0

@Czyhrynski No ale to opcja, a nam potrzeba jednak kogoś z jakością i to młodego.

25

Mbappe nie udzielił wywiadu po przegranej z Bayernem.

Jezu oni jak zawsze dostają w cymbał to wiecznie chowają głowę w piasek, ale gdy wygrywają, to pierwsi do fleksowania się wygrana.

Jak ten klub można lubić to ja nie wiem, no nawet nie kibicujac Barcy.

0

@HavertzKai zakup rzeźnika któremu brakuje techniki oraz gościa po 30 to na pewno doskonały plan xd.

0

@PeRRy Okej,my bad.

0

@PeRRy Co studiowałeś? Ty w ogóle wiesz jak wygląda prawo? Kiedy można nadzorować portfel przez organy?

3

https://www.donald.pl/artykuly/YHS2eguq/wp-polityk-ko-mial-zalatwic-zabieg-poza-kolejka-bliskiej-osobie-i-ostrzegl-dziennikarzy-zeby-nie-drazyli

Mm, jak kiedyś Elżbieta Witek, co to jej mąż trochę za długo leżał na Oiomie.

Naprawdę PiS z PO sa siebie wybitnie warte, obie paskudne partie.

0

@MOLESTA To co mam powiedzieć o beznadziejnym Labodze?

1

Ktoś wie gdzie teraz Rafał Wolski komentuje? Przyznam że brakuje mi jego komentarza, a zwłaszcza w Canal plus jak komentował Barcę.

6

@Pawel13sz Dla mnie w historii piłki nożnej.

Fenomen pod tym względem I szkoda ze nie zgarnął złotej piłki, zasłużył sobie jak Robercik.

1

@PatrychoO Brakuje trochę takich gier, bo oczywiście ja uwielbiam fantasy jak dark souls, ale fajnie jest czasem pograć w coś zwykłego.

4

@Katalończyk 99 Chodzi o to, że ich chyba opuszcza ten mental który ich tak ciągnął do przodu.

6

Czyżby upaść ma mit Arbeloi? Dwie porażki w kluczowych meczach i co więcej, w meczu z Bayernem mieli dużo okazji, a psuli wybitnie, a Bayern u siebie jest piekielnie mocny, na dodatek niedługo El Classico, a Real ma już 7 punktowa stratę, a patrząc na ich formę to lekko nie będzie.

Życzę im drugiego sezonu z rzędu bez żadnego pucharu, przecież to będzie takie cudowne.

0

@Gaucho akurat tu nie było ręki.

2

Bayern czekał na wygraną w Bernabeu aż 25 lat.

Matko jedyna jak długo, my za to regularnie ośmieszamy Real u siebie (z drobnymi przerwami jak ostatnio, ale jednak)

2

Ewidentny rzut karny.

0

Boże ten Vinicius to wszędzie szuka kontaktu. No każde dotknięcie to albo upadek albo próba wymuszenia faulu, a arbiter miał już tego po prostu dosyć i przerwał grę.

Ten Mbappe przynajmniej dzisiaj stoi twardo na nogach i idzie jak dzik w paśnik.

0

@Konradowskyy Jak skończę posiedzenie.

0

@Konradowskyy Cos ty powiedział kuźwa?

0

@RafiVeB Dzięki ze mówisz, trzeba gasić.

0

Widzę że Trump się nieźle bawi. Jeśli do tego by doszło, to uważam że cała Europa jak i cały świat powinien się przeciwko Usa zwrócić i większość krajów powinno zbojkotowac ten mundial.

2

@Nazio_87 No niestety jego stan zdrowotny też był zły przed zawałem.

Dosłownie do końca życia trenował.

7

Mircea Lucescu nie żyje, potwierdził to bukaresztanski szpital, zmarł w wieku 80 lat.

Ehh, przykre w jakich okolicznościach :(

1

@LAMC_10 Bo nie stoję.

1

@MessiForeverTheBest I grzmot strzela gola xd.

1

@michaleu Inter to wszędzie przez nas jest pokonywany xd.

2

@PatrychoO To prawda, jest to takie żenujące

2

Dzisiaj mecz Realu, to standardowo lepiej tutaj nie wchodzić. To coś na zasadzie meczu Barcy, czyli jak szambo wybija to na całego (wiem, złośliwi mogą powiedzieć żebym tu w ogóle nie wchodził).

0

@Czajka90 Żart zrozumiałem, ale łapy precz od borussii.

0

@LAMC_10 won od bvb

0

@takisobiektos Nie zabilby nie zabił. U Stefano potrafił biegać, zwłaszcza w sezonie mistrzowskim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?