Karol145
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalończyk 99 Kozak napastnik, ale zabrakło mu trochę głowy.
1
Żartem to jest wasz ten cały Vinicius.
0
@Ostatnikrwawygang Nie no oczywiście że tak, aczkolwiek walić Izrael.
2
@MessiForeverTheBest Męskie granie.
0
Ciekaw jestem kto do madryckiego burdelu trafi po Alvaro "Negreiraaaa" Arbeloi.
Według mnie dużym kandydatem jest Maurycy Poczetino, a jak wy myślicie?
5
@Faro za wolna? Xd
0
@lucas/catalan po tylu latach
34
Moje ulubione nagłówki po każdej porażce Realu "żaden piłkarz nie wypowiedział się po meczu".
CUDOWNE XD.
0
@Ptasior A jednak wczoraj dostalo im się bronią dzięki której przez lata przechodzili xd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@damianex10 Okropny typ I na dodatek szerzy taką propagandę, że głowa mała.
Facet skończy w Republice albo w partii Kaczyńskiego,no i te jego nagłówki jak z atora wzięte.
6
Komentarz usunięty
0
Vincic słabo sędziował? Gdzie? Przecież on sędziował naprawdę dobrze, a przy sytuacji z Camavinga zero kontrowersji, bo Francuz zachował się jak debil i tyle. Kto normalny mając wynik na styku jeszcze przedłuża mecz kradnąc piłkę oraz mając na koncie żółtko? Xddd.
2
@PatrychoO co gość się odbił od dna to aż wybitne.
0
@MirusAmisz skąd jesteś
5
@michal26 Nie tylko, to podnóżek jak cała nowa lewica Izraelu.
20
Komentarz usunięty
0
@Dari0G Zobaczymy co się wydarzy, fakt faktem to dobry krok w stronę zmian w tym kraju.
0
@Safrani Zobaczymy, czas pokaże, bo patrząc na to jak poziom życia w Ameryce gwałtownie spada, to można wysunąć pewne wnioski.
0
Meksyk z Rigcz.
Właśnie zmniejszyli godziny pracy z 48 do 40 oraz mają zamiar wprowadzić powszechna publiczna służbę zdrowia.
No to będzie beka jak w niedalekim czasie w Meksyku będzie się lepiej żyć niz w Ameryce xd.
1
@Giwera pfff
https://music.
5
Co za Liverpool przeżywa okropny czas Jezu:
Hugo Ekitike odpada na 9 miesięcy jak nie dłużej z powodu zerwania ścięgna Achillesa (najgorsza kontuzja w piłce nożnej)
Leoni zerwał Acl, Bradley poważna kontuzja, isak złamał nogę, no i dostali gonga już na początku sezonu w postaci śmierci Joty, a i jeszcze odchodzi Salah oraz Andy Robertson
Śmiało można nazwać ten sezon za jeden z najgorszych w historii klubu.
0
@Eklerek No ja grałem w piłkę i dalej gram ze znajomymi for fun, ale czemu ma to nie wypalić? Ja tam kibicuje z całego serca
1
@michaleu Może na naszych obrońców by to podziałało.
0
@Pedri16Future Skutek hejtowania za płeć?
4
Widzę że kobieta która została trenerka Unionu Berlin mierzy się ze sporym hejtem, pytanie tylko, za co? Za to, że zarząd ja wybrał do trenowania drużyny? Poza tym może ona sobie poradzi i Union osiągnie pod koniec dobre rezultaty.
Chore, że ludzie krytykują kogoś za płeć, ale w piłce nożnej to norma kiedy jest się kobieta, bo zaraz zlatuje się stado szownistow.
0
@Jakchcesz Oj mnie boli, aż maść z lidokaina muszę stosować.
0
@Dari0G Możliwe, ale raczej nie, izrael tak.
0
@Cochise przeminął z wiatrem.
0
@Dari0G Nie wiem, to jest os zla