wywiadów z pachołkiem.

0

@daniel32778 Niech trzyma proszę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?