0

@turhiay Nie, tusk to centro prawica. Jedyna lewica jest zandberg. Spójrz na politykę Tuska przez lata.

1

@Tabaluga37 No tak, o tym mówię, to po prostu niemożliwe.

1

@Cryptolis To raczej wobec opinii tutejszej, że Białoruś. No nie, dla PiS wyjazd polityka na Białoruś oznacza koniec i oni o tym wiedzą.

0

@Comentateiro Nie pojedzie do Białorusi. Chcesz możemy się założyć o to.

0

@Kapitan hawk Nie, jednak nie z przypadku w kiepskim United robił liczby ala double double. Dla mnie to od zawsze był lepszy zawodnik.

4

@Natenczas Następny, jak tam? Chusteczki podać?

0

@Kapitan hawk Rashford jest lepszym graczem niż Nico i tyle.

2

@MOLESTA Trump załatwi co trzeba stary

A, obstawiam Słowację jeszcze.

2

Ziobro nie wybierze się do żadnej Białorusi.

Przecież gdyby tam pojechał to PiS w zasadzie w 2027 mógłby się żegnać z jakimikolwiek szansami na wygraną. Dużo jednak wyborców PiS nie lubi Rosji i nagle Ziobro jedzie sobie do Łukaszenki czy Putina? Nie nie, to niemożliwe.

Ziobro poleci do usa, taka prawda.

6

@tomek8756 Jego to bym wywalił do Rosji najchętniej. Obrzydliwy typ.

0

@Bilon87 No I jak tam? Xd


2

@Roobo To jest partia ala holownia I myślisz że Węgrów to obchodzi?

Konfederacja? Przypomnieć tobie jaki konfa ma stosunek do Rosji?

0

@Azazel_Pazuzu I to jebnie prawdopodobnie.

3

Dlaczego są tak ważne dla nas? Pomyślmy.. A tak.

Węgry są w unii więc to logiczne że każde wybory są ważne dla państw członkowskich.

Po drugie fidesz to ogromny bufor dla skrajnej prawicy i upadek tego buforu oznacza tapniecie w całej Europie, no i wpływu trumpa oraz Putina znacząco się zmniejszają.

Kolejna sprawa to pomoc Ukrainie. Węgry wetuja wszystko co mogą związanego z Ukraina, a przy nowej władzy raczej do tego nie dojdzie, bo tisza jest anty rosyjska.

No i wiadomo, fidesz to jawny slugus Rosji czego dowodem są rozmowy ministra spraw zagranicznych Węgier z Lawrowem.

Tak, to są bardzo ważne wybory dla Europy, możliwe że ważniejsze niż nasze w 2023 roku.

1

@Bilon87 No tylko tutaj mamy odwrotnie, bo skala idzie przeciwko orbanowi.

0

@Criss18Barca Ciekawe

0

@Aragorn33 Masakra I coraz więcej potwierdza to mediów.

Koniec Orbana chyba jest bliski.

1

@Bykunn Chyba tak będzie, no ogólnie to prawdopodobnie Orhan ma przesrane.

0

@Bykunn że tisza większość?

1

Według sondaży tisza wygrała wynikiem 55 procent.

Oj to Ziobro out z Węgier do usa pewnie, bo w Białoruś to nie wierzę.

0

@AlexDark00 No,ludzie z mózgiem tak umieją, na szczęście (bądź nie) to ciebie nie dotyczy.

0

@Rifek Gdzie lewica rządziła w Ameryce?

0

@AlexDark00 W twoim przypadku nawet 1 się nie łączy, bo nie może coś połączyć czego się nie ma.

0

@Rifek Jak od lewa i prawa? Jak tam nigdy lewica nie rządziła xd

0

@AlexDark00 Nie, bo jak byl w sklepie to kasjer mówił, że brokat poszedł, bo jakis Aleks wykupił cały i postanowił ze się nim posypie.

1

@michaleu Teraz mamy fulkruga w ataku xdddd.

0

@Rifek No sprawdziłem i to nie wygląda za ciekawie.

0

@Lucerfi No nie wiem, sprawdź na przykładzie Amerykj.

1

0

@Eklerek Przykre I tyle :(

Ale dalej niech rządzą libki jak rządzą to będziemy mieli takie obrazki coraz częściej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?