Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dlaczego są tak ważne dla nas? Pomyślmy.. A tak.
Węgry są w unii więc to logiczne że każde wybory są ważne dla państw członkowskich.
Po drugie fidesz to ogromny bufor dla skrajnej prawicy i upadek tego buforu oznacza tapniecie w całej Europie, no i wpływu trumpa oraz Putina znacząco się zmniejszają.
Kolejna sprawa to pomoc Ukrainie. Węgry wetuja wszystko co mogą związanego z Ukraina, a przy nowej władzy raczej do tego nie dojdzie, bo tisza jest anty rosyjska.
No i wiadomo, fidesz to jawny slugus Rosji czego dowodem są rozmowy ministra spraw zagranicznych Węgier z Lawrowem.
Tak, to są bardzo ważne wybory dla Europy, możliwe że ważniejsze niż nasze w 2023 roku.
1
@Bilon87 No tylko tutaj mamy odwrotnie, bo skala idzie przeciwko orbanowi.
0
@Criss18Barca Ciekawe
0
@Aragorn33 Masakra I coraz więcej potwierdza to mediów.
Koniec Orbana chyba jest bliski.
1
@Bykunn Chyba tak będzie, no ogólnie to prawdopodobnie Orhan ma przesrane.
0
@Bykunn że tisza większość?
1
Według sondaży tisza wygrała wynikiem 55 procent.
Oj to Ziobro out z Węgier do usa pewnie, bo w Białoruś to nie wierzę.
0
@AlexDark00 No,ludzie z mózgiem tak umieją, na szczęście (bądź nie) to ciebie nie dotyczy.
0
@Rifek Gdzie lewica rządziła w Ameryce?
0
@AlexDark00 W twoim przypadku nawet 1 się nie łączy, bo nie może coś połączyć czego się nie ma.
0
@Rifek Jak od lewa i prawa? Jak tam nigdy lewica nie rządziła xd
0
@AlexDark00 Nie, bo jak byl w sklepie to kasjer mówił, że brokat poszedł, bo jakis Aleks wykupił cały i postanowił ze się nim posypie.
1
@michaleu Teraz mamy fulkruga w ataku xdddd.
0
@Rifek No sprawdziłem i to nie wygląda za ciekawie.
0
@Lucerfi No nie wiem, sprawdź na przykładzie Amerykj.
1
Tez mieliście taki nudny dzień na wsi? :
https://www.facebook.com/reel/1211668291040667/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
0
@Eklerek Przykre I tyle :(
Ale dalej niech rządzą libki jak rządzą to będziemy mieli takie obrazki coraz częściej.
1
Dobry zawodnik, ale ma zbyt mocna konkurencję, a jednak Gavi to półka wyżej od niego czy Bernal.
0
@Czajka90 What? Piles?
0
@mordini123 Dawać kobietę jako selekcjonera Italii.
5
Ale w Węgrzech młyn jest o Jezu. Ja nawet w Polsce takich tłumów w 2023 roku nie widziałem jak tam.
Swoją drogą lud musi być naprawdę wściekły skoro władza ma niemal cały aparat, a sondaże czy protesty jasno wyrażają swoje zdanie na temat Orbana.
0
@Batys A jacy na przykład? Nie no podaj nazwiska i tak będzie najlepiej i która strona ciebie najbardziej wkurza?
0
@takisobiektos Daj spokój. Myślę że max po tym sezonie odejdzie I tyle.
0
@clyde Co to jest
0
Nie będzie już adidas starballa ligi mistrzów od 2027 roku, Niemcy zmieniają partnera koszulek na nike.
Jezu co tutaj się dziwnego wyprawia.
1
@Jakchcesz Nożyce
0
@TR3YWAY Obejrzałem, jakie oglądnąłem?
9
@KRISU77 Mam nadzieję że nie
2
@Ojciec5tkidzieci Ja już nie mam x to wiesz, tylko fb I wujki Google oraz chat gpt czy gemini , a tak to głównie mi sie jakieś main newsy wyświetlają jak z Matysiak (może dlatego że głosuje na Adriana)
Nie rozumiem zesrańska, Kazik zawsze miał takie poglądy od kiedy pamiętam, poza tym ja wielu ludziom się nie dziwę czemu oddali głos na Nawrockiego, bo wystarczy było robić normalna kampanie, zmienić kandydata I dotrzymywać słowa, ale ze nasz ukochany Donald Tusk ma w zwyczaju pluc wyborcom w twarz to później jest jak jest.
1
@Sergio_Devils Pierwsze słowa Arbeloi gdy się urodził to były Negreira.